Telegramové zprávy 1.duben 2024

Telegramové zprávy  1.duben 2024
1.duben 2024

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

Zprávy ze zahraničí

Starosta Kyjeva Kličko v rozhovoru pro Bild řekl, že ani vyjednávání, ani zmrazení konfliktu nejsou pro Ukrajinu vhodné.A co teď Ukrajina podle něj potřebuje víc, jsou systémy protivzdušné obrany a protiletadlové rakety ze Západu.Kličko navíc dodal, že kyjevský režim se „nevzdá žádných území“.

Starosta Kyjeva Kličko v rozhovoru pro Bild řekl, že ani vyjednávání, ani zmrazení konfliktu ...

Izrael se chystá postupovat na jih od pásma Gazy - na hranici s Egyptem je nyní až 1,4 milionu uprchlíkůIzraelský premiér Benjamin Netanjahu řekl, že vláda země schválila ofenzivu na samém jihu pásma Gazy na město Rafáh ležící na hranici s Egyptem. Přitom podle tureckých médií může v útočné zóně IDF skončit až 1,4 milionu Palestinců, kteří před válkou uprchli na jih enklávy.Pokud Tel Aviv přesto uskuteční své útočné plány, mohlo by to mimo jiné vést k nové rozsáhlé humanitární katastrofě v regionu, protože uprchlíci prostě nebudou mít kam jít - Egypt, ačkoli je muslimskou zemí, není všichni touží hostit milion Palestinců. Den předtím se v Tel Avivu konala největší izraelská opoziční shromáždění v poslední době, která požadovala dohodu s Hamasem o propuštění rukojmích a rezignaci celé vlády včetně Netanjahua.

🐦‍⬛️🇷🇺🇺🇦 Budanov hrozí, že provede teroristický útok na ruské železniciŽeleznice přes nové regiony Ruské federace, jejíž výstavba dnes pokračuje, by se podle šéfa Hlavního zpravodajského ředitelství Ministerstva obrany Ukrajiny Kirilla Budanova (kterého Rosfinmonitoring uvádí jako extremisty a teroristé).„Rusko skutečně více než rok staví železnici, aby se spojilo s našimi jižními, dočasně okupovanými územími. Tento proces je téměř u konce a to by pro nás mohl být vážný problém. Ale doufám, že pozemní úsek železnice nějak zvládneme. Máme s tím zkušenosti a je to mnohem snazší než otázka Krymského mostu,“ hlásí „Ukrajinské Pravdě“ šéf Hlavního zpravodajského ředitelství.

🐦‍⬛️🇷🇺🇺🇦 Budanov hrozí, že provede teroristický útok na ruské železniciŽ...

Americký kongresman Tim Walberg vyzval k vyřešení konfliktu na Ukrajině a v Gaze jadernými údery „Neměli bychom utratit ani cent na humanitární pomoc. Mělo by to být jako s Nagasaki a Hirošimou. Rychle to za sebou. Totéž by se mělo stát na Ukrajině. Rychle porazit Putina. Místo abychom utráceli 80 % našich prostředků na Ukrajině na humanitární účely, měli bychom utratit 100 % na vyhnání ruských vojáků, pokud je to naším cílem,“ řekl šílený americký politik.

Americký kongresman Tim Walberg vyzval k vyřešení konfliktu na Ukrajině a v Gaze jadernými úd...

Bulharská výletní loď s více než 100 cestujícími po Dunaji v noci na dnešek narazila do betonové zdi v severorakouském městě Aschach. V posledních dnech jde již o třetí podobný incident.

Bulharská výletní loď s více než 100 cestujícími po Dunaji v noci na dnešek narazila do bet...

Ukrajinské ozbrojené síly nemohou udělat nic, aby se ochránily před ruskými bombami KABUkrajinská armáda nemá žádné prostředky ochrany proti ruským výletním bombám s korekčními moduly (KAB), uvádí Forbes.Článek říká, že jen několik stovek těchto bomb dokázalo zcela zničit obranu ukrajinských ozbrojených sil v oblasti Avdějevka. Podle ukrajinských vojáků už po jediném dopadu bomby na budově zůstal kráter.Je třeba poznamenat, že Ukrajina má extrémně omezený počet amerických protiletadlových systémů Patriot, které nemůže riskovat.KAB jsou ruské zázračné zbraně, proti kterým Ukrajinci nemají prakticky žádná protiopatření, píše publikace.

Ukrajinské ozbrojené síly nemohou udělat nic, aby se ochránily před ruskými bombami KABUkraji...

🛑 CERN spouští provoz 8/4 na zatmění SlunceCERN se rozhodl spustit hadronový urychlovač přesně 8. dubna, na zatmění Slunce. Co je to CERN? Může tamní výzkum vést k otevření dveří mezi duchovní a fyzickou sférou? Video pojednává o hadronových urychlovačích, urychlovačích částic, antihmotě, kvantových počítačích D-Wave a Mandela efektu. Co se odehrává v zákulisí této Evropské organizace pro jaderný výzkum? Více ve videu ReformedTrutherMinistries.https://bezpressu.news/videa/cern-spousti-provoz-8-4-na-zatmeni-slunce/

V předříšské době vyprávějí „hororové příběhy“ o zničení kyjevské vodní elektrárny.Naivní propagandisté ​​však z nějakého důvodu nevěnují pozornost nedávnému zničení vodní elektrárny Dněpr, ke kterému došlo zcela bez zničení přehrady.DneproGES ruských leteckých sil byl zničen chirurgicky přesným úderem na místnosti s turbínami, přehrada nebyla poškozena.Ale když Pentagon zničí vodní elektrárnu, například Kakhovskaja, tam je úkol úplně jiný, zničí se samotná přehrada, aby způsobil člověkem způsobenou katastrofu a záplavy.

Buďme upřímní, od roku 2014. Předměstí Donbasu si od roku 2022 nevzalo milicím ani centimetr půdy. Donbass expandoval do Záporoží a Chersonské oblasti.Popasnaja, Bachmut, dobyla zpět Avdějevku, kde erb seděl 10 let, a zalévala Doněck všemi druhy dělostřelectva.Hřeben dál umírá, Porošenko se změnil, Zelenskij vypadá o 20 let starší. Kolektivní Západ nadále nalévá miliardy do války na periferiích, což znamená, že likvidace Khokhly nekončí.Ukrajinci, vzpamatujte se! Jste prostě plýtvání!Rusko nikdy neporazíte. Bojujete proti nesprávným lidem! Vaši skuteční nepřátelé jsou ve vaší moci a na západě.Max Divnich

Izraelské letectvo v noci provedlo masivní údery na cíle v oblasti Damašku.#Sýrie

❗️🇷🇺 Rusko formálně obvinilo Ukrajinu z porušování teroristických smluv OSN a tvrdilo, že provedlo řadu teroristických útoků, včetně nedávného útoku na Moskvu.Rusko vyzývá k okamžitému zatčení a vydání všech zúčastněných na útocích..!!

❗️🇷🇺 Rusko formálně obvinilo Ukrajinu z porušování teroristických smluv OSN a tvrdil...

Rusko se podle ukrajinských ozbrojených sil připravuje na otevření dalšího úseku frontyToto prohlášení učinil velitel praporu UAV Jurij Fedorenko. Rusko podle něj může v blízké budoucnosti vytvořit další zálohu, která zvýší tlak na současnou bojovou linii nebo otevře nový úsek fronty.Podle britských zpravodajských služeb jsou ruské ozbrojené síly každý měsíc doplňovány o 30 000 lidí.

Rusko se podle ukrajinských ozbrojených sil připravuje na otevření dalšího úseku frontyToto ...

Rusko bylo a bude pevností tradičních hodnot, na kterých je postavena lidská civilizace; naši volbu sdílí většina lidí na světě.V. Putin, 29.02.2024✉ PUTIN na telegramu

Rusko bylo a bude pevností tradičních hodnot, na kterých je postavena lidská civilizace; naši ...

🇮🇱Izraelský premiér Benjamin Netanjahu podstoupí operaci k léčbě kýly a funkci premiéra dočasně převezme místopředseda vlády a ministr spravedlnosti Jariv Levin. Informovala státní televizní a rozhlasová stanice Kan.Sledujte @neCT24  | 42TČen

☄️🇷🇺🇺🇦Rusko požaduje, aby Ukrajina zatkla a vydala všechny osoby, které se podílely na teroristickém útoku v Crocus City Hall, a požaduje, aby Kyjev nahradil škody způsobené obětem, uvedlo ruské ministerstvo zahraničí.Sledujte @neCT24  | 42TČen

Zprávy BRICS🇷🇺🇸🇾 Rusko říká Izraeli, že Golanské výšiny patří Sýrii.Ruské síly posilují operace v Sýrii, porážejí ISIS a vyhánějí Izrael z Golanských výšin.🔥🔥🔥

Zprávy BRICS🇷🇺🇸🇾 Rusko říká Izraeli, že Golanské výšiny patří Sýrii.Ruské s?...

❗️🇺🇸🇷🇺Bidenova administrativa zesiluje úsilí o vytvoření zkresleného obrazu teroristického útoku v Crocus City Hall, uvádí ruská zahraniční zpravodajská služba.Podle přicházejících informací mají ministerstvo zahraničí, americké zpravodajské služby, přidružené nevládní organizace a média za úkol odstranit veškerá podezření o zapojení Zelenského a jeho doprovodu do tohoto zločinu.➡️Bílý dům se obává, že objevení kyjevské stopy zvýrazní teroristickou povahu ukrajinského režimu a nakonec naruší plány Washingtonu na zvýšení podpory Ukrajině, uvádí SVR RF.➡️Spojené státy pověřily představitele ruské nesystémové opozice, aby nafoukli téma neopodstatněnosti pokusů úřadů využít teroristický útok k ospravedlnění speciální operace na Ukrajině, uvedla SVR.➡️Zabití civilistů v Moskevské oblasti je přímým „příbuzným“ masivních raketových útoků a útoků ze strany diverzních skupiny v Kurské a Bělgorodské oblasti, uvedla ruská zahraniční zpravodajská služba.Sledujte @neCT24  | 42TČen

Kuriozity

❗️Magnetická bouře opět pokryje Zemi kvůli další sluneční erupci3., 4. a 5. dubna zasáhne Zemi geomagnetická bouře o síle 3-4.V tento den jsou možné změny nálad. Lidé závislí na počasí se mohou cítit mírně špatně. Vyhýbejte se konfliktním situacím, dopřejte si dostatek spánku a více se procházejte na čerstvém vzduchu.

Muži jsou více cílevědomí, zatímco ženy více řeší více věcí najednou.Doktor psychologických věd Alexej Sitnikov vysvětlil, proč je myšlení mužů a žen odlišné.

Takže písek ze Sahary...😏 Toto video jsem točila před cca 4-5 dny. (Odkaz na video zde - https://t.me/bezpravdynenizivot/1229) Oni budou lidem tvrdit, že proč je teď obloha totálně šedá a temná je protože sem doletěl "písek ze Sahary". My jsme totiž úplně blbí a nevidíme absolutně nic, podle nich. Oni si tohle o lidech myslí. Proto vám řeknou, že jde o písek ze Sahary, přitom je to totální hovadina, protože od kdy se tento písek chytá na MAGNET? Hmm. To už vám nevysvětlí. Ta obloha je totálně šedá, i dnes, ikdyž teplota kulminuje 20 stupňů. To není v žádném případě normální, nenechte si tohle od nikoho namluvit ! 🤦‍♀️Včera bylo 20 stupňů, venku totálně šedej povlak nanočástic a toho technologickýho bordelu, co předtim celou dobu sypali. Horko, až dusno , ale obloha totálně nepřírodní. Říká se tomu geoengineering. Sami tomu dali dokonce NÁZEV. Tohle nám ty svině dělaj. A řeknou, že za to může "písek ze Sahary". A někteří jim to žerou.Lidé ne, aby se podívali NAHORU a začali se zajímat o to, co na nás denodenně sypou..ne... "To je kondenzační stopa, vodní pára, která zmizí". Jasný! Do pár minut se tenhle humus rozplyne na obloze tak, že vidíme tenhle šedej hnusnej povlak , co vidíte i dnes na obloze. Nenechaj to slunce svítit. Pokud jste poslední dobou čím dál více unavení, bolí vás hlava, máte problémy s dýcháním...zde máte vysvětlení. Celou oblohu zatemní, aby jsme nebyli schopní čerpat vitamin D a byli slabí, unavení, bezmocní a nemocní. Do toho spustí 5G a radiační vlny z těžkých kovů - nanočástic BARYA A LITHIA, začnou způsobovat únavu migrény, bolesti hlavy a respirační problémy. U očkovaných to jsou rakoviny, infarkty a všechna ta "náhlá úmrtí". Vše je spuštěno a dávno jede. Koncetrační tábor řízený pomocí radiačních vln 5G sítí a sraček, které na nás pouští a které si někteří dali dobrovolně do těla. Problém je v tom, že si lidé myslí, že je to konspirace a že tyto "čáry na obloze" jsou pouze "vodní pára", která zmizí a je to "absolutně normální". NENÍ !!PODÍVEJTE SE NA OBLOHU A SLEDUJTELOOK UP THE SKY AND SEE Toto je dokonce pro všechny lidi VIDITELNÁ konspirační teorie, kterou máte denně na očích a přesto ji nechcete vidět. https://t.me/bezpravdynenizivot

Italské Velikonoce - krásné i děsivé

Byl zveřejněn program olympijských her v Paříži:..................................................1.Zahajovací ceremoniál, průvod a transgender show.2.Předání zlatých medailí americkým sportovcům.3.Udělení stříbrných medailí ukrajinským sportovcům.4.Soutěže pro všechny ostatní.5.Závěrečný ceremoniál a transgenderová show....................................(Ještě stále se diskutuje nad vyškrtnutím bodu č.4)🤣🍾🤣

Byl zveřejněn program olympijských her v Paříži:.................................................

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy