Matěj Gregor je hlavním organizátorem hnutí Odchod.eu. Chce v ČR prosadit referendum o členství v EU, protože si myslí, že to dobré z Evropské unii lze udržet i bez ní. Jak chce dosáhnout nejen vypsání referenda, ale také těch dobrých výsledků mimo EU? Necuknou nakonec sami Češi při zjištění, že by nám odchodem z EU zůstalo v peněženkách a na účtech po několik let méně peněz? Kde bychom hledali nové trhy? Jak chce Matěj Gregor čelit mohutné proevropské propagandě, kterou by spustila progresivistická média s mohutnou dotační podporou z Bruselu. Jak vychovat další mladou generaci s pronárodním ukotvením místo poevropštěné "Jourizace" naší společnosti? Slyší dnes mladí na odchod z EU a dokáží číst mezi řádky?
svobodný vysílač
odchod.eu
evropská unie
referendum
jourová