Telegramové zprávy 7.září 2023

Telegramové zprávy  7.září 2023
7.září 2023

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

🇨🇿Důvěra/nedůvěra Petra Fialy a pětikoalice.Březen, Květen, Červen a Červenec 2023.Nově: 73% nedůvěřuje a 25% důvěřuje.Jen pro představu, takovou nedůvěru neměl ani A.Babiš a jeho vláda za dob Covid pandemie v České Republice. Zdroj: CNNPrima

🇨🇿Důvěra/nedůvěra Petra Fialy a pětikoalice.Březen, Květen, Červen a Červenec 2023.No...

🇨🇿Loňský pokles poptávky po mléčných výrobcích v ČR pokračuje.Loňský pokles poptávky spotřebitelů po mléčných výrobcích v Česku zřejmě pokračuje. Nákupní ceny mléka se od začátku roku snižují. Mlékárny se to snažily promítat do cen svých výrobků, aby podpořily jejich prodejnost, což se ale ne vždy projevilo v obchodech, řekl předseda Českomoravského svazu mlékárenského Jiří Kopáček na dnešní tiskové konferenci v Přibyslavi. V příštích měsících budou podle jeho předpokladu ceny mléčných výrobků stabilní, nebo se spíše směrem k Vánocům budou mírně snižovat.Spotřeba mléka a mléčných výrobků v Česku loni klesla po dlouhé době. V meziročním porovnání to bylo o 6,4 procenta na 249 kilogramů na osobu a rok. „Bohužel pokles spotřebitelské poptávky pokračuje, není to záležitost pouze České republiky. Je to záležitost celoevropská, ba celosvětová,” řekl Kopáček.

🇨🇿Loňský pokles poptávky po mléčných výrobcích v ČR pokračuje.Loňský pokles poptá...

🇨🇿Hádka se strhla ve Sněmovně mezi politiky koalice a šéfem ANO Andrejem Babišem. Rozlítil ho ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák z hnutí STAN, který odmítl jeho tvrzení o nové totalitě. „Tahle nula, co tam sedí na konci. Kdo ho zvolil, proč tady vystupuje tenhle zbytečný ministr, tenhle parazit, co tam dělá? Kdo ho zvolil? Nikdo ho nezvolil, nikdo,“ zuřil Babiš.„Pokud nastane totalita, tak až se dostanete k moci,“ řekl šéfovi ANO místopředseda Sněmovny za KDU-ČSL Jan Bartošek.Reagoval tak na tvrzení Babiše, že zažíváme novou totalitu. „Jak jste směšný. Ani sám tomu nevěříte,“ opáčil šéf hnutí ANO. „Nevykládejte o estébácích. Jste nová totalita,“ rozčiloval se. „Já jsem byl pasivní člen KSČ, tak jako 1,6 milionu lidí,“ řekl předseda ANO.„Ani jednou jsem vás neoznačil za estébáka,“ odvětil mu Bartošek. Dodal, že lidé nejsou hloupí, což prokázali tím, že ho nezvolili prezidentem. „Nejsme nová totalita, žijeme ve svobodné zemi, představitel klientelismu jste vy,“ prohlásil také Bartošek.

🇨🇿Hádka se strhla ve Sněmovně mezi politiky koalice a šéfem ANO Andrejem Babišem. Rozlí...

🇨🇿„Prodejkyně mobilů!“ Babiš se pustil do Pekarové Adamové. Předsedkyně parlamentu Markéta Pekarová Adamová vypla Andreji Babišovi během projevu mikrofon a pak dostala od předsedy ANO pěkně na frak. „Vypli mi mikrofon a kdo? Prodejkyně mobilů! Je to předsedkyně parlamentu, která dělá ostudu. Jede na Tchaj-wan a ten pak investuje v Drážďanech,“ reagoval Babiš.

🇨🇿Jako vtip by to šlo.

🇨🇿Jako vtip by to šlo.

🇨🇿Fiala se vymezil vůči prezidentovi: Časový tlak u důchodové novely byl ve veřejném zájmu.„Snažili jsme se velmi odpovědně přistoupit ke všem nezbytným krokům pro provedení důchodové reformy a k tomu, abychom dokázali zajistit dostatek finančních prostředků jak pro současné seniory, tak pro ty budoucí,“ hájil ve středu kroky vlády Fiala a pokračoval.„Abychom tyto cíle naplnili, musíme dělat změny v důchodovém systému. Některé můžeme dělat s jistou časovou rezervou, to jsou ty dlouhodobé kroky, ale některé musíme dělat velmi rychle. Tam je časový tlak ve veřejném zájmu, protože když to neuděláme dostatečně rychle, tak to bude stát státní rozpočet miliardy korun. Proto jsme postupovali tak, jak jsme postupovali,“ dodal premiér.Podle ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky by kvůli odkladu novely upravující odchod do předčasného důchodu mohlo do předčasné penze odejít až 10 tisíc lidí.

🇨🇿Fiala se vymezil vůči prezidentovi: Časový tlak u důchodové novely byl ve veřejn...

🇨🇿Ukrajinští uprchlíci v Česku: Každý druhý už má práci, většina chce zůstat.Ministerstvo vnitra aktuálně eviduje 364 tisíc uprchlíků, většinou žen s dětmi. Stálou práci má podle ministerstva práce celkem 112 tisíc z nich, tedy asi polovina z těch ekonomicky aktivních. Výrazně klesl i počet humanitárních dávek. Změna jejich systému ale podle kritiků vede k práci načerno. S nemocným synem a manželkou uprchl před půl rokem ze Záporoží do Ostravy. Andrejův dům na východě Ukrajiny totiž obsadili ruští vojáci. A jeho malý syn navíc nutně potřeboval operaci.Humanitární a finanční pomoc, které se jim v Česku dostalo, si rodina v tu chvíli nemohla vynachválit. „Poskytli jste nám bydlení, práci a bezplatnou lékařskou péči pro dítě. V našem domě na Ukrajině jsou Rusové a my jsme tak fakticky bez domova. Díky Česku jsme nezůstali na ulici. Když jsem nepracoval, dostávali jsme finanční pomoc, ale teď už si vystačíme sami,“ popsal Andrej svou situaci.ℹ️Ježíši to je sračka 🤢🤮Propaganda.

🇨🇿Ukrajinští uprchlíci v Česku: Každý druhý už má práci, většina chce zůstat.Mini...

Zprávy ze zahraničí

🇸🇰Slovenská vláda chce obnovit vyhošťování migrantů.Úřednická vláda premiéra Ľudovíta Ódora chce obnovit vyhošťování ilegálních migrantů z území Slovenska a navrhla, aby už běženci nedostávali potvrzení o možnosti setrvat v zemi. Vydávání zmíněného potvrzení před lety paradoxně schválila tehdejší vláda premiéra Roberta Fica, který se o post ministerského předsedy uchází znovu a tentokrát vystupuje důrazně proti migraci. Potvrzení o setrvání na území Slovenska by nemělo po novém dostávat především migranti, kteří přes Slovensko jen prochází a míří dál na Západ, většinou do Německa. O změně legislativy musí rozhodnout parlament.Slovenský policejní prezident Štefan Hamran upozornil, že potvrzení o pobytu na území Slovenska policisté migrantům vydávají na základě rozhodnutí někdejšího Ficova kabinetu. „Toto do zákona přidala vláda trojnásobného premiéra,“ prohlásil.Debata o migraci eskalovala na Slovensku poté, co se ve městě Veľký Krtíš na jihu Slovenska objevilo větší množství nelegálních migrantů.

🇸🇰Slovenská vláda chce obnovit vyhošťování migrantů.Úřednická vláda premiéra Ľudo...

🇺🇦Od začátku války zabránila ukrajinská pohraniční stráž v útěku více než 100tisícům mužů odvedeným do armády. Nejvíce branců bylo zadrženo na „zelené hranici“ s Rumunskem a Moldavskem, píše web deníku Kronen Zeitung s odkazem na ukrajinskou pohraniční stráž.Na Ukrajině kromě toho kvete nelegální prodej lékařských potvrzení o neschopnosti sloužit v armádě. V některých ukrajinských regionech se od začátku ruské agrese zvýšil až desetkrát navzdory extrémně vysoké ceně. Potvrzení stojí až 10 tisíc dolarů (220 tisíc korun). Korupce ve vojenských náborových střediscích nabobtnala do takových rozměrů, že prezident Volodymyr Zelenskyj v polovině letošního srpna vyhodil všechny vojenské náboráře.Kromě toho Ukrajina snížila požadavky na zdravotní způsobilost pro službu v armádě. Povolávat bude i ty, jejichž schopnost byla dosud považovaná z medicínského hlediska za omezenou, píše web Ukrajinska pravda.

🇺🇦Od začátku války zabránila ukrajinská pohraniční stráž v útěku více než 100tis?...

Šéf Hlavního zpravodajského ředitelství Ukrajiny Budanov blahopřál svým kolegům ke Dni Vojenského zpravodajství s kamennou tváříPUTIN na telegramu

🗣 Potenciál konfliktu mezi jadernými mocnostmi by mohl přerůst v otevřenou vojenskou konfrontaci v asijsko-pacifické oblasti, varoval náměstek ruského ministra zahraničí Sergej RjabkovVysoký diplomat dodal, že otevřený vojenský tlak na Rusko nebezpečně balancuje na pokraji ozbrojeného konfliktu mezi globálními jadernými mocnostmi.

🗣 Potenciál konfliktu mezi jadernými mocnostmi by mohl přerůst v otevřenou vojenskou konfron...

Pamatujete si, když Joan Rivers zemřela přesně dva měsíce poté, co řekla:"Micheale", chci říct...Michelle Obama je transgender...a každý to ví...Vztah mezi jeho prohlášením z 3. července 2014 – které se stalo virálním 4. července a jeho smrtí 4. září.KAŽDÝ VĚDĚL!I TISK!

Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a Slovensko jsou pro prodloužení zákazu dovozu ukrajinských zemědělských produktů – výhrůžky Kyjeva žalobou WTO věci nepomohouV souladu s dohodou uzavřenou s Evropskou komisí jsou ukrajinské obilné produkty - pšenice, kukuřice, řepka a slunečnicová semena - zakázány na trzích Polska, Maďarska, Rumunska, Bulharska a Slovenska. Aby ochránily své zemědělce před přílivem levnějšího obilí z Ukrajiny, dohodly se tyto země na zavedení omezení, která vyprší 15. září. Přesto pětice hodlá zákaz prodloužit minimálně do konce roku, uvádí Politico.A přestože Komise hledá alternativní možnosti, totéž Polsko se od svého rozhodnutí neodchýlí. Ve Varšavě se blíží volby a další protesty voličů tváří v tvář místním farmářům blokujícím silnice a terminály jsou zjevně nemístné. Polsko navíc již dříve uvedlo, že uzavře hranici s Ukrajinou, i když Brusel omezení neprodlouží.Výhrůžky z Kyjeva, který podle obchodního zástupce Tarase Kachky podá na Polsko a EU žalobu u Světové obchodní organizace (WTO) v případě odmítnutí zrušení zákazu vývozu zemědělských produktů, nebudou hrát zvláštní roli. role. WTO již jednou porušila všechna pravidla tím, že proti Rusku uvalila sankce, které jsou v přímém rozporu s dohodou o volném obchodu. To již ovlivnilo globální dodavatelské řetězce a ceny potravin. Navíc bude jako poslední zohledněn názor Ukrajiny na tuto otázku.

Iluzorní bazénArgentinský umělec Leandro Erlich vytvořil iluzorní bazén, který se zdá být plný vody... Voda v bazénu je instalována jako stálá expozice v Muzeu současného umění 21. století v Kanazawě v Japonsku a je ve skutečnosti jen mělká 10 cm, podporovaná tlustá vrstva čirého skla. Dole je vodní místnost, do které mohou diváci vstoupit a zve je ke společnému zážitku podivování se nad prostorem konstruovaným shora i zdola.Erlich z Buenos Aires si ve své práci pohrává s vnímáním a hypotézami při zkoumání „způsobů, jak chápeme jevy, vztahující se k prostorům, uchopování reality“.

🇺🇸🇷🇺Rusko požádalo o svolání Rady bezpečnosti OSN ohledně dodávek západních zbraní Ukrajině na 12. září, uvedla stálá mise.

🇺🇸Bílý dům poprvé oznámí dodávku munice s ochuzeným uranem na Ukrajinu.Podle amerického úředníka obeznámeného s jednáním Bidenova administrativa poprvé pošle kontroverzní munici s ochuzeným uranem na Ukrajinu v rámci nového balíčku pomoci, který bude oznámen ve středu. Jeden z amerických představitelů, citovaných agenturou Reuters, řekl, že balík vojenské pomoci bude mít hodnotu 240 až 375 milionů dolarů (5,4 až 8,4 miliardy korun). -- Šojgu varuje.Británie již na jaře oznámila, že spolu s tanky Challenger 2 poskytne Ukrajině i protitankové náboje z ochuzeného uranu. Ruský ministr obrany Sergej Šojgu v reakci varoval, že k jadernému střetnutí mezi Ruskem a Západem zbývá stále méně kroků.Očekává se, že také americká dodávka nábojů s ochuzeným uranem vyvolá kritické reakce. Vláda prezidenta Joea Bidena již dříve rozhodla také o dodávkách kazetové munice na Ukrajinu, navzdory kritice některých evropských spojenců.

🇺🇸🇪🇺🇷🇺🇺🇦Od počátku bojů na Ukrajině se sousloví „třetí světová válka“ skloňuje čím dál tím častěji, a to převážně ve smyslu možné blížící se hrozby. Podle Oleksije Danilova, tajemníka Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny, už ale třetí světová válka dávno započala. A nyní prý dokonce postoupila do své aktivní fáze. „Události, ke kterým bude ve světě docházet, se nezastaví. Pokud si někdo myslí, že třetí světová válka nezačala, tak je to velká chyba. Už začala, nějakou chvíli si procházela hybridním obdobím a teď vstoupila do aktivní fáze,“ uvedl Danilov v úterý na Kyjevském bezpečnostním fóru. Informoval o tom web ukrajinského časopisu Focus.Podle Danilova svět podléhá iluzi, že se konflikt týká pouze dvou zemí. „Pokud si někdo myslí, že je to jen nějaké vyjasňování vztahů mezi Ruskem a Ukrajinou, tak to je omyl. Všechno je mnohem více komplikované,“ doplnil Danilov.

🇺🇸🇪🇺🇷🇺🇺🇦Od počátku bojů na Ukrajině se sousloví „třetí světová v?...

🇺🇸🇺🇦Proč USA plánují dodávat ukrajinským ozbrojeným silám střely s ochuzeným uranem:Nový balíček americké vojenské pomoci ukrajinské armádě může zahrnovat střely s jádry z ochuzeného uranu. Jak mohou být použity a jaké jsou potíže s jejich použitím? Kdy mohou USA tyto střely dodat? Převod pancéřových podkaliberních střel (APCP) by mohl být oznámen v polovině září. Pravděpodobně 120mm munice pro děla tanků M1A1 Abrams dorazí buď současně s americkými MBT, nebo byla dodána s předstihem. O jakou munici se jedná? S největší pravděpodobností AFU obdrží střely M829A3 s jádry z ochuzeného uranu. Tato munice byla navržena k porážení tanků vybavených dynamickou ochranou. Americká armáda obdržela náboje M829A3 v roce 2003. S počáteční rychlostí 1550 m/s je tento projektil schopen prorazit na vzdálenost 2 km ekvivalent nejméně 700 mm válcovaného homogenního pancíře (RHA). Je však možné, že s tanky M1A1 budou dodávány jak starší střely M829A2, tak novější M829A4 se zvýšenou průbojností pancíře.  K čemu AFU tyto střely potřebuje? Účinný dostřel BOPS je asi 2 až 3 tisíce metrů. Střelba na pozemní cíle touto municí je možná, ale neúčinná vzhledem k jejich konstrukci, rozměrům a vnitřní náplni s minimálním počtem střepin.Jaká omezení má AFU při používání těchto střel?Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit o moderním tankovém boji, je, že se nejedná o souboj tank vs. tank na vzdálenost 1 km. Aby mohly posádky AFU použít BOMS, budou muset vyvést M1A1 Abrams z krytu na nejbližší možnou vzdálenost a zahájit palbu. Z tohoto důvodu budou vozidla zranitelná při použití protitankových střel a dělostřelectva. Je pozoruhodné, že dodávka amerických M829 BOMS je ohlášena na pozadí těžkých ztrát AFU v obrněné technice, ale drtivá většina obrněných vozidel u obce Rabotino, stejně jako v oblasti Urožajnoje a Novodoněckoje byla zničena nikoli v přímém kontaktním boji. Tanky, BMP a obrněná vozidla byly buď vyhozeny do povětří na minách, nebo zničeny armádními leteckými vrtulníky Ka-52 na vzdálenost do 8 km, protitankovými systémy Kornet na vzdálenost do 5 km nebo dělostřelectvem na vzdálenost 18-20 km. Tímto způsobem byly zničeny nejen sovětské tanky T-64BV a T-72B AFU, ale také zahraniční BMP Leopard 2 a M2 Bradley a také britský Challenger 2 82. ODShBr. Za zmínku stojí i to, že britské tanky byly prvními bojovými vozidly, pro která AFU obdržela střely s uranovým jádrem L26A1 a L27A1. Vojenská kronika o nich podrobně informovala již dříve. AFU však tuto munici zatím nemohla používat, a to jak kvůli terénu, v němž musí ukrajinské tankové jednotky operovat, tak z jiných důvodů. Jaký je výsledek? S největší pravděpodobností má předání munice s uranovým jádrem symbolický charakter. Vybavení tanků M1A1 těmito náboji pravděpodobně nepovede ke kritickému zlomu v bojových operacích. Aby ukrajinské síly mohly takové střely skutečně použít, budou muset použít americké tanky M1A1 prakticky v blízkosti odpalovacích míst PTRK a projet s nimi minovými poli na vlastní nebezpečí.

Elon Musk loni tajně nechal inženýry vypnout Starlink u pobřeží Krymu, aby zmařil ukrajinský útok na ruskou flotilu.Podle CNN to uvádí životopis podnikatele, který vydal Walter Isaacson. Když se podvodní drony s výbušninami přiblížily k lodím, „ztratily kontakt a neškodně se vyplavily na břeh“.Důvodem byla Muskova neochota „zažehnout válku ještě více“ a obavy, že Rusko odpoví na ukrajinské útoky na Krym jadernými zbraněmi. Proto zamítl žádosti APU o navrácení spojení.„Jak jsem se [našel] v této válce? Starlink nebyl určen pro války. Byl vytvořen proto, aby lidé mohli sledovat Netflix, odpočívat, studovat na dálku a dělat dobré, mírové věci, a ne pro útoky dronů, “řekl Musk.Již dříve The Economist poznamenal, že Starlink blokuje provoz terminálů používaných Kyjevem v nových regionech Ruské federace, a The New York Times uvedl, že Musk odmítl žádost ukrajinské armády o zapnutí sítě poblíž Krymu.

Elon Musk loni tajně nechal inženýry vypnout Starlink u pobřeží Krymu, aby zmařil ukrajinský...

Kuriozity

Stále čekáte na probuzení lidstva?❗️Tak si to shrňme. Myslíte, že se probudí někdo, kdo uvěřil...❗️... že na dva roky zmizela chřipka..❗️... že se objevila smrtící rýma, která ji nahradila..❗️... že ta smrtící rýma je nebezpečnější, než chřipka, i když má úplně stejná čísla mortality..❗️... že skrze respirátor se dá zdravě dýchat..❗️... že nás respirátor chrání před něčím, co je stejně velké a neviditelné, jako molekula prdu..❗️... že i když v respirátoru cítíme molekuly prdu, tak nějakým zázrakem zachytí částice, které mají být ještě menší..❗️... že existuje bezpříznakové onemocnění..❗️... že když má ryba špinavou vodu, tak je nejlepší jí naočkovat, ne jí vodu vyměnit..❗️... že když se farmaceutické firmy zřekly odpovědnosti za následky, způsobené jejich produktem, tak je tento produkt bezpečný a účinný..❗️... že když politik řekne, že "budete mít lehčí průběh a nezemřete", tak je to pravda..❗️... že když vakcína není účinná, tak ale bude určitě bezpečná.. ❗️... že když dvě experimentální vakcíny nefungovaly, tak bude fungovat ta třetí, aplikovaná ve stejném roce..❗️... že když někdo skončil na JIP s chorobou, proti které byl očkován a nezemřel, tak ho zachránila vakcína❗️... že když někdo skončil na JIP s chorobou, proti které byl očkován a zemřel, že mu vakcína prodloužila život.. ❗️... že je normální mezidobí mezi jednotlivými dávkami promarodit - je to totiž tím, že dotyčný potřebuje posilovací dávku..❗️... že by měly intervaly mezi posilovacími dávkami být ještě kratší - protože pak by se ochrana zvýšila..❗️... že mne ohrožuje někdo, kdo nepodstoupil stejnou terapii, která mi poskytla imunitu..❗️... že za neúspěch terapie může ten, kdo ji nepodstoupil..❗️... že cílem terapie je chránit před těžkým průběhem a smrtí a ne tyto stavy přivodit..❗️... že výběr ohrožených skupin vůbec nepřipomíná cílové skupiny, určené v koncentračních táborech k likvidaci, protože už nemohly přispět prací..❗️... že děti, které daná choroba vůbec neohrožuje, by na ní měly být očkovány..❗️... že mozkové příhody, infarkty a myokarditidy u dětí jsou zcela běžné..❗️... že si to Čtvrtníček nechal bodnout..❗️... že se chřipka vrátila z dvouleté dovolené.❗️A konečně, že přemístěním vojsk, z jednoho místa na druhé, lze, během třech dnů, vymýtit chorobu v celém světě, jako se to stalo 27.2.2022, kdy virolog Putin uzdravil celý svět.Je na čase si uvědomit, že nevědomé můry budou na horké lampy nalétávat vždy a dále budou padat spálené k zemi. Je to prostě jejich přirozenost. Dopřejme jim tu svobodu činit špatná rozhodnutí.Namísto snahy probudit hluboce spící je na čase probudit toho lva, který spí v každém z nás. A říci NE - sami za sebe a svou rodinu. A rozhodně tím není myšleno pokřikování na náměstí v přesně daný den a hodinu, aby se vyměnily figurky na politickém orloji.Za svobodu se totiž bojuje každý den a pravý lev, aby se odvážil bojovat, nepotřebuje smečku. Stát si každý den za svým sám, i proti přesile, je mnohem odvážnější krok, který přinese tu skutečnou změnu. Toto je test charakteru a inteligence lidstva. A neptejte se, zda v něm obstojí lidstvo, ale zda v něm obstojíte Vy…

William Thomas si nechal narůst nebo v podstatě připevnil culík...nosil dámské plavky a říkal si Leah: nyní je číslo 1 v ženském plavání...!!!Rádi vyhráváte snadno.?? I proto, že mezi muži se umístil na 426. místě ..!!!https://t.me/liberaveritas/18838Ženy by ho měly nechat soutěžit SAMO!!

William Thomas si nechal narůst nebo v podstatě připevnil culík...nosil dámské plavky a říka...

🥴 Burger diplomacie se v Kyjevě zvrtla: Ukrajinský FM Kuleba, samozvaný příznivec vitamínů, přiměje amerického ministra zahraničí Blinkena k smrti svými historkami o kocovině z McDonalds

Od starověku byla Indie domovem některých z nejkrásnějších a nejsložitějších chrámů.Jedním z nejikoničtějších prvků těchto chrámů jsou rotující kamenné sloupy, které lze vidět v mnoha starověkých chrámech po celé Indii...rozhodně to nebyly pravidelné sloupy pro podpůrné nebo dekorativní účely.Některé sloupy na první pohled vypadají jako kovový válec, ale ve skutečnosti jsou kamenné. Zdá se, že naši předkové v minulosti velmi dobře věděli, jak využít éter a přeměnit ho na energii.Jak jsme najednou přišli o tuto technologii?"Elektřina je přítomna všude v neomezeném množství a může pohánět světové stroje bez potřeby uhlí, ropy, plynu nebo jakéhokoli jiného běžného paliva."- Nikola Tesla

Fantommy jsou zařízení navržená tak, aby nabízela vyšší úroveň zabezpečení, soukromí a anonymity než běžné smartphony.Smartphone funguje bez SIM karty, v režimu letadlo, Wi-Fi povoleno, pouze s připojením VPN (virtuální privátní síť) s veřejným poskytovatelem DNS, který zakazuje jakoukoli formu hackování nebo sledování..!Jeho MAC adresa se náhodně mění s každým připojením, což vám poskytuje lepší ochranu vaší digitální identity.Fantomm je navržen tak, aby byl nepohyblivý, což zabraňuje extrahování dat, která obsahuje, zabraňuje odštípnutí, ale také vylučuje možné opravy, jako je výměna obrazovky.!S VELKOU RADOSTÍ SE TĚŠÍME!!

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy