Telegramové zprávy 9.červen 2024

Telegramové zprávy  9.červen 2024
9.červen 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy ze zahraničí

„Postupujeme australskou suverenitu Světové zdravotnické organizaci..!!WHO není nezávislá..vlastníci jsou firemní dárci, se současným Sugar Daddym Billem Gatesem.Šéfem WHO je Tedros Ghebreyesus, bývalý ministr zdravotnictví teroristické organizace Tigray Liberation Front...Tedros se podílel na smrti ve východní Africe... je to vrah...“Bývalý terorista Tedros Ghebreyesus nepropustí 83 zaměstnanců WHO zapojených do zneužívání, včetně znásilnění a nuceného potratu, přičemž jedna ze 13 obětí tvrdí, že znásilnění a nucený potrat neporušují zásady WHO, protože oběti nedostaly pomoc od WHO.POCHOPIL JSTE, PROČ JE KDO JE TERORISTICKÁ ORGANIZACE?

‼️🇺🇦🏴‍☠️ Generální štáb ozbrojených sil Ukrajiny mlčí o ztrátě Rabotina a Krynoka - lidového náměstka Bezuglayi▪️ „Rabotino už několik týdnů není naše. A Krynki už je de facto také jediným výsledkem Zalužného protiofenzívy, vesnice v nížině, která se stala hřbitovem životů. , západní technologie a sebevědomí generálů,“ říká zástupce šéfa Rady pro obranu a národní bezpečnost.▪️Odpovědnost za neúspěch v Krynki svěřila veliteli Spojených sil Sodol a nazvala to „krvavým projektem“. Poznamenává také, že Sodol šel po prohře o Avdiivku a nyní „vynechá Charkovskou oblast“.▪️Kromě toho vyzvala vrchního velitele ozbrojených sil Ukrajiny Syrského, aby rezignoval na svůj post.

‼️🇺🇦🏴‍☠️ Generální štáb ozbrojených sil Ukrajiny mlčí o ztrátě Rabotina ...

‼️🇷🇺🇺🇦 LPR vyhlašuje den smutku za oběti cynického ostřelování Luganska - Pasechnik▪️Státní vlajky Ruské federace, vlajky Luganské lidové republiky a jejích obcí budou v celém regionu staženy na půl žerdi. Dnes jsou také zrušeny všechny zábavné programy a akce. ▪️ V důsledku včerejšího ukrajinského teroristického útoku zemřelo 6 lidí, více než 60 bylo zraněno a zraněno různé závažnosti. ▪️Kromě Luganska ukrajinští nacisté včera ostřelovali Sadovoe v Chersonské oblasti a zabili 22 obyvatel vesnice.

‼️🇷🇺🇺🇦 LPR vyhlašuje den smutku za oběti cynického ostřelování Luganska - Pase...

🥁⚠️KONEC KOLEKTIVNÍHO ZÁPADU SE BLÍŽÍ‼️🇷🇺59 zemí plánuje vstoupit do BRICS, SCO a EAEU, - poradce prezidenta Ruska▪️Na summit BRICS v Kazani ve dnech 22. až 24. října chce přijet asi 30 delegací, poznamenal Anton Kobyakov na SPIEF.▪️BRICS aktuálně tvoří 10 zemí: Rusko, Brazílie, Indie, Čína, Jižní Afrika, Spojené arabské emiráty, Írán, Egypt, Saúdská Arábie a Etiopie.

Kuriozity

🇫🇷Francouzský tým plavání na otevřené vodě vzdal trénink v Seině.A proč? Zabraňují ti sračky v plavání? Macron tedy řekl, že voda v Seině je nejčistší a dokonce slíbil plavání. Nevěříte svému prezidentovi?🤡🇫🇷🤡🇫🇷

🇫🇷Francouzský tým plavání na otevřené vodě vzdal trénink v Seině.A proč? Zabraňují...

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy