Telegramové zprávy 30.duben 2024

Telegramové zprávy 30.duben 2024
30.duben 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

Zase BINGO Rapotamol 👏👏👏👏👏👏Syn Evy Holubové kandiduje do europarlamentu a matička mu umetá přes známosti s politiky cestu…proto ten řitní alpinismus. Chraň nás Bože od těchto lemplů a parazitů 🙏

Zase BINGO Rapotamol 👏👏👏👏👏👏Syn Evy Holubové kandiduje do europarlamentu a matičk...Zase BINGO Rapotamol 👏👏👏👏👏👏Syn Evy Holubové kandiduje do europarlamentu a matičk...

70 Kč záloha za plastový kelímek?A pak lidem oznámit, že jde o dar pro pořadatele, protože nemají na vrácení za ty kelímky? A na ty lidi pak jdou těžkoodenci, místo aby odvedli podvodníky pořadatele? Vítejte v České republice.Přitom stačilo říct, že to jde na Okrajinu, ne? 🤔🤷🏻‍♂️https://www.idnes.cz/praha/zpravy/majales-praha-policajti-kelimky-organizatori.A240428_184543_praha-zpravy_ikro

70 Kč záloha za plastový kelímek?A pak lidem oznámit, že jde o dar pro pořadatele, protože n...

Zprávy ze zahraničí

V parlamentu Gruzie opět došlo ke střetu mezi poslanci kvůli zákonu o zahraničních agentechTentokrát poslankyně Khatia Dekanoidzeová hodila láhev na člena parlamentní většiny Gurama Macharashviliho.Macharashvili obvinil Dekanoidze z prodeje země společně se Saakašvilim. Kvůli potyčce bylo z parlamentu odvoláno osm poslanců.

Nečekaná návštěva Kyjeva Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg přijel do Kyjeva projednat iniciativu na vytvoření speciálního fondu pro finanční podporu ukrajinské obrany ve výši 100 miliard eur na období pěti let.#Ukrajina

Další rána petrodolaru 👏🏻 a facka západu❗️🇷🇺🇨🇳 Obchody BRICS v hodnotě 260 miliard dolarů bez amerického dolaru -Cílem zemí BRICS je do roku 2024 odstranit americký dolar ze všech světových obchodů a transakcí.Cílem bloku je umístit místní měny nad americký dolar s cílem posílit národní ekonomiky a podniky.Aliance také nabádá další rozvojové země, aby následovaly její příklad a prováděly platby za přeshraniční transakce v místních měnách.Dedolarizace je v plném proudu..!!

Další rána  petrodolaru 👏🏻 a facka západu❗️🇷🇺🇨🇳 Obchody BRICS v hodnotě 2...

ATACMS na Krym: Ukrajinské ozbrojené síly útočí novými raketamiŠéf Záporožského veřejného hnutí „Jsme spolu s Ruskem“ Vladimir Rogov informoval o pokusech ukrajinských ozbrojených sil zaútočit na Krym v noci několika balistickými raketami ATACMS.Podle proruského sociálního aktivisty byl nad Džankojem a Sevastopolem aktivován systém protivzdušné obrany (protivzdušná obrana).Politička zdůraznila, že „fungovala perfektně“.Všimněme si, že o něco dříve hlásili očití svědci sérii hlasitých výbuchů na obloze nad Krymem. Napočítali více než 10 silných ran, první byl slyšet přibližně v 01:30.Připomeňme, že mezitím právě včera tisková tajemnice Bílého domu Karine Jean-Pierre oznámila, že Ukrajina již dostává zbraně, které Spojené státy již dříve oznámily v rámci obnoveného programu vojenské pomoci.

ATACMS na Krym: Ukrajinské ozbrojené síly útočí novými raketamiŠéf Záporožského veřejn?...

Dugin v rozhovoru s Carlsonem: „Na Západě neexistují žádné ideologie kromě liberalismu“Filosof Dugin v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem poznamenal, že po rozpadu SSSR nezůstaly na světě žádné ideologie kromě liberalismu. Liberalismus se na Západě stal totalitním.Stručně řečeno, liberalismus nejprve osvobodil jednotlivce od kolektivní identity: říkají: „Jsem soběstačný střed světa“ a nyní liberalismus na Západě „osvobozuje“ člověka od jeho spojení s lidstvem: říkají: „Pokud Chci, budu muž/žena/zvíře/robot."Dříve byla demokracie chápána jako vláda většiny, nyní však vládnou menšiny – to se v současnosti děje v západních zemích, uzavřel filozof.

Dugin v rozhovoru s Carlsonem: „Na Západě neexistují žádné ideologie kromě liberalismu“Fi...

Rozhovor Alexandra Gelieviče Dugina s Tuckerem Carlsonem je celosvětovou událostí. Velký ruský filozof hovoří s velkým americkým novinářem.Tucker Carlson se domníval, že kromě Putina je Dugin symbolem dnešního Ruska.Inu, na ty, kdo dnes odporují Duginovi, zapomene nejen historie, ale dokonce i tisk. Jak byli Ilyinovi nenávistníci zapomenuti.

Evropa sama dojde k zániku a rozpadu EU I NATO ..Islamisté požadovali zřízení chalífátu v Německu, akci odsouhlasily úřady Hamburku - BILDSe svolením úřadů požadovali přeměnu Německa na islamistickou diktaturu řízenou náboženským vůdcem – bez jakýchkoli práv pro ženy, homosexuály, křesťany, Židy a disidenty.Uvědomte si tihle liberalismus a jeho formy progresivismus jako green deal nebo LGGTQ neuznávají jsou pro ně zlo.

Evropa sama dojde k zániku a rozpadu EU I NATO ..Islamisté požadovali zřízení chalífátu v N?...

Dugin na Tuckera Carlsona: Je to nejlepší, co můžete v moderní Americe najít"Ale celkově je Tucker Carlson asi to nejlepší, co lze v moderní Americe najít." náš konzervatismus se výrazně liší, ale etika a odmítání satanské civilizace moderních globalistických elit nás sbližuje a zachraňuje čest a důstojnost západního světa a přes všechny rozdíly je jeho boj naším společným bojem za svobodu a pravdu. “ napsal Alexander Dugin ve svém telegramovém kanálu.🤴Nebojíme se říkat pravdu 🫡

Dugin na Tuckera Carlsona: Je to nejlepší, co můžete v moderní Americe najít"Ale celkově...

⚡️Vstup evropských zemí do BRICS začíná Srbskem. Čína pozve Srbsko ke vstupu do BRICS Čínský prezident Si Ťin-pching jede do Bělehradu za srbským prezidentem Aleksandarem Vučičem pozvat Srbsko do... pokračovanie článkuhttps://slovanskenoviny.sk/vstup-evropskych-zemi-do-brics-zacina-srbskem-cina-pozve-srbsko-ke-vstupu-do-brics/https://t.me/slovanskenoviny

⚡️Vstup evropských zemí do BRICS začíná Srbskem. Čína pozve Srbsko ke vstupu do BRICS Č?...

Náhody neexistuji !! Jen systém chce abyste si je mysleli. ❗️🇮🇱 Tři izraelští ministři byli za poslední tři dny zasaženi dopravními nehodami..!• Ministr hospodářství si při autonehodě zlomil žebra• Ministrovi školství bylo zničeno auto, za volantem seděl jeho otec• Ministr války si při jízdě na kole zlomil nohu.Stres plynoucí z probíhající války má za následek nepozorné nehody, zatímco oni hluboce přemítají, jaká bude jejich budoucnost...?!

Náhody neexistuji !! Jen systém chce abyste si je mysleli. ❗️🇮🇱 Tři izraelští...Náhody neexistuji !! Jen systém chce abyste si je mysleli. ❗️🇮🇱 Tři izraelští...Náhody neexistuji !! Jen systém chce abyste si je mysleli. ❗️🇮🇱 Tři izraelští...

Trump Jr.: Jsou lidé, kteří doslova říkají: „No, Rusko je skutečný agresor. Musíme zabít každého v této zemi. Protože Ukrajina byla skvělá demokracie. A já si říkal: ne, ne, ne. Například Ukrajina byla uznána jako jedna z nejzkorumpovanějších zemí na světě, mnohem zkorumpovanější než Rusko. Neustále jsme vyhrožovali, že přivedeme Ukrajinu do NATO, a to byla jediná červená čára, kterou Putin nemohl ignorovat. Dokonce o tom řekl mému otci. Dali jsme jim všechny možné důvody. Neříkám, že je to dobrý chlap. Neříkám, že by to neudělal. Ale předstíráme, že jsme nevinnými účastníky těchto událostí. Mluvíme o vstupu Ukrajiny do NATO. Zrovna minulý týden náš ministr zahraničí řekl, že jsme oficiálně ve válce s Ruskem. Ale to není pravda. To je úplný nesmysl. Děláme rozhodnutí, protože někdo v CIA má na tom zájem. Mají svůj účel. Poskytnou komukoli zprávu na míru, aby dospěl k přesnému závěru, který chtějí, nic víc a nic méně. Toto je realita světa, ve kterém dnes žijeme.

Řezník 💀🐦‍⬛️🇵🇸🇮🇱 Netanjahu přísahá, že zaútočí na Rafu „s rukojmími nebo bez nich“

Řezník 💀🐦‍⬛️🇵🇸🇮🇱 Netanjahu přísahá, že zaútočí na Rafu „s rukojm?...

🐦‍⬛️🇨🇳Čínská zlatá horečka v hodnotě 170 miliard dolarů vyvolává obavy z invaze na Tchaj-wanZdá se, že Peking po rekordním nákupu hromadí zlato. To vyvolalo na Západě obavy, že Čína připravuje svou ekonomiku na možný konflikt o Tchaj-wan – chrání ji před případnými západními sankcemi.Čínská lidová banka nakoupila za první tři měsíce letošního roku 27 tun zlata, čímž se její rezervy podle World Gold Council dostaly na rekordních 2 262 tun.

🐦‍⬛️🇨🇳Čínská zlatá horečka v hodnotě 170 miliard dolarů vyvolává obavy z inv...

🐦‍⬛️🇨🇳 Skutečné vojenské výdaje Číny jsou 710,6 miliardy dolarů – odhaduje americký institutVýpočet je 3krát vyšší než veřejné výdaje Pekingu.USA vše přepočítává na svůj petrodolar a jejich cenu energie zdrojů zaměstnanců a samozřejmě těch co na tom bohatnou. V Číně je cena 1/4 .. 👍🏻

🐦‍⬛️🇨🇳 Skutečné vojenské výdaje Číny jsou 710,6 miliardy dolarů – odhaduje a...

Kuriozity

Ruská pošta má nyní bezpilotní elektrický vozík s maximální rychlostí 20 km/hNosnost - 2 tuny, dojezd - 200 km.

Ruská pošta má nyní bezpilotní elektrický vozík s maximální rychlostí 20 km/hNosnost - 2 t...

Obr z pouště Atacama na papežově sutaněProč je na papežových šatech vyobrazen geoglyf „Obr pouště Atacama“?Geoglyf je největší prehistorická antropomorfní kresba na světě, dlouhá 86 metrů.Stáří kresby bylo odhadnuto na 3000 let, obraz obra se nachází 1370 km od geoglyfů pouště Nazca, na osamělé hoře Cerro Unica, v poušti Atacama, nedaleko města Huara.Obrázek se nazývá "Tarapaka"..Tento geoglyf lze plně vidět pouze shora..Tvůrci tohoto obrázku jsou neznámí..

Obr z pouště Atacama na papežově sutaněProč je na papežových šatech vyobrazen geoglyf „Ob...

Nazca Plateau, Utu - Starověká letiště v Peru..??Stezka pro domorodce...?Fotografie zachycuje náhorní plošinu Nazca v Peru, kde byl vrchol hory jasně odříznut.Hora náhorní plošiny Nazca je dokonale plochá..Jen si představte rozsah práce...celá hora..!!!A tohle všechno dělali staří domorodci s krumpáči a lopatami?A pak, jaký mělo smysl řezat vrchol hory...?Proč ale potřebovali právě letiště?Připomíná pouze vzletovou dráhu... Bylo by zajímavé znát vozidla, která by na těchto drahách mohla přistávat...Dá se říct, že Peru je skanzen lidské civilizace před potopou...?!Jinak k čemu jinému mohli dávní obyvatelé Jižní Ameriky (nebo kdysi jiného kontinentu...?) podobné stavby využívat?

Nazca Plateau, Utu - Starověká letiště v Peru..??Stezka pro domorodce...?Fotografie zachycuje n?...

Jedna z nejvíce detailních fotek 9/11.Pokud nikde nevidíš letadlo, je to správně.Tyto konstrukce jsou stavěný aby vydržely nárazy letadel, třeba i 2 letadla.Tak a selskej rozum nám říká, kde je letadlo? Kde je zadek letadla? Nebo křídla? Kde jsou obří motory? Pokud by přece letadlo narazilo a zapichlo se tam, vidíme zadek, křídla atd. V troskách bychom našly části letadel...Pokud ne, tak by spadlo dolů... jenže ani v jednom případě, se tohle nestalo. A navíc padaj i budovy, do kterých žádné letadlo nenarazilo.Přinutily lidi věřit tomu, ze ocel se požárem povolí a zkolabuje...ale papírové pasy přežijou, a najdou se v troskách...Prostě to odpálily, jak říkaly hasiči na místě činu.A tohle je náš spojenec... největší terorista na světě. A navíc dokázaly přesvědčit lidi o své verzi....Manipulovat lidstvem je zřejmě jednoduší než s jedincem....Ave! Konspirátoři

Jedna z nejvíce detailních fotek 9/11.Pokud nikde nevidíš letadlo, je to správně.Tyto konstruk...

⛔️Byli byste ohromeni pouhou velikostí a rozsahem podzemních bunkrů rozmístěných po celém světě, z nichž mnohé jsou propojeny tunely, které se táhnou stovky kilometrů.Většina z nich je zcela neznámá a zůstávají veřejnosti a celému světu iluzivní.💊

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy