Web SVTV.INFO v rekonstrukci

Web SVTV.INFO v rekonstrukci
2.listopad 2022

Tento portál prochází rekonstrukcí a redesignem. Buďte prosím trpěliví a odpusťe nám případné chybičky, které se mohou vyskytnout.

Srdečně zdravím všechny návštěvníky našeho portálu svobodné televize SVTV.INFO. Jistě jste si všimli, že tyto webové stránky procházejí v současné době velkými změnami. Rádi bychom s vámi začali lépe komunikovat a tak jsem se rozhodl přidat do portálu další funkčnost. Bohužel jsem v současné době hodně pracovně vytížen a proto jsem se rozhodl jako první dodělat jakýsi blog, nebo to můžeme nazvat třeba novinkami či aktualitami. Tento modul jsem musel připravit abych vám vůbec mohl zdělit, co vše chceme na stránky přidat či naopak odebrat a také že současné době totálně nestíhám. Buďte tedy prosím trpělivý, odpusťte případné chyby a já doufám, že do měsíce si již budete moci náš portál užít v plné funkčnosti.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.