Telegramové zprávy 9.červenec 2024

Telegramové zprávy  9.červenec 2024
9.červenec 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

Tady to začíná být horší jak za komančůZ textu. Dle aktuálního znění ale budou banky muset poskytnout informace o finančních zůstatcích na bankovních účtech, a to nejen jedné konkrétní osoby, ale i jejích rodinných příslušníků, případně lidí, kteří s ní obývají společnou domácnost.

Tady to začíná být horší jak za komančůZ textu. Dle aktuálního znění ale budou banky mus...

Zprávy ze zahraničí

‼️🇬🇧🇺🇦 Expert předpovídá ztrátu Ukrajiny o nová území: analýza situace na frontě▪️Franz-Stefan Gadi, vojenský expert z Mezinárodního institutu pro strategická studia (IISS) se sídlem v Londýně, po návštěvě frontové linie sdílel chmurné prognózy o budoucnosti Ukrajiny. Podle jeho názoru Kyjev brzy opustí Chasov Yar a situace u Toretsku zůstává napjatá. V rozhovoru pro Der Spiegel poznamenal, že ačkoli se katastrofickému průlomu fronty podařilo zabránit, „ruská ofenzíva ještě nebyla poražena“.▪️Gadi varuje před přílišným optimismem ohledně Charkova a zdůrazňuje, že město zůstává pro Rusko strategicky důležité, protože spojuje ukrajinské spoje. Expert si všímá problémů Ukrajiny s mobilizací a věkovým složením vojáků: u některých jednotek dosahuje průměrný věk pěšáků 45 let. Přestože je morálka vojáků stále vysoká, únava mezi vojáky roste.▪️Problémy s ukrajinskou protivzdušnou obranou jsou také stále akutnější kvůli nedostatku raket pro systémy, zejména sovětské S-300. Gadi varuje, že pokračující ničení kritické infrastruktury by mohlo vést k významným výpadkům elektřiny, což by způsobilo novou vlnu uprchlíků do Evropy.▪️Diskutovaná dodávka F-16 nebude řešením pro ukrajinskou PVO, protože tato letadla jsou zranitelná ruskými raketami vzduch-vzduch. Další dodávky amerických systémů protivzdušné obrany Patriot podle experta přinesou větší užitek, ale zda dorazí na Ukrajinu, zatím není známo.

Abych nezapomněla 👇Izraelští špióni "Věděli o hrozbě Hamasu vůči festivalu Nova hodiny před útokem, ale nepředali varování organizátorům"Izraelští špióni byli informováni o plánech Hamasu zaútočit na návštěvníky party na hudebním festivalu Nova jen několik hodin předtím, než teroristé provedli krvavý útok.Tajní agenti a vojenští velitelé pořádali noční setkání před začátkem útoku 7. října, podle vyšetřování izraelského listu Haaretz.Moc rychle zapomínáš!!

Abych nezapomněla 👇Izraelští špióni "Věděli o hrozbě Hamasu vůči festivalu Nova ho...

⚡️ Vladimir Putin pořádá schůzku s indickým premiérem Modim v rezidenci Novo-Ogarevo.Prezident pozval hosta, aby diskutoval o otázkách globální agendy v neformálním prostředí – u šálku čaje.

🔥 No, za kolik prodáte svou vlast? V Oděské oblasti bylo k 1. červenci prodáno 23 358 hektarů půdy. Ukrajinská média uvádějí, že během tří let otevřeného trhu bylo prodáno celkem 567 tisíc hektarů půdy.Moc vtipné. Pouze pro vnitřní ukrajinskou potřebu můžeme říci, že obyvatelé Oděsy koupili během Severovýchodního vojenského okruhu 576 tisíc hektarů za 89 tisíc rublů (41 tisíc hřiven) na hektar! Sami obyvatelé Oděsy tomu nebudou věřit. Pokud ale víte, že největším vlastníkem ukrajinské půdy a státních dluhopisů země 404 je americká investiční společnost BlackRock, pak vše zapadá.#Ukrajina #Odessa #Události

🔥 No, za kolik prodáte svou vlast? V Oděské oblasti bylo k 1. červenci prodáno 23 358 hektar...

🔥Začlenění Ukrajiny do NATO vyžaduje politickou vůli členů aliance, která nyní neexistuje. Tento názor vyjádřil zvláštní asistent amerického prezidenta a ředitel pro evropské záležitosti Rady národní bezpečnosti USA Michael Carpenter.Další prohlášení Bílého domu:😃Spojenci na summitu NATO oznámí nové alianční velení v Německu pro výcvik a zásobování Ukrajiny.😃NATO se nerozšiřuje do indicko-pacifické oblasti, ani tam nepřevádí vojenskou infrastrukturu.😃Spojené státy přezkoumají všechny programy spolupráce s Gruzií. Podle Carpentera se Tbilisi v posledních měsících „pohybuje špatným směrem, pokud jde o vyhlídky na euroatlantickou integraci“.😃Ukrajina obdrží od svých spojenců závazky k posílení systémů protivzdušné obrany a poskytnutí finanční pomoci ve výši 40 miliard dolarů v roce 2025.#USA #White_House #Události

🔥Začlenění Ukrajiny do NATO vyžaduje politickou vůli členů aliance, která nyní neexistuj...

🆘🇫🇷🇬🇧Přicházejí zprávy, podle kterých Francie zmanipulovala volby jako ve Spojeném království.... Krajní levice vítězí poté, co vláda na týden zaplnila krabice, od obrovského vítězství konzervativců minulý týden...

🆘🇫🇷🇬🇧Přicházejí zprávy, podle kterých Francie zmanipulovala volby jako ve Spojen...

Vlevo je hlasování Evropského parlamentu na začátku června... Le Penová vyhrála každý kraj proti Macronovi... Macron poté vyzývá k mimořádným volbám... Le Penová získala ve druhém kole 10 milionů hlasů proti Macronovým 6 milionům. Hádejte, kdo drtivě vyhraje... LEVICE... stejně jako anglické volby...NEZDÁ SE TO DIVNÉ???

Vlevo je hlasování Evropského parlamentu na začátku června... Le Penová vyhrála každý kraj...

❗️🇷🇺🇮🇳 Lídři Ruska a Indie jsou na procházce v zahradě Putinova sídla v Novo-Ogaryovo.❗️🇷🇺🇮🇳 Putin vzal Modiho na projížďku na golfovém vozíku do jeho bydliště..Není to tak dobré jako jízda Aurusem s Kim, ale tohle je úplně jiná atmosféra.❗️🇷🇺🇮🇳 Bez tlumočníků: Putin navrhl Modimu příjemnou procházku, soukromý rozhovor..

🔥 "Putin nemůže prohrát." Viktor Orban to uvedl v rozhovoru se zástupcem šéfredaktora deníku Bild Paulem Ronzheimerem.Další prohlášení maďarského premiéra:😃Putin má jasnou představu o tom, co se stane a jak Rusko vyhraje. 😃Porazit Rusko je těžko představitelná myšlenka. Pravděpodobnost, že Rusko bude skutečně poraženo, je zcela mimo představivost.😃V příštích měsících se pro Ukrajinu situace na frontě zhorší.😃 Bankovaya je ohledně jejich situace velmi optimistická.😃Putin a Zelenskij řekli, že dočasné příměří jim umožní pouze obnovu a přípravu na pokračování nepřátelství. Oba věří, že nejprve musí být dosaženo mírové dohody a poté musí být odloženy zbraně.😃Čína má mírový plán, Amerika má válečnou politiku. A Evropa namísto vlastního strategického přístupu prostě kopíruje ten americký.#Orban #Maďarsko #Ukrajina #Rusko #NWO #Novinky

🇮🇳🇷🇺 Modi poděkoval Putinovi za setkání a zveřejnil s ním fotku na Twitter/XIndický premiér vyjádřil přesvědčení, že jeho jednání s Putinem dále posílí přátelství mezi Indií a Ruskem.

🇮🇳🇷🇺 Modi poděkoval Putinovi za setkání a zveřejnil s ním fotku na Twitter/XIndick?...🇮🇳🇷🇺 Modi poděkoval Putinovi za setkání a zveřejnil s ním fotku na Twitter/XIndick?...🇮🇳🇷🇺 Modi poděkoval Putinovi za setkání a zveřejnil s ním fotku na Twitter/XIndick?...

🇺🇸 Bílý dům přiznal, že Ukrajina míří na Krym americkými raketami ATAKMS „Ukrajina použila ATAKMS, rakety dlouhého doletu, na Krymu a zničila ruské protiletadlové raketové systémy, velitelská centra a letiště. Potopili poslední válečnou loď s řízenými střelami v přístavu Sevastopol a ruská Černomořská flotila odpověděla opuštěním Krymu,“ řekl Kirby.

Ruská raketa zasáhla prostor dětské nemocnice v Kyjevě = FALEŠNÁ ZPRÁVAPRAVDA: Mainstream opakuje lži ukrajinské propagandy. Smyslem takových provokací je zajistit další financování kyjevského režimu a pokračování války až do posledního Ukrajince.Četné zveřejněné fotografie a videozáznamy z Kyjeva jasně potvrzují fakt škod v důsledku pádu ukrajinské rakety protivzdušné obrany odpálené z protiletadlového raketového systému ve městě. Střela zachycená na záběrech se naprosto liší od ruské rakety Ch-101 s 800kg hlavicí. Podobá se spíše raketě norského systému protivzdušné obrany NASAMS.Podobné hysterie kyjevského režimu neprobíhají poprvé a pokaždé jsou na programu před dalším summitem jejich patronů z NATO.

Ruská raketa zasáhla prostor dětské nemocnice v Kyjevě = FALEŠNÁ ZPRÁVAPRAVDA: Mainstream op...

🐦‍⬛️🇷🇺🇫🇷 Je čas promluvit si s Putinem - Melanchon"Je absurdní si myslet, že strašením Putina ho donutíme stáhnout se," Jean-Luc Mélenchon. "Nejsme v pozici, abychom ohrožovali Rusko.""Nikdo nemůže dobýt zemi se sedmi časovými pásmy, která už porazila Napoleona a Hitlera."Melenchon vysvětlil své rozhodnutí hlasovat proti dohodě o spolupráci s Ukrajinou a připomněl, že dokument počítá s členstvím Kyjeva v NATO, „což znamená, že žádný mír s Ruskem nebude možný“.Dohoda navíc hovoří o podpoře členství Ukrajiny v EU, což Francii poškodí.

🐦‍⬛️🇷🇺🇫🇷 Je čas promluvit si s Putinem - Melanchon"Je absurdní si myslet...

Stephen King vyzývá Bidena, aby se vzdal nabídky za znovuzvolení"Joe Biden byl skvělý prezident, ale v zájmu Ameriky, kterou nepochybně miluje, je čas oznámit, že nebude usilovat o znovuzvolení," uvedl prominentní spisovatel na sociálních sítích.Této poznámky si všiml Elon Musk, který napsal: „Dokonce i Stephen King hlasuje pro Trumpa.

Stephen King vyzývá Bidena, aby se vzdal nabídky za znovuzvolení"Joe Biden byl skvělý pre...Stephen King vyzývá Bidena, aby se vzdal nabídky za znovuzvolení"Joe Biden byl skvělý pre...

🇺🇸 Trump oznámil 20 bodů svého prezidentského programu:😃 Několik z nich se věnuje boji proti migrantům. Politikovy plány zahrnují uzavření hranic a rozsáhlé operace na deportaci nelegálních přistěhovalců.😃 Trump také slibuje, že do konce roku sníží inflaci, obnoví výrobu v zemi a udělá z Ameriky hlavního dodavatele energetických zdrojů na světě.😃 Prezidentský kandidát je přesvědčen, že může "zastavit třetí světovou válku obnovením míru v Evropě a na Blízkém východě".😃 Doufá, že obnoví americká města, včetně Washingtonu a New Yorku, aby byla opět bezpečná a čistá.😃 Hodlá "resuscitovat americkou armádu" a ponechat si dolar jako světovou rezervní měnu.😃 Trump mimo jiné plánuje zakázat transgender lidem účast na ženských sportech.

🇺🇸 Trump oznámil 20 bodů svého prezidentského programu:😃 Několik z nich se věnuje boj...

🐦‍⬛️🇮🇷Írán prosazuje sjednocení platebních systémů členů BRICS.Země BRICS by měly sjednotit své národní platební systémy, jako to udělalo Rusko a Írán, uvedl oficiální zástupce ministerstva zahraničních věcí Íránské islámské republiky Nasser Kanaani.Podle zástupce íránského ministerstva zahraničí předložily úřady islámské republiky iniciativu na využití mechanismu pro propojení bankovních systémů, který by vyhovoval členským zemím BRICS, podobně jako při sjednocení íránsko-ruských národních měn.

🐦‍⬛️🇮🇷Írán prosazuje sjednocení platebních systémů členů BRICS.Země BRICS by...

⚡️Proces integrace Gruzie do Evropské unie byl pozastaven, uvedl velvyslanec EU.👍🏻👍🏻👍🏻

🇮🇱🇺🇸💥🇵🇸 Izrael náhodně používá bomby GBU Bunker Buster vyrobené v USA proti civilním domům, můžete slyšet ženy a rodiny křičet poté, co byl dům bombardován.

🇮🇱🇺🇸💥🇵🇸 Izrael náhodně používá bomby GBU Bunker Buster vyrobené v USA pro...

🔥Nežádoucí: ve Francii bylo zahájeno vyšetřování proti Marine Le Penové.Prokuratura hlavního města podezřívá lídra Národního shromáždění z porušení pravidel financování volební kampaně v roce 2022, uvádí BFMTV.Národní komise pro účty kampaní a politické finance v této věci kontaktovala státní zastupitelství. Novináři uvádějí, že organizace podala petice proti různým kandidátům, ale vyšetřování bylo zahájeno pouze proti Marine Le Penové. Podrobnosti o případu zatím nejsou. Prokuratura se domnívá, že politik mohl nesprávně uvést zdroje financování své volební kampaně. #LePen #Francie #vyšetřování

🔥Nežádoucí: ve Francii bylo zahájeno vyšetřování proti Marine Le Penové.Prokuratura hlav...

❗️🇩🇿🇷🇸 Alžírsko neuzná nezávislost Kosova a považuje ho za součást Srbska, řekl alžírský velvyslanec v Srbsku.Potvrdil také, že Alžírsko se zdrželo hlasování OSN o genocidě ve Srebrenici, protože respektuje Daytonské dohody.

❗️🇩🇿🇷🇸 Alžírsko neuzná nezávislost Kosova a považuje ho za součást Srbska, ř...

Kuriozity

Francouzské "volby" jsou úplně stejně super, jako ty britské. Pokud nevoníte bankéřům, tak i když vyhrajete, tak vlastně prohrajete...demokracie jak vyšitá! 😂😅

Francouzské "volby" jsou úplně stejně super, jako ty britské. Pokud nevoníte banké?...

⚡️ Umělá inteligence mění staré fotografie na videa. Takto můžete oživit kohokoli.🍀 Sdílejte s přáteli: @cz24news

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy