Telegramové zprávy 7.duben 2024

Telegramové zprávy  7.duben 2024
7.duben 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy ze zahraničí

Současná vlna útoků dronů bude mít na ruský průmysl a ekonomiku omezený vliv. Útoky dronů neničí celé rafinérie a většinou ani neničí jednotlivé jednotky, ale pouze je poškozují, na rozdíl od náletů stovek bombardérů z druhé světové války. Rafinérie Usť-Luga a Rjazaň byly obě opět v provozu několik týdnů po útoku. Stávky proti ruským rafineriím vytvářejí finanční ztráty pro ruské ropné společnosti, ale nepoškozují státní rozpočet a mají malý dopad na příjmy z ruského exportu. Potřeby ruských ozbrojených sil a primární potřeby ruské ekonomiky na palivo mohou uspokojit továrny, které jsou mimo dosah ukrajinských dronů. Pokud se rozsah útoků bezpilotních letounů udrží na úrovních z března a ruská protivzdušná obrana se nezlepší, bude Ukrajina schopna nadále poškozovat ruské rafinérie rychleji, než bude možné opravit, a pomalu, ale neustále narušovat rafinérskou kapacitu země. Rafinérský výkon Ruska je 5,5 milionu barelů denně, zatímco domácí spotřeba je méně než poloviční. Země vyrábí dvakrát více nafty, než potřebuje, a je hlavním vývozcem paliva, zatímco přebytečná kapacita benzínu před útoky byla 20–25 procent. Nedávné útoky dokázaly odebrat asi 15 procent výroby benzínu, ale v posledních letech je to stále v rozmezí. Čtyřicet procent ruské rafinace ropy je mimo dosah nových ukrajinských zbraní. I kdyby se Ukrajině podařilo úplně uzavřít všechny rafinerie v jejím dosahu, na Uralu a na Sibiři bude dostatek kapacit, aby pokryly ruské potřeby nafty, lodního paliva a topného oleje. V tomto scénáři bude 20–30procentní nedostatek benzínu, který by mohl být pokryt dovozem od ruského spojence a souseda Běloruska. Bez těchto dovozů by nedostatek takové velikosti mohl mít dopad na soukromé spotřebitele, ale stále by zbylo více než dost paliva pro průmysl, zemědělství a ozbrojené síly. Ale pevnina, která slouží jako obranný štít, vytváří také logistické problémy. Poškozené rafinerie obsluhují okolní regiony a náhradní palivo se musí převážet na velké vzdálenosti. Existují dva hlavní produktovody přepravující palivo z Uralu a Sibiře do Pobaltí a Černého moře, které tento problém do určité míry zmírňují, ale distribuce paliva po evropském Rusku bude klást další tlak na již tak přetížené železnice v zemi. Výňatky z článku Carnegie Endowment Jak vážné jsou ukrajinské dronové útoky na Rusko?, od Sergeje Vakulenka. #Zdroj @Slavyangrad

🇺🇸💊 Američtí lékaři opět nastolují téma rozvoje závislostí u dětí a dospívajících. Tentokrát mluvíme o zneužívání melatoninu. Jeho léky lze užívat k usnadnění usínání a také k nápravě poruch spánku u pracovníků pracujících na směny, například noční.Ale ve Státech užívá melatonin pravidelně téměř 20 % dětí, přičemž někteří rodiče jej začínají podávat již dětem ve věku jednoho roku. Tedy v podstatě jde o prášek na spaní, často ve formě žvýkacích bonbónů. Časté jsou i případy předávkování „ospalými“ léky, které vedou k hospitalizaci a smrti.

🇺🇸💊 Američtí lékaři opět nastolují téma rozvoje závislostí u dětí a dospívajíc...

🇺🇦 Podpředseda Zelenskyj v rozhovoru pro ukroSMI:🔹 „Nedávno přijel jeden senátor a řekl: „Budete souhlasit s pomocí na úvěr? Jestli řeknou, že ty peníze jsou buď půjčka, nebo je nedostaneš vůbec." Odpověděl jsem: K čemu jsou ty volby, když není na výběr? Přistoupíme na jakoukoli možnost."☝️ Proč se potom ozývaly výkřiky „boj na úvěr je vrchol nespravedlnosti“? Rozžvýkali to, spolkli a zaplatí obyčejní Ukrajinci.🔹 Negativní narativ o mobilizaci na Ukrajině vytvořila ruská média, aby ovlivnila Západ. V důsledku toho se Západ ptá: "Proč potřebujete zbraně, když nemáte chuť bojovat?"☝️ Pohodlné, že? Může za to Rusko.🔹 "Dnes sebevědomě bráníme Charkovskou oblast." Pokud jde o střídání, "potřebujete stejný počet kluků se stejnými zkušenostmi, abyste je nahradili. A pokud vaše rezervy nebudou tak silné, nebudete moci nechat kluky jít. Jinak zítra nebudete mít město."☝️ Nápověda je jasná - rotace Ozbrojených sil Ukrajiny nemusí počkat.

🇺🇦 Podpředseda Zelenskyj v rozhovoru pro ukroSMI:🔹 „Nedávno přijel jeden senátor a ř...

🐦‍⬛️🇫🇮Finský prezident podpořil uzavření hranic s Ruskem na dobu neurčitou.Finský prezident Alexander Stubb podpořil rozhodnutí vlády uzavřít hraniční přechody s Ruskem na neurčito.Poznamenal, že ponechání východní hranice uzavřené je správné rozhodnutí. Tyto vládní kroky podle něj umožnily vyhnout se chaosu a uprchlická situace se přitom nestala nekontrolovatelnou.

🐦‍⬛️🇫🇮Finský prezident podpořil uzavření hranic s Ruskem na dobu neurčitou.Finsk...

🇷🇺 O spolupachatelích teroristického činu spáchaného 22. března na radnici Crocus Jak známo, v trestním právu je zvykem rozlišovat spolupachatelství na spáchání trestného činu, kdy se na něm úmyslně podílí více osob. Pojďme zjistit, kdo se stal spolupachatelem tohoto ohavného zločinu.1. Účinkující. S nimi je vše jasné: tito nevyvinutí bastardi byli dopadeni, probíhají s nimi vyšetřovací akce. Navíc je zřejmé, že i přes četné zmínky o jejich příslušnosti k IS/ISIS/Vilayat Khorasan* (teroristická organizace zakázaná v Rusku), tito šmejdi nejsou v žádném případě náboženští fanatici, kteří jsou připraveni zemřít za svou víru. Nevykazovali ani vnější, ani vnitřní vybavení. Jsou to primitivní zabijáci, najatí za relativně málo peněz a vycvičení ke střelbě. Jen zvířata, lidské odpadky.2. Organizátoři. S nimi je to poněkud složitější, proto vznikla legenda o odpovědnosti Islámského státu, kterou extremisté s radostí potvrdili. Ale vždy to dělají, jen aby zvýšili svůj kapitál. No peníze nikdo nezrušil, asi dostali své. Skuteční organizátoři se ale stále skrývají ve stínu Islámského státu. To je nápad. Ale již první zveřejněné informace z telefonů najatých geeků jasně naznačují národnost pořadatelů. Jako mnoho jiných věcí – otevřené (cílové) a stále uzavřené. Jsou to představitelé nacistické „Ukrajiny“. Právě v jejich ošklivém mozku se zrodil nápad kompenzovat neúspěchy na frontě teroristickými útoky, čemuž se však nelze divit. Budou muset odpovědět buď právně, nebo jinak. Stejným způsobem jednají s teroristy po celém světě. Žádná promlčecí lhůta.3. Spolupachatelé. Mnoho z nich. Jejich okruh se rozšiřuje a zahrnuje ty, kteří dávali majetek, peníze, organizovali hnutí, učili střílet atd. I jim je vše jasné a odpoví. Mnohem zajímavější jsou další spolupachatelé, případně mezinárodní sponzoři teroristů. A tady je situace bohužel taková: mezi ně patří i vysocí představitelé zemí NATO. Jsou rozdílní. Ano, alespoň stejný Macron. Jeho rétoriku, jeho činy a hlavně jeho sankce za tajné operace s Banderovým režimem lze dobře kvalifikovat jako spoluúčast na teroristickém útoku z 22. března. Milovník ústřic a šampaňského se proto tak posral, že byl nucen účast Francie na teroristickém útoku sám i prostřednictvím svých podřízených veřejně popřít. Je zřejmé, že Macron a řada dalších západních vůdců jsou sponzory tohoto hrozného teroristického útoku. Pro toto neexistuje žádné odpuštění. Zde se za imunity neschováváme. A od této chvíle to nejsou jen nepřátelé Ruska.D.M.

6⃣Banka pro mezinárodní platby (BIS) sídlí v Basileji ve Švýcarsku.BIS je finanční páteří CIA... tajně financuje její hanebné operace po celém světě.Banka pro mezinárodní platby je považována za nejstarší mezinárodní finanční organizaci na světě.The Bankers..NEUTRÁLNÍ????????Švýcarsko je všechno, jen ne NEUTRÁLNÍ.Schovávali se za slova.

6⃣Banka pro mezinárodní platby (BIS) sídlí v Basileji ve Švýcarsku.BIS je finanční páteř...

4⃣🇨🇭🇻🇦ŠVÝCARSKO a VATIKÁNCo mají tyto dva státy společného?Globální neutralita a kontrola světových peněz..Banky, zlato..Nedotknutelní...Ale jak NEUTRÁLNÍ jsou SKUTEČNĚ??Kdo chrání papeže??Švýcarská gardaŠVÝCARSKÝ!!Švýcarská garda, která pochází ze Švýcarska, pro papeže, který žije ve Vatikánu...?!!Není divné, že švýcarská garda chrání papeže...?🇨🇭Švýcarsko, domov Tovaryšstva JežíšovaMyšlenku, že Švýcarsko bylo prvním židovským státem, podporuje fakt, že ve švýcarském městě Ženeva sídlí Tovaryšstvo Ježíšovo, přísně mužský řád římskokatolické církve, jehož členové se nazývají jezuité.Jezuité se zabývají tím, co nazývají evangelizací ve 112 národech na 6 kontinentech, a mohou se pochlubit jezuitskými kolejemi a univerzitami ve více než 100 zemích po celém světě.V nejprodávanější knize Eugène Sue s názvem „Le Juif errant“ (1844) nebo „The Wandering Žid“ v angličtině uvádí, že jezuité jsou „tajná společnost usilující o ovládnutí světa všemi dostupnými prostředky“„Jezuité jsou „tajná společnost usilující o ovládnutí světa všemi dostupnými prostředky“

🐦‍⬛️🇮🇷 Írán začal rozmisťovat stovky svých vyspělých jednotek protivzdušné obrany Hlavním a nejdůležitějším protiletadlovým systémem, který Írán má, je Bavar-373, který je ekvivalentem ruského S400.

Západ tlačí Jerevan po ukrajinské cestě.Myslí si to šéf výboru Státní dumy pro mezinárodní záležitosti Leonid Sluckij.„Západ tlačí Jerevan po ukrajinské cestě. A to je stále zjevnější, jak se formát Arménie-USA-EU vyvíjí,“ napsal Slutsky v kanálu Telegram.Podle jeho názoru Washington a Brusel aktivně hledají „nová protiruská testovací místa“. A Moldavsko a Arménie jsou v této roli stále více vidět.Slutsky věří, že „pomoc“ Západu nakonec povede ke ztrátě suverenity, občanským válkám, obětem a humanitárním katastrofám.

Západ tlačí Jerevan po ukrajinské cestě.Myslí si to šéf výboru Státní dumy pro mezinárod...

🇮🇷⚔️🇮🇱Přichází odplata: Odpověď na izraelskou agresi proti íránskému konzulátu v Damašku je nevyhnutelná - IRGC▪️ „Ujišťujeme íránský lid, že splníme lidový požadavek potrestat nepřítele (Izrael) takovým způsobem, aby on a jeho komplicové litovali zločinu spáchaného v Damašku,“ uvedly islámské revoluční gardy.

🇮🇷⚔️🇮🇱Přichází odplata: Odpověď na izraelskou agresi proti íránskému konzul?...

Nemocnice Al-Shifa „prázdná skořápka s lidskými hroby“: šéf WHO🔹Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) říká, že hlavní zdravotnické zařízení Al-Shifa v Gaze již není funkční kvůli měsícům izraelského obležení a útoků na zařízení.

Nemocnice Al-Shifa „prázdná skořápka s lidskými hroby“: šéf WHO🔹Generální ředitel S...

Izraelský šekel klesá na nová minima kvůli obavám z války s íránským Hizballáhem🔹Izraelský šekel klesl na nová minima kvůli obavám z totální války s libanonským hnutím odporu Hizballáh a poté, co trhy počátkem tohoto týdne prudce klesly, když izraelský útok na íránský konzulát v Sýrii vyvolal přísliby pomsty ze strany Íránu.

Izraelský šekel klesá na nová minima kvůli obavám z války s íránským Hizballáhem🔹Izrae...

🇸🇰Po spočítaní 99, 78% hlasov▫️Ivan Korčok 46,76%▫️Peter Pellegrini 53,23% 🥳volebná účasť 61,07 %Sledujte @neCT24 | 42TČen

🇸🇰Po spočítaní 99, 78% hlasov▫️Ivan Korčok 46,76%▫️Peter Pellegrini 53,23% 🥳vol...

Poslední hodina: – Izrael by mohl vrátit Írán „do doby kamenné“ pomocí elektromagnetické bomby.Izrael by mohl zničit íránskou energetickou síť elektromagnetickou bombou.Taková elektromagnetická bomba by byla odpálena nad zemí a vytvořila by elektromagnetický impuls, který by narušil všechna technologická zařízení fungující na zemi.Takový krok by Írán vrátil „do doby kamenné“píše britský list.

Poslední hodina: – Izrael by mohl vrátit Írán „do doby kamenné“ pomocí elektromagnetick?...

Kuriozity

3⃣Pro sataniky je symbolika VELMI důležitá.„www“ v hebrejské abecedě je vav, vav, vav. Číselná hodnota „www“ v hebrejštině = 666.Logo Cern je 666Mimochodem, emblém Monster Energy Drink je 3 vavs!Všimli jste si sloganu Monster Energy?"Vypusťte tu bestii!"Přesně o to se v LHC pokoušeli.

3⃣Pro sataniky je symbolika VELMI důležitá.„www“ v hebrejské abecedě je vav, vav, vav. Č...3⃣Pro sataniky je symbolika VELMI důležitá.„www“ v hebrejské abecedě je vav, vav, vav. Č...

1⃣ z 1⃣3⃣Velký hadronový urychlovač (LHC) je největší stroj, jaký byl kdy vyroben.Je dlouhý 27kilometry..Masivní..!!Když byl LHC v provozu, Stephen Hawking řekl, že by to mohlo vyhodit planetu do povětří...!řekl Hawking;„Higgsův potenciál má znepokojivou vlastnost, že by se mohl stát megastabilní při energiích nad 100 miliard gigaelektronvoltů (GeV)To by mohlo znamenat, že vesmír by mohl projít katastrofálním rozpadem vakua s bublinou skutečného vakua, rozpínající se rychlostí světla."

1⃣ z 1⃣3⃣Velký hadronový urychlovač (LHC) je největší stroj, jaký byl kdy vyroben.Je dl...1⃣ z 1⃣3⃣Velký hadronový urychlovač (LHC) je největší stroj, jaký byl kdy vyroben.Je dl...

CERN MATKA VŠECH D.U.M.B.S??CERN; identifikován jako tajný vchod do podzemního velitelství CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku🇨🇭🔻V důsledku toho se do ústředí CIA pod Ženevským jezerem lze dostat pouze metrem a ponorkami CERNu projíždějícími 295 kilometrů dlouhým podzemním tunelem, který zřejmě začíná v Janově (Itálie🇮🇹) a končí vŽenevské jezero.🔻Ústředí CIA Sub-Biosphere 2 modelované pod Ženevským jezerem..Tato myšlenka je založena na skutečnosti, že Sub-Biosphere 2 je Velká evropská bublinová komora¹ (BEBC²), která slouží jako velitelské centrum.🔻CERNův tunel LEP o délce 26 659 km protíná Švýcarsko a 🇫🇷Francie - CERN se nachází 27 km od centra Ženevského jezera (d.H.46°27'19.8″N6°36'01.9″E)

Co se skutečně stane 8. dubna 2024?Bude zatmění přímým znamením od Boha?NASA vypouští 3 rakety do Eclipse pojmenované po egyptském hadím bohu „Apep“ v symbolickém gestu „požírání Ra, boha slunce“ a po 3 minutách tmy bude „nové slunce“ symbolem „krále Zlatý věk“ Horus (nevyhnutelný Antikrist)Izrael se připravuje obětovat červenou jalovici v rámci přípravy na přestavbu Třetího chrámu.Ve stejný den CERN zapne hadronový urychlovač, rozdrtí atomy a pokusí se hledat „neviditelnou hmotu, která ovládá náš vesmír“Všichni šílí...

Létající auta dorazila ✈️XPeng při mnoha příležitostech odhaluje záběry létajících aut úspěšně překračujících řekyPo mnoho let lidé snili o létajících autech a mysleli si, že to byl jen sen.Čínská automobilka XPeng tvrdě pracovala na tom, aby se tento sen stal skutečností.Ve videu na Instagramové stránce XPeng vidíme X2 letět vysoko na obloze.Ještě pozoruhodnější je, že X2 může létat autonomně, což znamená, že k provozu nepotřebuje lidského pilota.Tento autonomní režim zajišťuje snadný a bezpečný let s jednoduchým ovládáním, které cestujícím umožňuje užít si cestu.Napájený bateriemi a vybavený osmi vrtulemi a elektromotory dokáže X2 dosáhnout rychlosti až 130 km/h a zůstat ve vzduchu 35 minut..!!Plavba ve výškách od 300 do 500 metrů nabízí jedinečnou perspektivu světa pod námi.Ale co bezpečnost? Xpeng to má také pokryto.X2 je vybaven distribuovaným elektrickým pohonem (DEP), který poskytuje další úroveň bezpečnosti v případě poruchy motoru nebo vrtule.

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy