18. září 2023 18. 9. 2023
Sdílet:

1/4 Průvodce pandemickou galaxií: Jak globalisté připravili COVID-19? Investuj málo, vydělej balík!

Tento pořad rozkrývá informace o tom, jak byla pandemie COVID-19 uměle vytvořená globálními elitami, aby vydělaly velké peníze. Hovoří o tom, jak byly statistiky zkreslované, aby situace vypadala horší, než ve skutečnosti byla, a jak se big pharma korporace snažily maximalizovat své zisky. Dále se zmiňuje o neziskovém sektoru, který hraje důležitou roli v tom, jak se pandemie řeší, a o konkrétních osobnostech, jako je Dustin Moskovitz nebo Rebecca Katzová, kteří stojí za různými projekty. Pořad dále rozebírá čtyři fáze pandemie a v závěru uvádí témata, která nás čekají ve druhém díle. Kapitoly: 0:00:00 Úvod 0:06:45 Předmluva: Neziskový sektor a big farma 0:14:29 Kouzla se statistikami 0:21:15 Prasečí chřipka 0:30:55 Maximální zisky 0:36:23 Filantropové a neziskový sektor 0:44:51 Open Philanthropy: Zakladatel Facebooku Dustin Moskovitz 0:55:51 Centrum pro globální zdravotní vědu a bezpečnost: Rebecca Katzová a Julie Fischerová 1:00:57 Centrum pro globální rozvoj poprvé: Jeremy Konyndyk 1:07:16 Čtyři fáze COVID-19 1:12:18 Závěr: Co uslyšíte příště?
virus covid organizace osn who

Diskuze

Přihlaste se pro přidání komentáře.

Načítám diskuzi…