Telegramové zprávy 13.září 2023

Telegramové zprávy 13.září 2023
13.září 2023

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

🇪🇺🇨🇿Covid byla katastrofa, v Evropě ho zvládli vlastně jenom Švédové, kteří si ten problém řešili sami. Green Deal je tragédie ve své radikalitě, protože fakt jenom všechno zdražuje a horko je tu furt dál. Šéfku Evropské komise Ursulu von der Leyenovou ostře zkritizoval za to, jak se EU vypořádávala s covidovou krizí a právě i s Green Dealem, jediné plus v čem je Evropská unie dobrá je Ukrajina, tak se jim to sype. Ale pro Evropu jako celek kašle a vytváří nesmyslné požadavky na určité státy, řekl Vondra.

🇪🇺🇨🇿Covid byla katastrofa, v Evropě ho zvládli vlastně jenom Švédové, kteří...

🇨🇿Armáda spouští internetové náborové středisko. Skrze platformu dostupnou na adrese doarmady.cz bude možné dokládat veškeré dokumenty, ale rovněž například domlouvat zdravotní prohlídky, což by mělo proces rekrutace výrazně urychlit a zefektivnit.„Naše náborové cíle jsou velmi ambiciózní,“ připomněla Černochová s tím, že zájemců dlouhodobě není tolik, kolik by armáda potřebovala.„Těch 30000 vojáků z povolání a 10000 aktivních záloh opakujeme jako mantru, minimálně dvě volební obdob,“ připomněla ministryně. V armádě slouží přes 28000 profesionálů, počet příslušníků v aktivních zálohách by měl letos dosáhnout počtu 4500.ℹ️Kdo se přihlásí dobrovolně 🤣

🇨🇿Armáda spouští internetové náborové středisko. Skrze platformu dostupnou na adrese&nb...

🇨🇿Česko rychle ztrácí konkurenceschopnost. Česká republika podle Asociace exportérů v posledních měsících rychle ztrácí svoji konkurenceschopnost. V otevřeném dopise premiéru Petru Fialovi proto vyzvala k tomu, aby vláda stanovila dlouhodobou ekonomickou vizi a urychlila budování dálniční či železniční sítě, změny v energetice, datové infrastruktuře nebo školství. Česko podle asociace potřebuje akční vládu, která se shodne na základních principech.„Naše prvenství je pouze v nejrychleji rostoucím se zadlužování z celé EU a jako jediná země z tohoto uskupení jsme nedosáhli na výsledky z předcovidového období. A v této situaci veřejně prohlašujete, že 'ČR je nejúspěšnější zemí v postkomunistickém prostoru a v mnoha parametrech se vyrovná zemím západní Evropy',“ uvedl v dopise předseda Asociace exportérů Jiří Grund.

🇨🇿Poslanecká sněmovna znovu schválila dobrovolné přesčasy lékařů, změny senátorů odmítla.Sněmovna v úterý v noci znovu schválila dočasné zavedení možnosti další přesčasové práce ve zdravotnictví. Ustanovení budí spory a část lékařů pracujících v nemocnicích hrozí, že přestane přesčasy sloužit. Novela zákoníku práce ale zejména zpřesňuje vymezení práce na dohody, čímž má být předvídatelnější.Zpružnění pravidel pro dohody o provedení práce, jak je navrhovali s ohledem na sezónní pracovníky senátoři, dolní komora odmítla. Předlohu, která přinese i další změny, nyní dostane v původním sněmovním znění k podpisu prezident Petr Pavel.Ustanovení o další dobrovolné přesčasové práci ve zdravotnictví se do novely dostalo poslaneckou úpravou při jejím dřívějším sněmovním schvalování. Má platit do konce roku 2028.

🇨🇿🇺🇦Česko nebude vydávat na Ukrajinu muže, kteří se tu vyhýbají službě v tamní armádě. Je totiž vázané evropskou úmluvou, která vylučuje vydávání pro vojenské trestné činy – tedy například vyhýbání se vojenské službě, dezerci nebo neuposlechnutí rozkazu.„V konkrétním případě by ovšem záviselo nikoliv na právní kvalifikaci, ale na skutkovém jednání, pro které by ukrajinské justiční orgány případně podaly žádost o vydání konkrétní osoby,“ řekl MF DNES mluvčí ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka.

🇨🇿🇺🇦Česko nebude vydávat na Ukrajinu muže, kteří se tu vyhýbají službě v tamní...

🇨🇿Obyvatel České republiky v prvním pololetí přibylo o 46000 na 10,87 milionu. Za nárůstem je zahraniční migrace, zejména z Ukrajiny. Víc lidí zemřelo, než se narodilo. Meziročně klesl počet narozených dětí, zemřelých obyvatel, sňatků i rozvodů. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad.

🇨🇿Obyvatel České republiky v prvním pololetí přibylo o 46000 na 10,87 milionu. Za nárůs...

🇨🇿Moravou a Slezskem projdou podle výstrahy silné bouřky. Východní částí republiky mají odpoledne a v noci na čtvrtek projít silné bouřky. Český hydrometeorologický ústav tak vydal pro Moravu, Slezsko a okrajově i východ a jihovýchod Čech výstrahu, podle které může napršet přes čtyřicet milimetrů, mohou ale padat i kroupy a bouřky budou doprovázet prudké nárazy větru. Výstraha na silné bouřky bude platit od středečních čtyř hodin odpoledne do tří hodin v noci na čtvrtek. Týká se celého Jihomoravského, Olomouckého, Moravskoslezského a Zlínského kraje, východu a jihu Kraje Vysočina a také východní části Jihočeského kraje po Třeboňsko a východu a jihovýchodu Pardubického kraje. Ve čtvrtek má být chladněji, mezi 18 a 22 stupni, přičemž v noci očekávají meteorologové na západě a severu Čech teploty jen kolem deseti stupňů. Od pátku se zřejmě začne zase pozvolna oteplovat, nad 30 stupňů jako na začátku týdne by se ale teploty vrátit neměly.

🇨🇿Moravou a Slezskem projdou podle výstrahy silné bouřky. Východní částí republiky maj...

🏳️‍🌈🇨🇿Páry stejného pohlaví budou moci uzavřít partnerství na kterémkoli matričním úřadě. Nyní poslanci projednávají novela zákona o matrikách. Páry stejného pohlaví budou moci nově uzavřít registrované partnerství na kterémkoli matričním úřadě v České republice.

Zprávy ze zahraničí

🇺🇦🇷🇺🇪🇺Ukrajinu je pouhým odrazovým můstkem k dalšímu konfliktu s Evropou. Taková slova pronesl klíčový ruský generál Andrej Mordvičev, podle něhož bude časem třeba se „bavit o východní Evropě“. Mordvičev loni na jaře vedl útok na přístav Mariupol a tamní ocelárny Azovstal. Ukrajina generála viní z válečných zločinů.Mordvičev nyní působí jako velitel Ústředního vojenského okruhu a ruského Centrálního uskupení sil na Ukrajině.„Věřím, že válka potrvá poměrně dlouho a v budoucnu se rozšíří. Na to je ale ještě spoustu času. Nemá smysl mluvit o nějakém vymezeném období. Pokud se budeme bavit o východní Evropě, což budeme muset, pak to samozřejmě bude delší,“ prohlásil generál v reportáži televize Rossija 1.„Takže Ukrajina je pouze odrazový můstek?“ otázal se Mordvičeva moderátor Vladimir Solovjov. „Ano, rozhodně. Je to jen začátek. Válka se tam nezastaví,“ uvedl generál. Podle něho se blíží přestávka v ukrajinské protiofenzivě. „V zimě toho moc nedosáhnou a věřím, že na jaře 2024 bude konec,“ řekl.

🇺🇦🇷🇺🇪🇺Ukrajinu je pouhým odrazovým můstkem k dalšímu konfliktu s Evropou. Tak...

🇺🇸Odborník ve vysílání řekl, že CNN je válečný štváč a poslal moderátora do prdele.

🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čong-un v neděli vyprovovázen v Pchjongjangu k vlaku, ve kterém vyrazil do Ruska na jednání s prezidentem Putinem.Mezitím mluvčí Kremlu Peskov potvrdil, že severokorejský lídr je již v Rusku.

🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čo...🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čo...🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čo...🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čo...🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čo...🇰🇵🇷🇺Korejská centrální zpravodajská agentura zveřejnila fotografie, jak byl Kim Čo...

🇺🇸Ilon Musk odmítl obvinění z velezrady za to, že odmítl Ukrajině aktivovat Starlink:"Jsem občanem USA a mám pouze tento pas. Ať se stane cokoli, budu bojovat za Ameriku a zemřu v ní. Americký kongres nevyhlásil Rusku válku. Jestli je někdo zrádce, tak jsou to ti, kteří mě tak nazývají."

🇺🇸Ilon Musk odmítl obvinění z velezrady za to, že odmítl Ukrajině aktivovat Starlink:&qu...

🇮🇹Na italský ostrov Lampedusa dorazilo od neděle přes 2000 migrantů.Na italský ostrov Lampedusa dorazilo od neděle přes 2000 migrantů a podle tamního starosty by vláda kvůli velkým počtům utečenců měla poslat na pomoc armádu. Informovala o tom dnes agentura APA. Jen v pondělí doplulo na ostrov zhruba 1900 migrantů v 51 lodích, dnes podle starosty Filippa Mannina překročí počet příchozích plavidel stovku.„Říkám už týdny, že tady máme tento nový fenomén a počty (migrantů), které už tento ostrov nedokáže zvládnout," řekl Mannino. "Apeluji na premiérku Giorgiu Meloniovou a na celou italskou vládu, aby přijala bezodkladná opatření,“ doplnil.

🗣️ O pohledu Západu na Ukrajinu jako na předkrm před konfliktem s Čínou:„Západ má rád válku, ale pouze pokud vyhrává. Pokud nevyhraje, obrátí se a najednou se stane velmi, velmi neochotným vést válku... [USA] se chtějí vymanit z ukrajinského dehtového dítěte a přejít do Číny. Pamatujte, Ukrajina a Rusko, ty měly být prostě předkrmem na cestě k hlavnímu jídlu, které bylo opravdu celé o Číně. A pak si uvědomili, že se dusí předkrmem,“ řekl Sputniku novinář a politický analytik KJ Noh.🎧

Taká je realita v Maďarsku s imigrantmi a nie ako hovoria zapredaní liberálni politici na Slovensku ich  vymyslené klamstvá, že ich Orbán púšťa k nám zámerne.Šeliga, Heger, Naď sú gágaji, táraji a prďúsi.Palivové drevo, rebríky, strihače drôtov – takto sa nelegálni imigranti snažia dostať cez južnú hranicu.https://t.me/Slovensko_slovakom

Americký senátor Ron Johnson o Bidenovi: Je součástí zkorumpované rodiny Bidenů. On je jeho hlavou. Nemůže vést, protože je zkorumpovaný. Navíc je psychicky i fyzicky oslabený. Nemůže znovu sedět v administrativě.

⚠️🇨🇳 Čínská Šanghaj je zaplavena: lidé se snaží uniknout bouřlivému proudu..

🇷🇺Putin přivítal Kim Čong-una, který dorazil na kosmodrom Vostočnyj.Uvítací ceremoniál se konal u hlavního vchodu do montážní a testovací budovy nosných raket.

🛢Bloomberg: Světovému trhu hrozí největší nedostatek ropy od roku 2007. V tomto čtvrtletí země OPEC těžily v průměru 27,4 milionu barelů denně, což je asi o 1,8 milionu méně, než podle organizace spotřebitelé potřebují. Před týdnem cena Brentu vyskočila nad 90 dolarů za barel po rozhodnutí Saúdské Arábie prodloužit omezení těžby na 1 milion barelů denně do konce roku.

🛢Bloomberg: Světovému trhu hrozí největší nedostatek ropy od roku 2007. V tomto čtvrtletí...

🇺🇸Ministr vnitřní bezpečnosti USA Alejandro Mayorkas řekl, že kroky prezidenta Bidena k potlačení nelegálního přistěhovalectví jsou "příkladným přístupem, který se ukázal jako účinný".Za Bidenovy vlády překročilo hranice rekordních 7,2 milionu nelegálních přistěhovalců, včetně 1,4 milionu "uprchlíků", jejichž stopy se v USA ztratily.

🇮🇹Na italský ostrov Lampedusa dorazilo za jeden den přes 5000 migrantů.Na italský ostrov Lampedusa dorazilo v úterý přes 5000 migrantů, což je během jediného dne rekordní počet. Dnes od půlnoci přibyla skoro tisícovka dalších utečenců, nápor nově příchozích tedy nepolevuje, napsala agentura ANSA. Při chaotickém vyloďování zachráněných migrantů z plavidla pobřežní stráže se dnes ráno utopil pětiměsíční kojenec.V úterý na Lampedusu připlulo 110 lodí, které vezly 5112 migrantů. Dnes zatím úřady napočítaly 23 dalších člunů. Podle agentury ANSA v přístavu na Lampeduse panuje zmatek, migranti se tísní na mole a pracovníci zdejšího zařízení pro migranty jsou vyčerpaní.

🇮🇹Na italský ostrov Lampedusa dorazilo za jeden den přes 5000 migrantů.Na italský ostrov L...

🇸🇰Mzdy na Slovensku v červenci rostly rychleji než inflace už ve většině odvětví.Průměrná mzda zaměstnanců na Slovensku letos v červenci rostla rychleji než inflace už ve většině odvětví, informoval dnes Slovenský statistický úřad. Většina sektorů také zaznamenala další pokles počtu pracovníků.Reálné mzdy meziročně stouply v sedmi z deseti sledovaných odvětvích slovenské ekonomiky. Nejvíce se zvýšily ve velkoobchodě, maloobchodě a stavebnictví. Naopak pomaleji než spotřebitelské ceny se zvyšovaly mzdy v sektorech informace a komunikace, kde jsou výdělky dlouhodobě nejvyšší ze všech odvětví, dále v dopravě a skladování, stejně jako v prodeji a opravě motorových vozidel.

📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu Vostočnyj.Americká CNN a BBC sledovaly každý krok vůdců Ruska a KLDR a vedly textové online vysílání.

📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...📺Hlavním tématem všech světových médií je setkání Putina a Kim Čong-una na kosmodromu V...

Záplavy v Libyi jsou nejtragičtější v dějinách Afriky, město Derna je poseté mrtvolamiSatelitní snímky ze severovýchodu Libye ukazují apokalyptický rozměr zkázy po víkendové povodni. Údaje o počtech mrtvých stoupají každou hodinou, jen v nejhůře postiženém městě Derna jich ve středu v poledne napočítali 6000.Výraz „historický“ v temném slova smyslu platí pro záplavy v Libyi do písmene. Na celém africkém kontinentě neexistuje podle dostupných údajů záznam o podobné katastrofě, která by si vyžádala takový počet obětí.Scény z pobřežního města Derna, jež bylo postiženo nejhůře, přirovnal server BBC News k „biblickému konci světa, který neměl slitování“.Jen v tomto jediném městě, kde před katastrofou žilo téměř 100 tisíc lidí, ve středu napočítali 6000 mrtvých. Násobně více osob se navíc pohřešuje... https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-svet-zaplavy-v-libyi-jsou-nejtragictejsi-v-dejinach-afriky-mesto-derna-je-posete-mrtvolami-40443542#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40443542&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Fotografie stejné ulice ve městě Derna před a po povodniMezitím počet obětí povodní přesáhl 6 tisíc lidí.

Fotografie stejné ulice ve městě Derna před a po povodniMezitím počet obětí povodní přesá...

Kuriozity

Solný důlSalina Slănic PrahovaRumunskoSlanic Prahova, známý jako největší solný důl v Evropě, dnes představuje jednu z nejvýznamnějších lázeňských a klimatických lokalit v Rumunsku, která se nachází mezi údolím Prahova, asi 44 km od Ploiesti, v nadmořské výšce 400 metrů.Solný důl je unikátní v zemi, ale i v Evropě, sestává ze 14 místností lichoběžníkového tvaru s otvorem 32 metrů u základny, 10 metrů u stropu a 45 metrů na výšku. Celková plocha je 78 000 m2. a vytěžený prostor je 2,9 milionu metrů krychlových soli.Přístup do dolu je přes 2 výtahy; sestup ve vleku je dlouhý 208 metrů a trvá téměř 3 minuty.Větrání je přirozené a teplota 12°C je celoročně stálá.Vlhkost vzduchu se pohybuje kolem 50 % a složení vzduchu v dole je bohatší na sodíkové ionty, které mají velkolepé zlepšující a profylaktické účinky na respirační deficity a nemoci.

Novinář Juan Mendoza Díaz se zeptal Billa Clintona na jeho spolupráci s Jefferym Epsteinem a Clinton odpověděl: "Myslím, že důkazy jsou jasné"Je to opravdu jasné! Otázka zní: kdy bychom ho viděli za mřížemi?!

11. září viděno zblízka - kompletní soukromá nahrávka *RAW* Nikdy předtím nepublikováno..Časové razítko: Lidé padají z budovy během videaZačátek v 10.15 hodin11:10 další lidé vypadli z budovy - Pozorovatelé stále netuší, zůstávají paralyzováni šokem.11.25 Exploze druhé věže... Není slyšet zvuk žádného letadla, ale pouze výbuch.. O žádném letadle není ani zmínka..Ve 12:20 se mluví o bombách.12:50 Žena říká: "To je určitě bomba"13:46 Muž: "Je to bomba, věděli, že to každý uvidí, je to nemocné"..Představte si, co se stalo, když letadla viděli celé týdny pouze prostřednictvím sdělovacích prostředků. Přemýšlejte o experimentu s Ashem. Když většina souhlasí s verzí letadla, lidé se připojí k davu a přestanou věřit svým smyslům.V 15:50 se žena začne skupiny ptát, zda to bylo letadlo nebo bomba... všechny odpovědi říkají „bomba“...Žena: "...protože oni (média) říkají, že to bylo letadlo."Člověče ''O čem to mluví? Najednou to z ničeho nic explodovalo.. Právě to explodovalo!... před 2 minutami“16:18 Člověče "Neexistovalo žádné zasrané letadlo! O čem to sakra mluví?"16:36 Skupina nyní začíná mít pochybnosti.Ve 20:20 se další žena ptá, jestli to bylo letadlo..Muž jasně říká, že ne, vybuchlo..!23:40 Vystoupil muž, který byl v 59. patře, netuší, zda to bylo letadlo.24:46 rozbité sklo na podlaze, i když k výbuchu došlo v horním patře.. Odkaz na podzemní exploze WTC.V 31:58 se kolemjdoucí ptá kameramana, co se stalo, on odpovídá, že neví, co se stalo s první věží, ale druhá věž explodovala...Byla to bomba. „Určitě bomba,“ opakuje, kolemjdoucí opakuje oficiální informaci, kameraman mu přesvědčivě odporuje.Na konci se opakuje: "Byla to bomba."Zeptejte se sami sebe, proč jste nikdy neviděli takové video v médiích. Je cenzurován po celá desetiletí..

Nově patentovaná sluchátka Apple AirPods dokážou monitorovat mozkové vlny nositele a další biologické signályPodle nejnovějšího seznamu vydaného Úřadem pro patenty a ochranné známky Spojených států (USPTO) Apple obdržel designový patent pro AirPods, které mohou monitorovat elektroencefalogram (EEG), elektromyografii (EMG) elektrookulogram (EOG)a další biologické signály...Podle patentové zprávy společnosti Apple lze pouzdro AirPods a koncovku sluchátek osadit více aktivními elektrodami a referenčními elektrodami, které lze nakonfigurovat tak, aby měřily biologické signály a elektrickou aktivitu mozku nositele.Apple uvede, že aby bylo možné přesněji monitorovat EEG mozkovou aktivitu, musí být přizpůsobena tvaru ucha nositele, aby se zajistilo, že senzor lépe zapadne do zvukovodu nositele a že sledovací data budou přesná.Apple v patentu také tvrdil, že AirPods lze použít k monitorování elektromyografie (EMG), elektrookulogramu (EOG), elektrokardiogramu (EKG), galvanické kožní odezvy (GSR), pulzu objemu krve (BVP) a dalších biologických signálů.https://www.techgoing.com/new-apple-airpods-patent-can-monitor-the-wearers-brainwaves-and-other-biosignals/

🇺🇸Americká nadnárodní společnost Apple objevila USB-C a dala je poprvé do svých chytrých mobilů, a teďka se všichni z toho poserme. Cena telefonu je 36000,-Kč až 48000,-Kč, zeptám se Vás?Vy, nemáte na iPhone?

🇺🇸Americká nadnárodní společnost Apple objevila USB-C a dala je poprvé do svých chytrýc...

🇸🇰Slovenský expremiér Matovič se popral s bývalým ministrem.Na Slovensku probíhá velmi vyhrocená předvolební kampaň. Dokazuje to i čerstvý střet ze středečního rána. Tiskovou konferenci strany Směr-SD expremiéra Roberta Fica totiž narušil jiný bývalý předseda vlády a šéf hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) Igor Matovič. Dorazil na místo autem s tlampači, do kterých mluvil přes mikrofon. Situaci chtěl s Matovičem řešit Ficův exministr vnitra Robert Kaliňák. Došlo na vulgární výměnu názorů, po níž následovaly pěsti doprovázené kopanci, jak ukazují záběry zveřejněné hnutím OLaNO.ℹ️Herečky opravdu 🤣

⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter Biden majú majetok umiestnený vedľa druhého najdlhšieho tunelového systému východnej Európy, cez ktorý sa obchoduje s drogami, zbraňami, deťmi, ľuďmi a adrenochrómom.Odessa (Ukrajina) -> Bielorusko -> Litva -> Lotyšsko -> Estónsko -> Fínsko -> ŠvédskoTeraz už viete, prečo tam má DEDO Biden pozemok?https://t.me/slovanskenoviny

⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter B...⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter B...⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter B...⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter B...⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter B...⚡️HLBOKÉ PODZEMNÉ VOJENSKÉ ZÁKLADNE - DUMBS - Ukrajina, majte na pamäti, že Joe a Hunter B...

🚫☢️ 🇫🇷 Francie nařídila pozastavení prodeje Apple iPhone 12 kvůli radiaciFrancouzský náměstek pro digitální ekonomiku uvedl, že Apple musí v zemi pozastavit prodej svého modelu iPhone 12 kvůli úrovním radiace, které překračují povolené prahové hodnoty.Oznámení bylo učiněno v rozhovoru pro Le Parisien, který byl zveřejněn v úterý Rozhodnutí zakázat prodej iPhonu 12 ve Francii oznámil společnosti Apple francouzský regulátor radiace ANFR poté, co testy odhalily, že specifická míra absorpce (SAR ) smartphonu mírně překročila zákonný limit, jak publikaci sdělil Jean-Noel Barrot. Apple zatím na rozsudek nereagoval.Barrot pokračoval a vysvětlil, že vyřešení problémů s radiací spojených s telefonem lze dosáhnout aktualizací softwaru.Americká společnost uvádí na trh tento model ve Francii od roku 2020. „Od Applu se očekává, že odpoví do dvou týdnů,“ řekl Barrot."Pokud to neudělají, jsem ochoten nařídit stažení všech iPhonů 12 v oběhu...Pravidlo je stejné pro všechny, včetně digitálních gigantů."https://breaking911.com/breaking-france-orders-apple-iphone-12-sales-halted-over-radiation

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy