Telegramové zprávy 16.listopad 2023

Telegramové zprávy 16.listopad 2023
16.listopad 2023

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

Zprávy ze zahraničí

ČÍNA 🇨🇳 spustila nejrychlejší internet na světě: 1,2 Tb/s – s ním si můžete stáhnout 150 HD filmů za jednu sekundu👀Informuje o tom list South China Morning Post (SCMP) Optický kabel je položen mezi Pekingem, Wuhanem a Guangzhou a jeho délka je přes 3 tisíce km.

ČÍNA 🇨🇳 spustila nejrychlejší internet na světě: 1,2 Tb/s – s ním si můžete stáhno...

Americký prezident Biden před osobním setkáním s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem uvedl, že doufá v navázání kontaktů mezi oběma zeměmi, a to i ve vojenské oblasti.

Americký prezident Biden před osobním setkáním s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem uvedl,...

Čína začala používat drony k hašení požárů v bytových domech.

Francouzský soud vydal zatykač na syrského prezidenta Bašára AsadaTen je obviněn z použití chemických zbraní v roce 2013, informovala agentura AFP s odvoláním na své zdroje.

Francouzský soud vydal zatykač na syrského prezidenta Bašára AsadaTen je obviněn z použití c...

---Jaderný úder na Spojené státy by zahubil 90% populace – NewsweekJaderný úder proti Spojeným státům by vedl ke kolosálním zničením, píše Newsweek. Ale pokud by došlo k útokům na raketová sila s mezikontinentálními balistickými střelami byly by důsledky ještě tragičtější.Vědci z Princetonské univerzity modelovali podobnou situaci a došli k závěru, že pak téměř celý Středozápad USA zasáhne radioaktivní spad a lidé dostanou dávku ozáření desítky krát převyšující smrtelnou.Tam občané USA zemřou během několika dnů. A na dalších místech - během několika týdnů. Nakonec by jaderný útok zabil 90% Američanů.

---Jaderný úder na Spojené státy by zahubil 90% populace – NewsweekJaderný úder proti Spojen...

‼️🇺🇸🇨🇳Biden a Si Ťin-pching se setkali v San FranciscuBiden na schůzce řekl, že USA a Čína se musí přesvědčit, že soupeření nepovede ke konfliktu.Čínský vůdce na schůzce s Bidenem řekl, že případný konflikt mezi Čínou a USA by měl pro obě strany „nesnesitelné důsledky“ a svět je dostatečně velký, aby obě země prosperovaly. Čínský prezident zdůraznil, že Čína a Spojené státy nemají právo otáčet se k sobě zády, konkurence by se neměla stát převažujícím trendem.Sledujte @neCT24  | 42TČen

Joe Biden právě zničil poslední šanci uzavřít mír s Čínou a přijmout vzestup multipolárního světa. Biden označil Si Ťin-pchinga za diktátora několik hodin poté, co se s ním setkal v San Franciscu. Čína se snažila o mír navzdory neustálému zneužívání ze strany Bidenovy administrativy. Nebudou to zkoušet znovu. Dobrá zpráva: V průzkumech na Tchaj-wanu vede koalice spřátelená s Čínou a její lednové vítězství by mohlo ukončit nepřátelství, které americká vláda vyvolala, aby vyprovokovala Čínu. Tchajwanský lid viděl, co se stalo na Ukrajině, a nechce se stát obětí další americké proxy války. Čas přeje Číně. USA čelí v blízké budoucnosti velkému ekonomickému kolapsu. Zvyšování nového dluhu je téměř nemožné, protože americké vládní dluhopisy jsou nyní většinou zemí považovány za toxické aktivum. Více tištěných peněz je jedinou možností, která povede k urychlenému poklesu amerického dolaru v mezinárodním obchodu a jako rezervní měny, což povede k masivní inflaci/hyperinflaci a ekonomickému kolapsu USA bezprecedentních rozměrů. Zbavte se aktiv ve Spojených státech nebo aktiv, která jsou denominována v USD. Dostaňte se do zlata, stříbra a kryptoměn. Mějte plán B pro případ, že se USA hroutí. Koupit zemědělskou půdu nebo nemovitost na jižní polokouli. Největším rizikem je, že americká vláda začne bouřit a začne 3. světovou válku, až bude všem Američanům jasné, že jejich zkorumpovaní vůdci zničili jejich zemi. Se vším současným chaosem ve světě jste svědky rychlého úpadku americké moci a zoufalého pokusu vlády USA zastavit vzestup mnohem méně zadluženého a rychle rostoucího multipolárního řádu. Být v bezpečí. Hodně štěstí.

Kuriozity

⚡️🇨🇳 ŠÍLENÉ VĚCI!😱V Číně inženýři vytvořili novou verzi lidských úkrytů: na 200 m² se vejde až 20 chatek..!!Budou postaveny na sobě jako byty ve vícepatrové budově a do svého domu budete muset jet výtahem...Ano, jistě. Tady není potřeba město vzdálené 15 minut...Bydlíš ve vězení, jakmile vypnou elektřinu..Se vším tím otevřeným prostorem, který mají..Jaký hloupý nápad..ale uvedli to do praxe a nebude to pro každého..

Na Autě..Biden za prezidenta.Biden prezidentem...Někdo nechal Durex s poznámkou."Prosím nerozmnožujte"....🤣🤣

Na Autě..Biden za prezidenta.Biden prezidentem...Někdo nechal Durex s poznámkou."Prosím ner...

🤖🌘 Robot kentaur, navržený tak, aby pomáhal při průzkumu Měsíce, byl původně představen na konferenci konané ve Středisku pro výcvik kosmonautů v RuskuPřihlaste se k odběru @geopolitics_live

🤖🌘 Robot kentaur, navržený tak, aby pomáhal při průzkumu Měsíce, byl původně předsta...

---Erupce sopky Sakurajima v Japonsku.

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy