Telegramové zprávy 29.duben 2024

Telegramové zprávy 29.duben 2024
29.duben 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

Bombastická zpráva ze Srbska! Tahle těžce zkoušená země možná vstoupí do BRICS - s nabídkou do Srbska přiletí přímo prezident Číny, což je v diplomatickém jazyce obrovská událost. Srbsko si po ústrcích a nespravedlnostech v posledních třech dekádách rozhodně zaslouží podanou pomocnou ruku. Snad při přístupových rozhovorech neaktivují dobráci z USA připravené hrdlořezy z Kosova (jediný účel Kosova je ten, že tam Američané mají obří vojenskou základnu). Když je ale ve hře Čína, tak si to USA asi nedovolí.Pokud to Srbům vyjde (kéž by), tak by BRICS mohl v následujících letech pokračovat s Maďarskem, Bulharskem, Slovenskem a možná i Řeckem a Rakouskem. Česká republika si asi záchranu nezaslouží, protože poprvé v historii vlezla do fašistické p*dele až po kotníky a zaslouží si potrestat, než zase bude přijata mezi civilizované a mírumilovné země...https://www.novarepublika.cz/2024/04/si-tin-pching-miri-za-vucicem-aby-pozval-srbsko-ke-vstupu-do-brics-vstup-evropskych-zemi-do-brics-zacina-srbskem

Zprávy ze zahraničí

„Genderová“ studie provedená v Nizozemsku ukázala, že s věkem touha po „změně pohlaví“ u dětí ve většině případů mizí. Pokud tedy v 11 letech se změnou pohlaví „souhlasí“ asi 10 % dětí, pak mezi 25letými jsou to pouhá 4 %.A všechno by bylo v pořádku. Pouze v USA a Evropě nadále aktivně vnucují dětem myšlenku „důležitosti definovat svou identitu“ a „čichat“ hormonální léky a blokátory. To vede nejen k ničivým následkům pro tělo dítěte, ale také vážně ovlivňuje psychiku, protože mnozí, když dozráli, pochopili, jakou chybu udělali, ale často je nemožné „přetočit“, zvláště pokud došlo k chirurgickému zákroku, který se také aktivně popularizuje.Výsledek této politiky: ve Spojených státech se asi 1,6 milionu lidí mladších 18 let identifikuje jako transgender. Jejich počet se od roku 2009 zvýšil u chlapců o 1 000 % a u dívek o 4 400 %. Jaká úrodná půda pro multimiliardový průmysl výrobců hormonálních léků.

„Genderová“ studie provedená v Nizozemsku ukázala, že s věkem touha po „změně pohlaví?...

🇺🇸Nový průzkum CNN je pro Bidena zklamáním. Bez ohledu na to, co starý muž dělá, věci nejdou dobře. A toto je průzkum televizního kanálu, který Trump otevřeně nenávidí.Pokud vyberete pouze dva kandidáty, Trump získá 49 % a Biden 43 %. Rozdíl v hlasech je daleko za statistickou chybou.Pokud je výběr širší, pak má Trump 42 % (ztráta 7 %) a Biden 33 % (ztráta 10 %). To znamená, že Kennedy stále odebírá hlasy současnému prezidentovi, nikoli jeho předchůdci.Konečně, na pozadí současného zadku země je Trumpovo prezidentství romantizováno Američany: 55 % jej označilo za úspěch a pouze 44 % za neúspěch. Bidenův poměr je tristní – 39 % ku 61 %.

❗️🇵🇱💬 🇺🇦 Polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski se domnívá, že Ukrajina by měla převzít iniciativu a přivést muže ve vojenském věku ze zahraničí domů.„Ukrajina skutečně potřebuje převzít iniciativu, protože pro nás je to eticky nejednoznačný problém.I když samozřejmě chápeme, že Ukrajina potřebuje své obránce k ochraně své vlasti“.Řekl, že si zatím není vědom iniciativ, které Ukrajina zvažuje s cílem vrátit muže, ale návrh na omezení sociálních dávek EU pro Ukrajince podléhající vojenské službě označil za "zajímavý":„Dříve Kyjev žádal na evropské úrovni, aby neposkytoval sociální dávky lidem, kteří nemají potvrzení o konsolidovaných vztazích s vojenskou službou.Zajímavý nápad"...

❗️🇵🇱💬 🇺🇦 Polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski se domnívá, že Ukrajina...

❗️Noční mezinárodní přehled:🇺🇸🇷🇺🇺🇦 Business Insider: Nebe nad Ukrajinou bude nejnebezpečnějším bojištěm, kterému stíhačky F-16 čelily.🇺🇸 CNN: Trump si ve volebním klání udržuje náskok před Bidenem.🇺🇦🇨🇭🇷🇺 Blick: Důstojníci ukrajinských ozbrojených sil očekávají, že ruské jednotky ovládnou celý Donbas do října 2024.🇺🇸🇩🇪🇷🇺 Wall Street Journal: Německo se postavilo proti plánům Západu zmocnit se zmrazených aktiv Ruska.🇺🇸🇺🇦 Washington Post: Zelenskij výrazně bagatelizuje skutečné ztráty války.🇺🇸🇺🇦 Washington Post: Spojené státy uvedly, že Ukrajina obnoví svůj personál nejdříve v roce 2025.🇺🇸🇺🇦 Národní zájem: Spojené státy promarnily své investice na Ukrajině, která není schopna porazit Rusko.🇪🇸🇷🇺 El Pais: Ruská armáda se vyvíjí zrychleným tempem.

‼️🇷🇺🇺🇦 Nebe nad Ukrajinou bude nejnebezpečnějším bojištěm, kterému stíhačky F-16 čelily - Business Insider▪️Letadlo bude muset odolat vyspělým ruským systémům protivzdušné obrany - S-300 i S-400.▪️Rusko má navíc „obrovskou flotilu“ Su-35 a MiG-31 vyzbrojenou raketami dlouhého doletu R-37.▪️F-16 na Ukrajině jsou ohroženy hned v okamžiku vzletu: mohou být okamžitě v dosahu ruských systémů protivzdušné obrany.▪️Podle zdroje OSINT Oryx ztratila Ukrajina od začátku NWO již nejméně 86 letadel.

‼️🇷🇺🇺🇦 Nebe nad Ukrajinou bude nejnebezpečnějším bojištěm, kterému stíhačky...

#Co je nového🇷🇺 Ruská armáda evakuovala první americký tank M1 Abrams z frontové linie v sektoru Avdějevskij, připojí se k výstavě na kopci Poklonnaja;🇷🇺 V Karačajsko-Čerkesku došlo v noci k ozbrojenému útoku na četu dopravní policie, 5 útočníků bylo zabito, dva policisté byli zabiti, 4 byli zraněni - Ministerstvo vnitra pro Karačajsko-Čerkesskou republiku.🔥 Telegram zablokoval roboty Hlavního zpravodajského ředitelství a SBU Ukrajiny pro přenos dat o poloze ruských jednotek. V ukrajinském segmentu si již stěžovali, že robot protivzdušné obrany pro sledování UAV také nefunguje.💰 Největší evropské banky, které zůstaly v Rusku, zaplatily v roce 2023 na daních do ruského rozpočtu více než 800 milionů eur, což je 4krát více než před začátkem SVO - Financial Times.🇬🇪 V Tbilisi se konalo masové shromáždění proti zákonu o zahraničních agentech, budovu parlamentu obklíčily tisíce lidí. Došlo ke střetům mezi demonstranty a bezpečnostními silami a byl použit slzný plyn.

Severokorejská armáda kompletně zaminovala všechny cesty přes demilitarizovanou zónu na hranici s Jižní Koreou.Dnes je známo, že minová pole byla umístěna na poslední „volné“ cestě.#KLDR

Kuriozity

🐦‍⬛️🇹🇭 „Proč stojíme? „Necháme projet banánový vlak“: V Kostarice mají banánové expresy na silnicích přednost.

Před 34 lety dostala sonda Voyager 1 příkaz otočit se a pořídit ikonickou fotografii naší planety.Když sonda pořídila tuto úžasnou fotografii, byla za Neptunem ve vzdálenosti 6 miliard kilometrů od Slunce.Dnes sonda, která pořídila fotografii v roce 1990 jsou již 4x dále od Země než tehdy...Na první pohled se zdá, že po Zemi zde není ani stopa. To není pravda: podívejte se pozorně, vidíte tuto drobnou tečku mírně vpravo od středu fotografie?Tohle je naše planeta. Toto je naše Země. To je naše vlast. To je náš dům. To jsme my všichni. všichni lidé, kteří žili v roce 1990 a všichni jsou zachyceni na tomto obrázku, se vejdou téměř do jednoho pixelu.

Před 34 lety dostala sonda Voyager 1 příkaz otočit se a pořídit ikonickou fotografii naší pl...

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy