? docent Ševčík: Proč už by se neměly zvyšovat daně ani kvazidaně? - #fackazprava s Vondráčkem
?? Emisní povolenky, koncesionářské poplatky a další kvazi-daně, proč politici nepřiznají, že se jedná o daně? Proč u nás za poslední 4 roky tak vzrostly daně? Jak je to s daněmi z cukru, tuku a další snahou nás převychovat? Na tyto otázky i vaše dotazy odpoví ve 12. srpna se ekonom a lídr v Jihomoravském kraji docent Miroslav Ševčík v živém vysílání Libora Vondráčka.