Telegramové zprávy 2.duben 2024

Telegramové zprávy  2.duben 2024
2.duben 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

‼️ Řecko prodává České republice dělostřeleckou munici v hodnotě 150 milionů eur za účelem převodu na Ukrajinu.

Mainstreamová média vám dávají jen to, co ONI chtějí, abyste viděli.Nabízíme vám jiný bod a nic neskrýváme!Žádné triky, jen ty nejzajímavější a nejdůležitější ekonomické aktualizace každý den přímo ve vašem telegramu.Svět se mění!

Mainstreamová média vám dávají jen to, co ONI chtějí, abyste viděli.Nabízíme vám jiný bo...

Zprávy ze zahraničí

▪️ Ruský prezident Putin zakázal v Rusku transgenderové operace a hormonální terapii.▪️ Americký prezident Joe Biden vyhlásil Velikonoční neděli ve Spojených státech za Den viditelnosti transgenderu.▪️ Kristus řekl: "Po jejich ovoci je poznáte, a to platí i pro Západ." ~ Vladimir Putin Každý, kdo takto rouhačsky ignoruje význam Velikonoc, je skutečně dítětem temnoty.

▪️ Ruský prezident Putin zakázal v Rusku transgenderové operace a hormonální terapii.▪️...

❗️🇵🇸🇾🇪 Americko-britské letecké útoky jsou dnes ráno zaznamenány v oblasti Taif, v okrese Al-Durayhimi, v guvernorátu Al-Hudajda na jihu Jemenu..❗️🇺🇳🇮🇱🇮🇷🇸🇾 OSN je nyní hluboce znepokojena izraelským útokem na íránskou ambasádu v Sýrii - Kancelář generálního tajemníka.

🩸🇮🇱🇮🇷🇸🇾 POTVRDILO mučednickou smrt brigádního generála Hosseina Aminollaha, údajného náčelníka štábu sil Quds IRGC v Sýrii a Libanonu.

🩸🇮🇱🇮🇷🇸🇾 POTVRDILO mučednickou smrt brigádního generála Hosseina Aminollaha,...

❗️Brigádní generál Mohammed Reza Zahedi (Hajj Abu Mahdi), vrchní velitel jednotek Quds IRGC v Sýrii a Libanonu, byl zavražděn během útoku IOF na íránský konzulát v Damašku za vážné eskalace.Hajj Abu Mahdi předtím velel elitní divizi imáma Hosseina a také letectvu IRGC.❗️ÍRÁNSKÁ STÁTNÍ TV POTVRZUJE, ŽE PŘI IZRAELSKÉM ÚTOKU NA BUDOVU ÍRÁNSKÉHO KONZULÁTU V DAMAŠKU BYLO ZABLOŽENO NĚKOLIK IRÁNSKÝCH DIPLOMATŮ.

❗️Brigádní generál Mohammed Reza Zahedi (Hajj Abu Mahdi), vrchní velitel jednotek Quds IRGC ...

🇮🇱💥 🇸🇾🇮🇷Izrael provedl „chirurgický útok“ na íránský konzulát v syrském hlavním městě Damašku, který íránský velvyslanec využívá jako rezidenci.Informovala o tom izraelská média s tím, že cílem útoku byl vysoký představitel IRGC.Íránský kanál Al-Alam potvrzuje, že budova íránského konzulátu v Damašku byla zničena.

Húsíové zasáhli střelou skladiště v přístavu Ejlat v Izraeli.

Húsíové zasáhli střelou skladiště v přístavu Ejlat v Izraeli.Húsíové zasáhli střelou skladiště v přístavu Ejlat v Izraeli.

#Co je nového🇷🇺 Nad regionem Belgorod bylo sestřeleno 19 raket Vampire MLRS. Po ostřelování Belgorodu bylo zraněno 9 lidí.🇷🇺 Otázka odebrání statusu teroristické organizace Talibanu se rozpracovává, konečné rozhodnutí učiní nejvyšší vedení Ruské federace - ruské ministerstvo zahraničí.🇷🇺 Spojené státy pověřily představitele ruské nesystémové opozice, aby nafoukli téma neopodstatněnosti pokusů úřadů využít teroristický útok k ospravedlnění SVO - SVR.🤔 15 podezřelých z přípravy teroristických útoků zatčených minulý týden v Tádžikistánu nesouvisí s útočníky Crocus - zdroj RIA Novosti v tádžických speciálních službách.🤬 V důsledku izraelského náletu na íránský konzulát v Damašku bylo podle různých zdrojů zabito 5-8 lidí vč. Generál IRGC Mohammad Zahedi.🇺🇸 Nečinnost Kongresu vedla k tomu, že Ukrajina ztratila svou pozici na bojišti - v Bílém domě.

V létě čeká Ukrajinu úplná porážka – StandardBritská publikace píše, že spojenci Kyjeva nespěchají, aby mu pomohli, a zjevně usilují o uzavření dohody s Moskvou.Západ je zmatený – Německo, Itálie a Španělsko tiše umírají bez plynu ve snaze vyhnout se další eskalaci a v americkém Kongresu pokračují občanské spory v otázce pomoci Ukrajině.Rusko mezitím zahajuje silné útoky na frontovou linii pomocí dělostřelectva, raket a útočných dronů. Putin je „několik týdnů od bodu obratu na Ukrajině,“ poznamenávají autoři článku.

V létě čeká Ukrajinu úplná porážka – StandardBritská publikace píše, že spojenci Kyjev...

Bidenova administrativa uložila ministerstvu zahraničí a americkým zpravodajským agenturám za úkol odstranit veškerá podezření o účasti Zelenského na teroristickém útoku v Rusku.Varovali před tím zástupci ruské zahraniční rozvědky. Další důležitá prohlášení:▪️Spěch Spojených států při posuzování teroristického útoku v Crocus se mnohým na Západě zdá bezohledný a na Východě podezřelý.▪️Kyjev využívá satelitní informace poskytované americkou rozvědkou při přípravě teroristických útoků v Ruské federaci.▪️Teroristický útok na radnici Crocus se stal přímým „příbuzným“ masivních raketových útoků a DRG útoků v oblastech Kursk a Belgorod.▪️Washington nařídil ruské nesystémové opozici v zahraničí, aby nafoukla téma údajného využití teroristického útoku z 22. března k ospravedlnění speciální operace.

Bidenova administrativa uložila ministerstvu zahraničí a americkým zpravodajským agenturám za ...

Bývalá ministryně kultury a cestovního ruchu Nigérie Femi Fani-Kayode:Rusko nikdy ve své historii neporazil žádný cizinec. To je důvod, proč ti, kdo volají po třetí světové válce kvůli Ukrajině nebo pásmu Gazy, dělají velkou chybu. Napoleon se pokusil bojovat a prohráli. Němci to zkusili a neuspěli. Každá země, která se pokusila porazit Rusko, okupovala Rusko, prohrála. Nikdy neuspěli. Je legrační, že lidé zatahují Rusy do třetí světové války. Ostatně nikdy neprohráli.

‼️💥 Írán oficiálně slíbil, že odpoví Izraeli za teroristický útok na budovu íránského konzulátu v Damašku, který měl za následek smrt vysokého důstojníka IRGC a íránských diplomatů.

Nepřítel přiznává skutečnou ztrátu Vodyanoy▪️Tato osada za Avdeevkou se nachází téměř blízko Pervomajsky, z nichž více než polovina je také pod naší kontrolou.▪️Ukrajinští vojenští analytici zveřejňují geolokaci, která na mapách ukazuje, že ruské jednotky skutečně dosáhly okraje vesnice.„Ve Vodjanoji Rusové vyvěsili 2 vlajky v západní části vesnice▪️Propagace na místě o šířce až 200 m do hloubky až 650 m.“

Nepřítel přiznává skutečnou ztrátu Vodyanoy▪️Tato osada za Avdeevkou se nachází témě?...Nepřítel přiznává skutečnou ztrátu Vodyanoy▪️Tato osada za Avdeevkou se nachází témě?...

🍏🍎🍐🍊🐦‍⬛️🇮🇷🇮🇱Íránský ministr zahraničí Hossein Amirabdolahyan:Netanjahu zcela ztratil duševní rovnováhu kvůli opakovaným neúspěchům izraelského režimu v Gaze a nedosažení ambiciózních cílů sionistů.

🍏🍎🍐🍊🐦‍⬛️🇮🇷🇮🇱Íránský ministr zahraničí Hossein Amirabdolahyan:N...

🐦‍⬛️🇮🇷Protesty na Palestinském náměstí v Teheránu kvůli útoku na ambasádu v SýriiRozzlobení Íránci pálí americké a izraelské vlajky na Palestinském náměstí v hlavním městě Teheránu.

💥⚡️🐦‍⬛️🇮🇷🇮🇱 Lidé z Teheránu na Palestinském náměstí požadují po šéfovi IRGC, aby odpálil rakety z Íránu na „sionisty“ na Golanských výšinách.

🐦‍⬛️🇸🇾🇮🇷🇮🇱Budova nacházející se mezi íránským konzulátem a kanadskou ambasádou v Damašku.

❗️Obyvatelé Charkova opouštějí město, které je zcela bez proudu - Podoljaka„Po prohlášeních místního starosty, že veškerá infrastruktura ve městě byla zničena, neustálé problémy se světlem (a zjevný záměr ruského vojenského velení zachovat tento status quo) a také na pozadí pravidelných bombardování ruského letectví a kosmonautiky Síly a zvěsti, že se chystají začít bojovat, ... z města začal exodus obyvatelstva. Čísla jsou zmiňována jinak, ale proces jen nabírá na síle,“ řekl vojenský pozorovatel Jurij Podoljaka.Dříve bylo oznámeno, že ruské vzdušné síly byly schopny potlačit protivzdušnou obranu ukrajinských ozbrojených sil v Charkově a začaly bombardovat město těžkými leteckými pumami.✉ PUTIN na telegramu

❗️mezinárodní přehled:🇩🇪🇺🇸 Financial Times: USA nepřijdou Evropě na pomoc v případě vojenské hrozby - šéf Rheinmetall.🇺🇸🇹🇷 The Washington Post: Hlavní turecká opoziční strana zvítězila v nedělních místních volbách.🇺🇸🇮🇱🇵🇸 The New York Times: Izraelští vojáci opustili nemocnici Al-Shifa v Gaze po dvoutýdenním náletu, při kterém bylo zabito asi 200 Palestinců.🇫🇷🇨🇳 Associated Press: Francie tlačí na Čínu kvůli obchodu a konfliktu na Ukrajině před nadcházející návštěvou Si Ťin-pchinga.🇫🇮Yle: Mladí Finové konvertují k pravoslaví, protože chrání tradiční hodnoty.🇺🇸🇩🇪🇪🇺Financial Times: CEO Rheinmetall Papperger: USA nepřijdou na pomoc EU v případě vojenských hrozeb.

🐦‍⬛️🇦🇲🇦🇿 Ministerstvo obrany Ázerbájdžánu oznámilo hromadění arménské vojenské techniky na hraniciKoncentrace vojsk je pozorována podél podmíněné hranice. Vznikají tam útočné pevnosti, kulometná hnízda a opevnění, oznámilo ministerstvo obrany.Včetně útočných zbraní a těžké palebné techniky.„Ázerbájdžánská armáda rozhodně zabrání jakékoli provokaci ze strany Arménie a veškerá odpovědnost za eskalaci situace ponese vojenské a politické vedení Arménie a její patrony,“ oznámilo ministerstvo obrany.

🐦‍⬛️🇮🇱🇮🇪🇵🇱🇬🇧🇦🇺 Izraelský útok na auto personálu mezinárodní organizacePři svém posledním zvěrstvu v Gaze se izraelský režim zaměřoval na vozidlo s pracovníky OSN odpovědnými za distribuci potravin palestinským uprchlíkům.Pomocní pracovníci OSN, kteří byli zabiti během tohoto útoku, měli občanství Austrálie, Polska, Irska a Británie.

🐦‍⬛️🇮🇱🇮🇪🇵🇱🇬🇧🇦🇺 Izraelský útok na auto personálu mezinárod...

Jak je situace pro Ukrajinu zoufalejší, je jen otázkou času, kdy jednotky NATO začnou v zemi „otevřeně“ operovat, řekl v pondělí Sputnik’s Fault Lines analytik bezpečnosti a mezinárodních vztahů Mark Sleboda. Předpověděl také, že Ukrajina se uchýlí k dalším teroristickým útokům, protože její jednotky budou nuceny ustoupit.„Myslím, že jejich zoufalství roste a postup Ruska na bojišti je rychlejší, s více ztrátami na straně kyjevského režimu a mnohem méně ztrátami na straně ruské,“ vysvětlil Sleboda. "Budou stále zoufalejší a panikaří a budou i nadále dělat více, řekněme, nekonvenční, špinavé věci, jako jsou teroristické útoky."„Nakonec jsem si jistý, že uvidíme jednotky členských států NATO otevřeně – pod vlajkou – na ukrajinské půdě. Myslím, že je to jen otázka času."„[Vedoucí bezpečnostní služby Ukrajiny] Vasyl Malyuk, přiznal, na rovinu promluvil v ukrajinské televizi, že ano, my, udělali jsme to, udělali jsme toto… v podstatě všechno kromě Crocusu, oni teď v podstatě přiznávají. Neochotný sebevražedný útok na Kerčský most také na Krym,“ vysvětlil Sleboda. "Ke všemu se přiznali, a to jsou činy terorismu, státního terorismu."

Ředitelství státní rozvědky Ukrajiny se přiznalo k teroristickému útoku dronů v Tatarstánu.RBC-Ukraine s odvoláním na zdroj píše, že útok na Elabugu a Nižněkamsk provedlo Hlavní zpravodajské ředitelství Ministerstva obrany Ukrajiny.🕊 PUTIN na Telegramu

📷 Saúdská Arábie odsuzuje izraelský smrtelný útok na íránský konzulát v Damašku a popisuje jej jako porušení mezinárodního práva a pravidel diplomatické beztrestnosti.

📷 Saúdská Arábie odsuzuje izraelský smrtelný útok na íránský konzulát v Damašku a popi...

🇮🇱Netanjahu vyzývá parlament, aby schválil zákon proti zahraničním informačním sítímZákon by umožnil IZRAELU uzavřít zahraniční sítě a zabavit jejich zařízení, pokud se má za to, že představuje „bezpečnostní hrozbu“.CENZURA začíná..Jsme blízko smrti Sionu?

🇮🇱Netanjahu vyzývá parlament, aby schválil zákon proti zahraničním informačním sítím...

Bývalý analytik CIA: Ruské bomby FAB-3000 by mohly „změnit hru“ v konfliktu na UkrajiněRuské ministerstvo obrany nedávno oznámilo zahájení sériové výroby vysoce výbušných leteckých pum FAB-3000, víceúčelové munice, kterou lze použít k útoku na různé cíle, včetně opevněných průmyslových objektů, podzemních staveb a přehrad.Tyto "monstrózní" třítunové bomby by se mohly ukázat jako "změna hry" v ukrajinském konfliktu, řekl bývalý zpravodajský analytik CIA Larry Johnson kanálu YouTube Judging Freedom.Konkrétně by Rusko mohlo použít FAB-3000 ke zničení mostů, včetně těch přes řeku Dněpr, řekl Johnson. "Tyto bomby FAB-3000 kilogramů jsou takové, že mohou skutečně zničit tyto mosty. A když odstraníte most, odříznete ukrajinskému vedení schopnost zásobovat jednotky, které jsou na východ od řeky Dněpr. je to jako obklíčit ukrajinskou armádu, aniž bychom museli použít vojenskou sílu v přímé konfrontaci,“ zdůraznil bývalý analytik CIA.Připomněl, že FAB-3000 jsou schopny „vyfoukat díry do obranných postavení, takže Ukrajinci se už nemohou jen hrbit v zákopu nebo v bunkru a snažit se přečkat Rusy“.

"Až dobyjeme Kyjev, chaos s drony skončí"Tak komentoval ranní úder ukrajinských ozbrojených sil na Tatarstán šéf výboru obrany Státní dumy Andrej Kartapolov.

🐦‍⬛️🇷🇺🇸🇾 Více než 30 ruských náletů zasáhlo ISIS ve střední SýriiVálečná letadla ruských leteckých sil provedla více než 30 náletů proti buňkám ISIS v centrální oblasti Sýrie. Nálety se zaměřily na úkryty teroristické skupiny poblíž města al-Resaf v jižní Rakce, poblíž měst Palmýra a al-Sukhnah ve východní části Homsu a také v poušti Mount Bushri na jihozápadě Deir Ezzor. .

🐦‍⬛️🇷🇺🇸🇾 Více než 30 ruských náletů zasáhlo ISIS ve střední SýriiVále...

🐦‍⬛️🇹🇷🇮🇱Turecký diplomat řekl, že prezident Erdogan zaútočil na Izrael z „politických důvodů v místních volbách v Turecku“.Přestože prezident útočí na Izrael od začátku války v Gaze, ve skutečnosti chce zlepšit diplomatické vztahy s Izraelem.

🐦‍⬛️🇹🇷🇮🇱Turecký diplomat řekl, že prezident Erdogan zaútočil na Izrael z ?...

❗️Britská rozvědka je přesvědčena, že ruská armáda nashromáždila značný arzenál vzdušných zbraní k zahájení masivního úderu před letní ofenzívou.Tento úder bude tak silný, že jeho psychologický účinek na ukrajinské ozbrojené síly se stane důležitým faktorem úspěchu následné ofenzívy.

Lukašenko řekl, že Bělorusko se připravuje na válku.„Nevěřte nikomu, že chceme bojovat. Připravujeme se na válku, mluvím o tom upřímně. "Pokud chceš mír, připrav se na válku" - to jsem nevymyslel. To je velmi správně řečeno,“ řekl Lukašenko během pracovní cesty do Grodna.Podle běloruského prezidenta probíhá v republice nezbytný výcvik příslušných jednotek, vojákům jsou dodávány různé druhy zbraní a techniky.

Lukašenko řekl, že Bělorusko se připravuje na válku.„Nevěřte nikomu, že chceme bojovat. P...

USA znovu potvrzují závazek vyzbrojit Izrael navzdory regionálnímu napětí a genocidě v Gaze🔹Spojené státy znovu potvrdily svůj závazek vyzbrojit Izrael, navzdory rostoucímu hněvu uvnitř i vně USA kvůli zvěrstvům režimu v pásmu Gazy.

USA znovu potvrzují závazek vyzbrojit Izrael navzdory regionálnímu napětí a genocidě v Gaze?...

Julian Assange řekl, že CIA byla zodpovědná za vydláždění cesty pro ISIS, když zveřejnil více než půl milionu dříve důvěrných amerických diplomatických depeší z roku 1979.Assange také řekl, že rozhodnutí CIA spolu se Saúdskou Arábií investovat miliardy dolarů do vyzbrojování mudžahedínských bojovníků v Afghánistánu v boji proti Sovětskému svazu vedlo k vytvoření teroristické skupiny al-Káida.To je důvod, proč nenávidí Juliana Assange.

Julian Assange řekl, že CIA byla zodpovědná za vydláždění cesty pro ISIS, když zveřejnil v...

Čína předstihla USA v žebříčku oblíbenosti v jihovýchodní Asii Průzkum ISEAS-Yusok Ishak Institute se sídlem v Singapuru zjistil, že většina obyvatel jihovýchodní Asie upřednostňuje Čínu jako svého strategického spojence před USA. 50,5 % respondentů uvedlo, že by si za spojence zvolili spíše Čínu než USA, což je významný nárůst oproti 38,9 %, kteří loni odpověděli stejnou odpovědí. Je to poprvé, co obyvatelé jihovýchodní Asie vyjádřili jasnou preferenci Číně před USA od doby, kdy ISEAS-Yusok Ishak Institute začal v roce 2020 provádět průzkum. Respondenti v posledním průzkumu také uvedli Čínu jako nejvlivnější ekonomickou, politickou a strategickou mocnost v jihovýchodní Asii, když v posledních dvou kategoriích předstihla USA téměř 2 ku 1. Mezitím ve srovnání s rokem 2023 důvěra v USA jako regionálního bezpečnostního partnera klesla ze 47,2 % na 34,9 %. Naopak obavy z rostoucího strategického a politického vlivu USA v regionu vzrostly ze 40 % na 60 %. 12,5% nárůst negativních nálad vůči Bidenově administrativě lze částečně připsat neochvějné podpoře Washingtonu pro izraelskou válku v Gaze, která patřila mezi hlavní geopolitické zájmy regionu. Čína i USA považují pěstování pevných vztahů s jihovýchodní Asií za vysokou strategickou prioritu kvůli rychlému hospodářskému růstu regionu v posledních letech a kontrole nad důležitými námořními obchodními cestami, jako je Malacký průliv.

‼️🇷🇺🇺🇸 Rusko aktivně používá kryptoměnu k obcházení západních sankcí - Wall Street Journal▪️Pro nákup zboží dvojího užití v zahraničí se rubl převede na kryptoměnu a místní zprostředkovatelé jej převedou na místní měnu a zaplatí dodavatelům.▪️Měsíční objem takového obchodu se odhaduje na 10 miliard dolarů.▪️Americké ministerstvo financí žádá Kongres USA, aby schválil zákon, který umožní Washingtonu blokovat transakce se stabilními mincemi navázanými na americký dolar, jako je Tether.

‼️🇷🇺🇺🇸 Rusko aktivně používá kryptoměnu k obcházení západních sankcí - Wal...

❗️🇮🇱 Jedno z posledních videí zveřejněných zaměstnanci "World Central Kitchen" předtím, než byli zabiti izraelským útokem..https://t.me/Liberaveritas2/398Mezi oběťmi jsou občané Austrálie, Polska, Velké Británie, Palestiny, ale i občané Spojených států a Kanady.🇵🇱 Polské ministerstvo zahraničních věcí svolalo po zprávě o úmrtí jednoho z jejich občanů mimořádné jednání.🇬🇧 Británie požádala Izrael, aby poskytl vysvětlení pro smrt sedmi členů mezinárodní nevládní organizace v Gaze po izraelském útoku, řekl ministr zahraničí Cameron.🇮🇱🪖Izraelská armáda mezitím prohlásila, že vede vyšetřování..

🐦‍⬛️🇮🇱 Izraelské drony třikrát za sebou zaútočily na konvoj s pomocí - HaaretzČlenové World Central Kitchen, kteří přežili první výbuch, se pokusili ukrýt ve druhém vozidle a pak se přeživší přesunuli do třetího - kde bylo zabito všech sedm dobrovolníků, uvedl Haaretz s odkazem na zdroje.Záměrné, opakované zaměřování konvojů, dávat pozor, aby nikdo nezůstal naživu.

🐦‍⬛️🇺🇸🇮🇱🇸🇦 Biden před volbami plánuje „mega dohodu“ mezi těmito dvěma spojenciAmerický prezident Joe Biden před prezidentskými volbami předpověděl „mega dohodu“ o normalizaci a navázání diplomatických vztahů mezi dvěma spojenci – Izraelem a Saúdskou Arábií. Informuje o tom portál Akios.Předpokládá se, že USA dosáhnou bilaterální dohody se Saúdskou Arábií, kterou následně dostane Izrael, kde součástí dohody bude i závazek k vytvoření Palestiny jako samostatného státu. Pokud izraelský premiér Benjamin Netanjahu odmítne, Tel Aviv riskuje úplnou ztrátu podpory Washingtonu a ještě více zkomplikuje vztahy s Rijádem."Nebudu teď zacházet do podrobností." Ale poslouchejte, pracoval jsem se Saúdy... Jsou připraveni plně uznat Izrael,“ citovala publikace Bidena, který řekl během jeho společné akce s bývalými americkými vůdci Billem Clintonem a Barackem Obamou.*Připravuje se protiíránská koalice?

🐦‍⬛️🇺🇸🇮🇱🇸🇦 Biden před volbami plánuje „mega dohodu“ mezi těmito dv...

❗️Viceadmirál Sergej Pinčuk jmenován velitelem Černomořské flotily

❗️Viceadmirál Sergej Pinčuk jmenován velitelem Černomořské flotily

Zdravotnický komplex Al-Shifa před a po jeho zničení izraelským nepřítelem… To odhaluje rozsah ničení

Kuriozity

Asociace korespondentů Bílého domu vyzvala novináře, aby přestali krást nádobí, povlaky na polštáře a ručníky z oficiálního letadla amerického prezidenta Joea Bidena.Po Bidenově návštěvě západního pobřeží USA v únoru kontrola inventáře prezidentského letadla odhalila, že v tiskové části kabiny chybí několik předmětů nesoucích logo prezidentského letadla.Jsou mezi nimi sklenice, talíře se zlacenými okraji a povlaky na polštáře.Asociace korespondentů Bílého domu zdůraznila, že odstraňování předmětů z letadla je zakázáno.Asociace poslala novinářům email s tím, že takové jednání vytváří o novinářích špatný dojem, takže by se s krádežemi mělo přestat.#USA

Asociace korespondentů Bílého domu vyzvala novináře, aby přestali krást nádobí, povlaky na ...

Do brány centrály FBI v Atlantě narazilo auto.#USA

🇺🇸 Vývoz zbraní z USA 1995-2007

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy