Telegramové zprávy 10.září 2023

Telegramové zprávy 10.září 2023
10.září 2023

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

🇨🇿Práce je dost a firmy se nebojí novým zaměstnancům zaplatit i něco navíc. Například za balení zásilek nabízejí nástupní plat i o devět a půl tisíce korun vyšší než loni. Výrazný nárůst mzdy zaznamenaly také pozice v přepravě zboží, IT nebo financích.Firmy se nebojí dobře platit. Nástupní mzdy žádaných pozic se dokonce mění z měsíce na měsíc.  Lidé mají o požadavcích na platy jasno, i když částky, za které jsou ochotni pracovat, se u mnoho z nich liší. Roli hraje často i obor, ve kterém pracují: „Tak aspoň 30 tisíc čistého,“ uvedl muž, který pracuje jako kurýr. „Po příchodu z mateřské bych si představovala 35 tisíc,“ zhodnotila žena pracující ve zdravotnictví. A o něco vyšší nároky měl muž pracující v IT: „Hledal bych práci kolem těch 50 až 60 tisíc.“ Růst v oblasti platů je výrazný, často se pohybuje přes 30 procent: „Disponent dopravy zaznamenal za srpen nárůst nástupní mzdy o celých 41 procent.

🇨🇿Práce je dost a firmy se nebojí novým zaměstnancům zaplatit i něco navíc. Například...

Zprávy ze zahraničí

🇺🇸🏳️‍🌈V Kalifornii začnou být rodiče oddělováni od transgender dětí. Státní parlament schválil zákon, který upravuje udělování rodičovských práv k péči o děti a trestá ty, kteří nesouhlasí s názorem vlastního dítěte na jeho pohlaví.Od nynějška je do konceptu „řádného plnění rodičovských povinností“ zahrnuta klauzule, že rodič je povinen podporovat představy svého dítěte o jeho genderové identitě. V opačném případě má soud právo takového rodiče zbavit opatrovnictví.Například, když chlapce napadne a on se rozhodne, že je dívka, ale otec nebo matka budou proti – stát jim bude moci legálně odebrat dítě.

🇺🇸🏳️‍🌈V Kalifornii začnou být rodiče oddělováni od transgender dětí. Státní...

🇪🇪Estonská premiérka navrhla zavedení obchodního embarga vůči Rusku ze strany sousedních zemí.Polsko, Litva, Lotyšsko a Finsko však tento návrh zatím nepodpořily.Estonský ministr zahraničí Margus Tsahkna navíc vysvětlil, že samotná republika embargo zavést nemůže, protože by tím utrpěly podniky v zemi.Estonská premiérka Kaja Kallasová očekává, že si svůj post udrží, a to i přes skandál s prodejem sankcionovaného zboží do Ruska, do něhož byl zapleten její manžel. Parlament země již začal připravovat hlasování o nedůvěře premiérce. Kallasové doporučil rezignaci také estonský prezident.

🇪🇪Estonská premiérka navrhla zavedení obchodního embarga vůči Rusku ze strany sousedníc...

🇺🇸Nacisté v Americe prošli průvodem po Orlandu a skandovali „moc bílých“ a „Jsme všude“.Na internetu se objevilo video, na kterém účastníci shromáždění v maskáčích, červených košilích a černých kalhotách stojí na dálnici a skandují nacistická hesla. Také asi 15 lidí s vlajkami s nacistickými znaky uspořádalo demonstraci poblíž Disney World.

🇺🇸Nacisté v Americe prošli průvodem po Orlandu a skandovali „moc bílých“ a „Jsme v?...🇺🇸Nacisté v Americe prošli průvodem po Orlandu a skandovali „moc bílých“ a „Jsme v?...

🇺🇸Američtí demokraté byli obviněni, že se snaží vázat pomoc svým spoluobčanům na přidělení peněz Kyjevu.Floridský republikánský senátor Rick Scott v rozhovoru pro Daily Signal obvinil demokraty v Senátu, že pokračují v blokování federální pomoci americkým obětem přírodních katastrof tím, že ji spojují s finanční pomocí Ukrajině ve výši 44 miliard dolarů."Federální vláda má svou práci: součástí její práce je pomáhat svým občanům v nouzi," řekl Scott. - Jsem zklamaný z administrativy, která se nezapojila do pomoci a snaží se vázat pomoc Američanům na pomoc Ukrajině."

🇺🇸Američtí demokraté byli obviněni, že se snaží vázat pomoc svým spoluobčanům na p?...

Čína mobilizuje své vojenské síly v oblasti dvou měst poblíž Tchaj-wanu.

Ukrajina ma zase mlhu na očích ..😁Ofenzivě ukrajinských ozbrojených sil zbývá 30–45 dní bojů, než ji začne brzdit počasí, říká náčelník generálního štábu USA Mark Milley.Podle něj bude poté pro ukrajinské ozbrojené síly mnohem obtížnější manévrovat. Zároveň poznamenal, že Ukrajina „postupuje velmi stálým tempem přes ruské frontové linie“.🤣Voenkor Lisitsyn

Americký herec Woody Harrelson: "Je hrozné, když země bezdůvodně zaútočí na Irák, Afghánistán, Vietnam, Koreu... oh, promiňte, Ukrajinu."

🇺🇸 Spojené státy nehorázně lžou o zpackané ukrajinské protiofenzívě, řekl bývalý analytik CIA Larry Johnson v rozhovoru se soudcem Andrewem Napolitanem ve svém podcastu Judging Freedom."Tony, podívej se na mapu," a podívej se na pokrok, který "Ukrajina neudělala," řekl bývalý zpravodajský důstojník CIA a úředník ministerstva zahraničí, když komentoval nedávné poznámky amerického ministra zahraničí Antonyho Blinkena. v Kyjevě.Během své neohlášené návštěvy ukrajinského hlavního města americký ministr zahraničí Antony Blinken stojící po boku ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského vychvaloval, že ukrajinská armáda dosáhla „skutečného pokroku“ ve své protiofenzívě v „posledních několika týdnech“. Hodnocení ukrajinského prezidenta vývoje na bitevní frontě „odpovídá našemu vlastnímu“, pokračoval Blinken, který odjel do Kyjeva, aby přislíbil nový balíček pomoci pro Ukrajinu v hodnotě více než 1 miliardy dolarů.

🇺🇸 Spojené státy nehorázně lžou o zpackané ukrajinské protiofenzívě, řekl bývalý a...

❗️Rusko rozmístilo podél ukrajinských hranic 46 odpalovacích zařízení Iskander OTRKJejich kombinovaná salva mohla činit 92 křižujících, balistických nebo dokonce jaderných střel. Uvedl to zástupce vedoucího Hlavního zpravodajského ředitelství Ukrajiny Vadim Skibitsky.PUTIN na telegramu

Biden je blízko rozhodnutí poslat na Ukrajinu rakety dlouhého doletu - FT"Rozhodnutí by mohlo být učiněno brzy," řekl jeden vysoký úředník Bidenovy administrativy.

Biden je blízko rozhodnutí poslat na Ukrajinu rakety dlouhého doletu - FT"Rozhodnutí by moh...

🗣️ V nové realitě se USA musí vypořádat s:„Takže si myslím, že na Západě nastává zcela nová realita o nemožnosti dosáhnout svých cílů a záměrů, zvláště pokud jsou tyto cíle a záměry předznamenávány požadavkem, aby ukrajinská armáda byla schopna udržet tento druh rozsáhlé ofenzívy. operace. Myslím, že to je ono. Myslím, že jsme narazili na nejvyšší hranici tohoto konfliktu, pokud jde o to, jak dobrý to pro Ukrajince bude. Nikdy to nebude lepší. Nikdy nebudou mít armádu, která by byla tak schopná jako armáda, kterou měli, kterou vrhli do bitvy, když tato protiofenzíva začala. Tyto jednotky jsou pryč, nikdy nebudou nahrazeny. A odtud už je to jen z kopce,“ řekl Sputniku Scott Ritter, bývalý zpravodajský důstojník americké námořní pěchoty a zbrojní inspektor OSN.🎧 Poslechněte si další Ritterovu analýzu v našem podcastu Nová pravidla

❗️ Populární americký moderátor Tucker Carlson oslovil ruské občany.„Drazí Rusové, od samého počátku Severního vojenského okruhu ničím kyjevskou propagandu, hodně riskuji, protože každý ví, že Spojené státy jsou otevřeným pánem Ukrajiny, ale věřím, že celý svět musí znát pravdu o tom, jaké zlo je na Ukrajině u moci.Speciálně pro Rusy jsem spustil svůj telegramový kanál „Tucker Carlson v ruštině“, ve kterém denně analyzuji, co se děje na frontě, ničím kyjevskou propagandu a z celého srdce fandím ruské armádě.T.me/Taker

❗️ Populární americký moderátor Tucker Carlson oslovil ruské občany.„Drazí Rusové, od ...

Kuriozity

Páni... 🤩Oblačná matka v poušti je velmi krásná... Říká se, že se objevuje jen jednou za desetiletí...

⚡️Indický premiér Modi použil během prvního zasedání G20 k identifikaci své země znak s nápisem „Bharat“ místo „Indie“...!!Zpět k počátkům...Daleko od zlých koloniálních časů!!🥳🥳🥳Jsme pozorovateli HISTORIE!A jaká čest tam být!!Nb.Bharat – vyslovováno zhruba „buh-ruht“ – je starověké sanskrtské slovo, které také v hindštině znamená Indie.Termín pochází ze starověkého sanskrtského názvu indického subkontinentu „Bharata Varsha“ nebo „Bharata Khanda“ – zmíněného ve starověkých indických textech, jako je Mahabharata a Puranas.

⚡️Indický premiér Modi použil během prvního zasedání G20 k identifikaci své země znak s...

Více než 80 % všech US dolarů bylo vydáno (vytištěno) v letech 2020 až 2023. @banksta

Více než 80 % všech US dolarů bylo vydáno (vytištěno) v letech 2020 až 2023. @banksta

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy