Telegramové zprávy 6.září 2023

Telegramové zprávy  6.září 2023
6.září 2023

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

🇨🇿ANO a SPD u Ústavního soudu napadne vládní penzijní novelu.Sněmovní klub opozičního ANO a SPD se včera večer dohodli, že poslanci hnutí napadnou u Ústavního soudu vládní penzijní novelu o zpřísnění podmínek pro předčasné důchody a o zpomalení řádných lednových valorizací. Po skončení schůze frakce to oznámila její předsedkyně Alena Schillerová. Podání soudu by mohlo být podle ní zpracováno do konce října.K napadení zákona u Ústavního soudu se ANO rozhodlo podle Schillerové ze dvou důvodů. Jde o proceduru schvalování předlohy ve Sněmovně a také o porušení principu očekávání v případě zpřísnění pravidel předčasných důchodů.

🇨🇿ANO a SPD u Ústavního soudu napadne vládní penzijní novelu.Sněmovní klub opozičního...

🇨🇿Důchody od ledna stoupnou o 360 korun, reálná hodnota nestoupne ani o procento. Průměrný důchod v České republice dosáhne od 1. ledna částky 20 693 korun, jeho základní výměra stoupne každému důchodci o 360 korun. O tuto sumu se zvýší všechny důchody v Česku. Částka tak odpovídá dřívějšímu odhadu ministerstva, které s jeho potvrzením čekalo na údaje statistického úřadu o mzdách za druhé čtvrtletí. Státní rozpočet valorizace vyjdou na 12,3 miliardy korun.Reálná hodnota důchodů vzroste podle resortu práce o 0,9 procenta. „Je vidět, že důchody dobře pokrývají cenový růst. Ten budou pokrývat důchody i po platnosti změn v důchodové reformě,“ ujistil ministr práce a sociálních věcí Marina Jurečka. Ten dodal, že výchovné všem důchodcům, kterým už bylo přiznáno, zůstane jako trvalá součást důchodů. Důchod dostanou všichni stejně tak aby se každý nedivil, řekl Jurečka.ℹ️Co si koupí důchodce za víc než 360,-Kč?

🇨🇿Důchody od ledna stoupnou o 360 korun, reálná hodnota nestoupne ani o procento. Průměrn...

🇨🇿Nepochopitelná anomálie: Propad mezd je nejdelší v novodobých dějinách.Kupní síla obyvatel se vrátila minimálně o pět let zpátky. Může za to nejdelší propad reálných mezd v novodobé české historii. Průměrná hrubá měsíční mzda sice v letošním druhém čtvrtletí meziročně vzrostla o 3100 korun na 43 193 Kč, jenomže zdražování bylo větší. Česko přitom netrápí nezaměstnanost ani pokles ekonomiky a marže jsou vysoko, jak je to možné, kde je chyba?Nominálně se průměrná mzda zvýšila o 7,7 procenta, ale při zohlednění vysoké inflace reálně její hodnota o 3,1 procenta klesla. Oznámil v pondělí Český statistický úřad.

🇨🇿Nepochopitelná anomálie: Propad mezd je nejdelší v novodobých dějinách.Kupní s?...

🇨🇿Českem se masivně šíří svrab. Prymula o nejhorší situaci za 20 let: Nakazit vás může i mazlíček.V Česku se rozmohl svrab. Naše země se potýká s nejhorší situací za posledních 20 let a počet případů letí nahoru. Za pouhých šest měsíců lékaři zaznamenali 4 873 případů svrabu, což je výrazný nárůst ve srovnání s loňským rokem, kdy bylo nahlášeno 5 276 případů za celý rok a do pololetí pouhých 2 373. Šíření svrabu je podle Romana Prymuly masivní a může postihnout i ty, kteří dodržují hygienu, opravdu nejde o strašení, říká. „Může se šířit velmi intenzivně v různých dětských kolektivech, a dokonce i od domácích mazlíčků. Nakaženi bývají i divočáci," varuje Prymula. „Zákožka svrabová je citlivá, takže když ji zavřeme do nějakého igelitového pytle, tak po pár hodinách není schopná přežívat, řekněme pro jistotu 48-72 hodin,“ uvedl Prymula s tím, že dostupná léčba je v současné době kvalitní. Zároveň ale také zdůraznil, že je důležité vyléčit i mazlíčky, aby se předešlo opakované nákaze.ℹ️No, spíš kdo to sem přitáhl, že 😬Celou dobu nic a najednou v Česku máme svrab.

🇨🇿🇺🇦Ožralý Ukrajinec způsobí dopravní nehodu a ještě si otevírá hubu na policisty.ℹ️Jak by to asi vypadalo kdyby jsi za volantem takovém stavu seděl asi ty, že?

🇨🇿Poslanci budou znovu jednat o úsporném balíčku. Koalice prosadila možnost jednat kvůli úspornému balíčku i po půlnoci. Navrhl to šéf poslanců TOP 09 Jan Jakob. „Žijeme v nové totalitě,“ řekl bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš, který se jako první přihlásil ještě před schválením programu. „Blbá nálada je kvůli vám,“ vyčetl premiérovi Petru FuialoviKoalicí navržená opatření mají v příštím roce zlepšit bilanci rozpočtu o 97,7 miliardy korun. Za dva roky má jít dohromady o 150,7 miliardy korun. „Bez balíčku by byl na stole rozpočet se schodkem větším než půl bilionu korun,“ řekl šéf rozpočtového výboru Josef Bernard ze STAN.Ve druhém čtení mohou poslanci podávat pozměňovací návrhy. „Pozměňovací návrhy nesmí snížit objem konsolidace,“ řekl ministr financí Zbyněk Stanjura.„Žádný časový limit jsme si nedali,“ řekl Stanjura. Je legitimní pokud budou zaznívat zdůvodnění pozměňovacích návrhů k balíčku, ale jednat s nimi určitě nehodlám.ℹ️Krásná arogance pětikoalice!Tvl, už aby tahle vláda skončila!

🇨🇿Poslanci budou znovu jednat o úsporném balíčku. Koalice prosadila možnost jednat kvůli...

🇷🇺🇺🇦Prostě Krym patří Ukrajině a basta. 😵😵‍💫Pokud nesouhlasíš s názorem M.Vystrčila tak jsi Ruský agent. 😁😄

🇷🇺🇺🇦Prostě Krym patří Ukrajině a basta. 😵😵‍💫Pokud nesouhlasíš s názore...

Z deníku Ukrajinky VII - Tak jsme se vrátili z dovolené. Nikdy bychom neřekli že se vrátíme z dovolené z vlastní země, to jsou paradoxy... Zůstali bychom déle, ale můj manžel, bratr a tchán se báli, že prokouknou jejich zdravotní dokumentaci o tom, že nemohou nastoupit do armády a tak jsme raději jeli domů. Divné slovo "domů", ale my již jsme v ČR doma a vrátit se rozhodně nehodláme. I když ta zábava na Ukrajině, ta přeplněná koupaliště, kavárny, bary, discotéky... to je nádhera. V Česku se takhle nepobavíme, nemají nás tu moc rádi. Tady se v novinách všude píše o tom, jak naše armáda postupuje, jak vítězíme, ale abych pravdu řekla, je mi to úplně jedno. Tady se o nějaké válce jen píše a neznám nikoho kdo by věděl o tom, jak se věci mají. Nebýt médií, tak o ničem nevíme. Při cestě do ČR nás zastihla zpráva, že se budou revidovat ty chlapské zdravotní důvody. Nemilá zpráva. Dali jsme za každou 5.000 dolarů, ale i v ČR jsou UA lékaři, peníze máme, takže to snad nebude takový problém, aby nám to potvrdil. Kdyby ne, stejně se nebojíme. Pochybuji, že by zdejší ministr, nebo policie pořádala v ČR takové hony na vojnou povinné občany Ukrajiny jako u nás. Prý jsme pro ČR přínosem, tak proč by nás měl nějaký český ministr chytat a posílat zpět. Prý se po Evropě šíří protiukrajinská nálada. Abych se přiznala, tak se ani nedivím. My se v ČR držíme zpět, neprovokujeme, ale jsme spíše vyjímkou. Ty ženský v Plzni... Většina z nich chlastá jako duha, děti, neděti a pak neví co dělají, dělají nám ostudu. Tak trochu nám vadí že nás házejí do jednoho pytle, ale to věčně poškrábané auto přežijeme. My pochopili, že se musíme držet vzadu, ale většina ne. Chovají se jako doma na Ukrajině. Ano, přiznávám, že se nás válka netýkala a že jsme odešli kvůli lepšímu životu, ale proč bychom to neudělali, když nás sem pozvali. Teď v záři jdou děti do školy. Snad je přijmou lépe, než v loni. Tímto děkujeme ČR za nakoupené pomůcky, zaplacené obědy a asistentky, snad to zvládnou.

🇨🇿V Česku přibylo sebevražd, hlavně u mladých lidí.V ČR loni přibylo sebevražd, život si vzalo 1 302 lidí. Nárůst byl hlavně v mladších věkových kategoriích. Předtím počet sebevražd klesal, v letech 2019 až 2021 si život v tuzemsku vzalo kolem 1 200 lidí ročně. Příčinu vývoje nelze podle odborníků jednotlivě rozklíčovat. Jde o kombinaci faktorů, jako jsou například nezaměstnanost, inflace, dostupnost služeb péče o duševní zdraví, společenské klima či kvality osobních vztahů, uvedl dnes v tiskové zprávě Alexandr Kasal z Národního ústavu duševního zdraví. „Je důležité si uvědomit, že obvykle za sebevraždou nestojí jeden jediný důvod, ale spíše jejich kombinace,“ doplnil Kasal. Podle údajů Českého statistického úřadu loni v Česku v důsledku sebevražedného jednání zemřelo 1031 mužů a 271 žen.

🇨🇿V Česku přibylo sebevražd, hlavně u mladých lidí.V ČR loni přibylo sebevražd, živo...

Zprávy ze zahraničí

❗️ Americký ministr zahraničí Anthony Blinken zítra navštíví Kyjev, informuje o tom ukrajinský list Zerkalo nedeli (Zrcadlo týdne) s odkazem na své diplomatické zdroje. Sledujte @neCT24 | 42TČen

🇳🇪🇫🇷Francie zahájila jednání s nigerskou armádou o možnosti stažení části svých jednotek z této africké země. S odvoláním na své zdroje o tom informuje list Le Monde. V článku se píše, že „jednání o stažení některých jednotek již začala“. Podle zdroje novin jsou taková jednání „zcela přirozená na pozadí ukončení společných protiteroristických aktivit“ po převratu v Nigeru na konci června.Není však jasné, kolik přesně vojáků Niger opustí ani harmonogram jejich stažení. Podle novin mohou být francouzští vojáci přemístěni do sousedních zemí, zejména do Čadu, část se může vrátit do Francie.Sledujte @neCT24 | 42TČen

🇳🇪🇫🇷Francie zahájila jednání s nigerskou armádou o možnosti stažení části svýc...

🇫🇷Francie zvažuje povinné nošení školních uniforem. Makron myšlenku podpořil.Francie zvažuje zavedení povinného nošení školních uniforem. Myšlenku v pondělí večer podpořil prezident Emmanuel Macron, když řekl, že takové opatření by se určitě mělo prozkoumat.„Jsem pro, abychom se na to podívali a provedli experiment,“ řekl Macron v rozhovoru s youtuberem Hugem Traversem, o němž informoval server listu Ouest-France. „Experiment a jeho vyhodnocení pak podnítí veřejnou debatu,“ dodal Macron.Podle prezidenta je otázkou, zda by mělo jít přímo o uniformu nebo jen jednotný druh oblečení. „Když nepůjde o uniformu, bude možné říci: vezměte si džíny, tričko a bundu… To je podle mého názoru přijatelnější. Může se to jevit jako méně přísné z hlediska disciplíny,“ řekl šéf Elysejského paláce.ℹ️No, kdyby bylo na mě, tak tohle bych zavedl i u nás v Českých školách, základní, střední a vysoké.

⚽🎾Šéf MOV Bach prohlásil, že vypracoval vzorec, podle něhož se sportovci, kteří nejsou spojeni s ruskou a běloruskou armádou a dalšími vládními službami, budou moci účastnit olympijských her 2024 individuálně. Vlajky obou zemí by nebyly vyvěšeny a nehrály by se jejich státní hymny. Bach je zároveň odhodlán chránit práva sportovců, kteří nemají nic společného s konflikty, do nichž jsou jejich země zapojeny. Prezident MOV upřesnil, že toto rozhodnutí bude přijato navzdory naléhání ukrajinských úřadů, aby přerušily styky se všemi, kdo mají ruský pas. "Musíme umožnit soutěžit sportovcům, kteří nepodporují válku a nejsou spojeni s ozbrojenými silami nebo jinými službami sídlícími v Rusku nebo Bělorusku. Na hrách budou reprezentovat jako individuální a neutrální sportovci, ale ne jako zástupci své země," citovala Bacha televize CNBC TV18.

⚽🎾Šéf MOV Bach prohlásil, že vypracoval vzorec, podle něhož se sportovci, kteří nejsou ...

🇪🇺Počet žadatelů o azyl se v první polovině roku v EU zvýšil o téměř 30 procent.Počet žadatelů o azyl se v první polovině roku v EU, Norsku a Švýcarsku meziročně zvýšil o 28 procent na zhruba 519 000. Uvedla to podle AFP Agentura Evropské unie pro otázky azylu, která také upozornila, že podle současných tendencí by počet žadatelů mohl do konce roku překročit milion.Nejčastěji žádali o azyl ve 29 sledovaných zemích od ledna do června Syřané, Afghánci, Venezuelané, Turci a Kolumbijci, na které připadá dohromady 44 procent žádostí.Nejvíce žádostí o azyl bylo v první polovině roku podáno v Německu, na které jich připadá 30 procent z celkového počtu. Následují Španělsko se 17 procenty a Francie s 16 procenty.

🇪🇺Počet žadatelů o azyl se v první polovině roku v EU zvýšil o téměř 30 procent.Poč...

🇧🇪Naše F-16 jsou šrot nevhodný pro Ukrajinu, sami bychom v tom už nelétali, tvrdí Belgičané.Belgická armáda uvedla, že stíhačky ve službách Bruselu jsou natolik opotřebované, že by je Ukrajina nemohla nijak využít. Belgickému listu De Standaard to řekl poručík Frédéric Goetynck, podle kterého na tom tyto stíhačky jsou tak špatně, že by je nepoužívala už ani sama belgická armáda.„Není to tak, že bychom nechtěli (poslat stíhačky Ukrajině), ale naše letadla jsou opotřebována, jsou vyřazena z provozu. Tato letadla už nalétala tolik hodin, že jejich konstrukce je prostě opotřebována,“ řekl pro belgický list Goetynck. „Nemůžete poslat na Ukrajinu letadla, která byste sami nepoužívali,“ dodal.

🇧🇪Naše F-16 jsou šrot nevhodný pro Ukrajinu, sami bychom v tom už nelétali, tvrdí Belgi?...

🇸🇰Členové hnutí Směr-SSD zavítali do areálu výrobní haly ve městě Velký Krtíš, kde se nachází asi 700 nelegálních migrantů. Podle předsedy Roberta Fica slovenská hloupá progresivní vláda, která se řídí sorosovskou migrační politikou, dělá ze Slovenska základní tábor pro nelegální migranty. Místo toho, aby migranty zadržovala na hranici s Maďarskem, se vláda prostě dívá na to, jak převaděči ze Slovenska posílají migranty do jiných zemí EU.ℹ️Podle toho jak to sleduji to co se poslední měsíce na Slovensku děje, tak na Slovensku mají pěkný bordel, možná o trošičku větší než u nás České Republice.

🇮🇳Indická vláda má v úmyslu zemi vrátit název Bharat.Odpovídající usnesení může být předloženo na zvláštní schůzi parlamentu, která se bude konat od 18. do 22. září, píše The Economic Times.„Nyní může článek 1 Ústavy znít: Bharat, tedy Indie, bude Unií států,“ napsal šéf Indického národního kongresu Jairam Ramesh.Poznamenal, že oficiální pozvánky na večeři G20 již byly rozeslány jménem prezidenta Bharata, a nikoli prezidenta Indie jako dříve.„Jméno Indie bylo koloniální, a tedy symbol otroctví. Název Indie by měl být z ústavy vyškrtnut,“ řekl jeden z poslanců horní komory indického parlamentu.

🇳🇱Lídr nizozemské strany Fórum pro demokracii Thierry Baudet na sociální síti X napsal:„Pro mě to byla ta nejpodivnější fotka loňského léta. Usmívají se na fotce se strojem, schopným nést jaderné zbraně. Všechno ve mně se obrací vzhůru nohama, když pomyslím na počet úmrtí, které by mohlo vyplynout z tohoto dětinsky hloupého rozhodnutí. Brzy budu požadovat debatu v naději, že zabráním dodání nizozemských F-16 na Ukrajinu a tím další eskalaci války. Chci mír. Popřejte mi štěstí.“

🇳🇱Lídr nizozemské strany Fórum pro demokracii Thierry Baudet na sociální síti X napsal:?...

🇧🇷Nejméně čtyři lidé zemřeli a stovky se pohřešují při záplavách, které vedly k silným dešťům v nejjižnějším brazilském státě Rio Grande do Sul.Aktuálně živel v regionu dál zuří. V důsledku toho byla vážně poškozena místní infrastruktura.Sledujte @neCT24 | 42TČen

⚡️🇳🇪🇧🇫🇸🇩 MAPA NEROSTNÝCH ZDROJŮ A NESTABILITY V SAHELU Nerostné zdroje oblasti Sahel, která se nachází v prostředí subsaharské Afriky, historicky představují důležitý aspekt ekonomiky a života místních komunit.Tento obrovský region, který zahrnuje země jako Burkina Faso, Čad, Mali a Niger, je domovem celé řady nerostů, které hrají významnou roli ve světové ekonomice.Jedním z nejdůležitějších nerostných zdrojů Sahelu je zlato..!! Oblast je známá bohatými nalezišti tohoto drahého kovu, která se těžila po staletí... Zlato se těží jak z tradičních dolů, tak z velkých průmyslových ložisek; tyto doly dávají práci tisícům lidí a představují základní zdroj příjmů pro mnoho místních komunit.Kromě toho se zlato těžené v Sahelu vyváží do zahraničí, což významně přispívá k hospodářství zemí tohoto regionu. Dalším nerostným zdrojem velkého významu v Sahelu je uran. Země jako Niger a Mauritánie jsou známé svými uranová ložiska, která se využívají při výrobě jaderné energie po celém světě…Těžba uranu je v těchto zemích důležitým zdrojem příjmů a zaměstnanosti, ale také vyvolává obavy o životní prostředí a bezpečnost, a to kvůli jeho potenciálnímu využití při výrobě jaderných zbraní.Oblast Sahelu je také bohatá na nerosty, jako jsou diamanty, cín, fosfát, olovo a zinek… Tyto zdroje se používají v různých průmyslových odvětvích, od stavebnictví po elektroniku, a proto je jejich těžba životně důležitá pro hospodářský růst regionu a pro uspokojení poptávka po zdrojích...Stručně řečeno, nerostné zdroje Sahelu hrají zásadní roli v ekonomice regionu i ve světové ekonomice..!

⚡️🇩🇪 Německo nepostaví jadernou elektrárnu, ale bude spoléhat pouze na solární a větrnou energii.V sobotu to oznámil německý kancléř Olaf Scholz.Scholz v sobotu v rozhlasovém rozhovoru pro Deutschlandfunk řekl, že jaderná energie je v Německu „mrtvý kůň“. otázka, která ztratila svou relevanci;„Jaderná energetika je hotová. Problém jaderné energetiky v Německu je vyčerpaný, je to mrtvý kůň. Kdo chce stavět nové jaderné elektrárny, bude potřebovat 15 let a na každou bude muset utratit 15-20 miliard eur (16,2–21,6 miliardy dolarů), řekl Scholz.Jakékoli řeči o obnovení využívání jaderné energie podle něj budou znamenat výstavbu nových jaderných elektráren, s tím se ale v plánech Německa nepočítá.Scholz otevřeně prohlásil, že bude provádět „nahodilou“ politiku.Zajisté Češi mu dodají energii za zlomek ceny , kterou jim ještě prodá o 1000 % dráž .. 🤮

Uprostřed energetické krize se německá energetická společnost zabývá plány na demontáž větrné farmy sousedící s jejím uhelným dolem, aby mohla rozšířit své operace.Jedna z osmi větrných turbín větrné farmy byla odstraněna minulý týden, další dvě budou demontovány příští rok a zbytek bude odstraněn do konce 👉 2023.

Uprostřed energetické krize se německá energetická společnost zabývá plány na demontáž v?...

⚡️ NATO předpovídá kolaps do roku 2025 kvůli Ukrajině.Předpokládá se, že NATO by mohlo do roku 2025 zkolabovat kvůli konfliktu na Ukrajině, což bude mít vážné důsledky na mezinárodní vztahy.Píše to americký magazín The Atlantic, který dodal, že jedním z hlavních důvodů tohoto údajného kolapsu bude hluboká roztržka mezi populistickým křídlem Republikánské strany v čele s bývalým americkým prezidentem Donaldem Trumpem a zbytkem strany. stejně jako existenční bezpečnostní problémy, kterým velká část Evropy čelí…Hlavním katalyzátorem ničení bude konflikt na Ukrajině; Když dominantní frakce v jedné ze dvou hlavních politických stran ve Spojených státech nepodporuje poskytování pomoci UAF, znamená to, že politický střed se posunul do takové míry, že se Spojené státy stanou méně spolehlivým spojencem. Evropa..Evropské země by měly být na tyto změny připraveny a přijmout odpovídající opatření, uzavřel autor.

❗️ Odmítnutí Si Ťin-pchinga zúčastnit se summitu G20 vážně podkope status fóra.Jen týden před otevřením stránky se Si Ťin-pching rozhodl poslat na fórum v Indii místo něj ministra zahraničí Li Qiang...Totéž platí pro Vladimira Putina, který jmenoval Sergeje Lavrova zastupováním Ruska na summitu G20.Stojí za zmínku, že Indie nedodržuje status Říma, což znamená, že Putina nemůže nic ohrozit: je to sám prezident, kdo se nechce účastnit fóra.Nepřítomnost generálního tajemníka Čínské lidové republiky a prezidenta Ruska ovlivní autoritu stránky.Řada indických expertů si je jistá, že Čína chce zmařit pořádání „vnitřního“ fóra pro Indii, ale pravda se zdá jednodušší: čínský vůdce, stejně jako ruský, se summitů spolu s některými nechce účastnit. Západní země, které jsou zvyklé „otvírat dveře nohama“.

🇺🇸Kongresmanka Marjorie Taylor Green uvedla, že je znepokojena hrozbou třetí světové války.„Váleční štváči jsou dost blázni, aby poslali americké vojáky na Ukrajinu, aby bojovali proti Rusku.“Dodala, že by v Kongresu nehlasovala pro vydání ani jednoho centu na pomoc Ukrajině.Již dříve šéf Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny Oleksij Danilov řekl, že třetí světová válka již začala a vstoupila do „aktivní fáze“.

🇺🇸Kongresmanka Marjorie Taylor Green uvedla, že je znepokojena hrozbou třetí světové vál...

🇦🇲V Arménii proběhne společné vojenské cvičení s USA.„V rámci příprav na účast v mezinárodních mírových misích v Arménii se ve dnech 11. až 20. září ve výcvikovém středisku Zar uskuteční společná arménsko-americká cvičení ARTSIV PARTNERS 2023," uvádí arménské ministerstvo obrany.Účel cvičení: „zvýšení úrovně interoperability jednotek účastnících se mezinárodních mírových misí“.

🇦🇲V Arménii proběhne společné vojenské cvičení s USA.„V rámci příprav na účast v...

Mezitím Macron říká:Burkina Faso, Mali a Niger, existují jen díky Francii...Bez Francie a francouzské armády by dnes tyto země neexistovaly“..!!Jo.. škoda, ale mají hlad!!

‼️Sedm zemí v Africe je nyní pod vojenskou vládou...(červené oblasti) Všimněte si, že začíná z jedné strany a prochází celou Afrikou...Tehdy nyní proevropské organizace ECOWAS, nyní se ve skutečnosti ocitají obklopeny nepřátelskými zeměmi, většinou orientovanými na spolupráci s Ruskem, aby se staly autonomní ...Pěkná partie šachů..🙃

‼️Sedm zemí v Africe je nyní pod vojenskou vládou...(červené oblasti) Všimněte si, že za...‼️Sedm zemí v Africe je nyní pod vojenskou vládou...(červené oblasti) Všimněte si, že za...‼️Sedm zemí v Africe je nyní pod vojenskou vládou...(červené oblasti) Všimněte si, že za...

‼️VÍCE NEŽ 1 600 VĚDCI, PODPIS PROHLÁŠENÍ"NE KLIMATICKÉ NOUZI"!!„Nic takového jako klimatická nouze neexistuje..!! Není proto důvod k panice nebo poplachu Důrazně jsme proti škodlivé a nerealistické nulové uhlíkové politice navržené pro rok 2050. Zaměřte se spíše na přizpůsobení než na zmírňování; adaptace funguje bez ohledu na příčiny."https://clintel.org/world-climate-declaration/

Poslední hodina:– Novozélandský premiér říká, že vláda nikoho nenutila vzít vakcínu...??!"Pokud jde o očkovací povinnosti, uznávám, že to pro lidi byla těžká doba, ale nakonec se rozhodli sami 👉... Žádné povinné očkování neexistovalo... Lidé se rozhodli."Neuvěřitelné, jak nám lžou do očí..!! Ještě horší jsou SHIT, kteří nic neříkají, i když vědí, že je to lež!!!

⚡️ Velení speciálních operací USA použije umělou inteligenci k odhalování dezinformačních hrozeb na sociálních sítích...Velitelství speciálních operací Spojených států (USSOCOM) se spojilo s Accrete AI, společností se sídlem v New Yorku, aby pomocí softwaru umělé inteligence (AI) odhalovalo dezinformační hrozby na sociálních sítích v reálném čase. Software, známý jako Argus Anomaly Detection Umělá inteligence, dokáže analyzovat data sociálních médií, identifikovat nové příběhy a generovat zpravodajské zprávy. Tyto zprávy pak používají vojenské síly k rychlé neutralizaci dezinformačních hrozeb.Co to je za koule..🙄Kdyby mluvili pravdu, tak by kontroly nebyly potřeba.. ne..??

⚡️ Velení speciálních operací USA použije umělou inteligenci k odhalování dezinformačn?...

🇩🇪Více než polovina Němců nevidí smysl v práci kvůli vysokým dávkám v nezaměstnanosti.Podle výsledků průzkumu sociologického institutu INSA nechce 52 % obyvatel Německa oficiálně pracovat a pobírat 563 eur měsíčně - to je částka, kterou bude stát vyplácet nezaměstnaným od 1. ledna příštího roku. Dalších 40 % se domnívá, že je lepší pracovat "na černo" než sedět na podpoře.  Již nyní někteří občané Německa opouštějí svá zaměstnání, protože je pro ně výhodnější pobírat příspěvek a pracovat na částečný úvazek v rámci stínového zaměstnání, píše Bild. Zároveň jsou nezaměstnaní osvobozeni od placení daní státu.

🇩🇪Více než polovina Němců nevidí smysl v práci kvůli vysokým dávkám v nezaměstnanos...

Kuriozity

🇺🇲🏳️‍🌈Těhotný „trans muž“ Logan Brown představil svou dětskou knihu „V bříšku mého táty“Popis knihy zní:„Tato dětská kniha vypráví o vzrušení a radosti, kterou prožívají dva tatínkové v souvislosti s očekávaným narozením jejich nového dítěte. Kniha obsahuje základní fakta o porodu transsexuálních otců.“Brown je obyčejná žena, která se začala identifikovat jako muž a uřízla si prsa.

🇺🇲🏳️‍🌈Těhotný „trans muž“ Logan Brown představil svou dětskou knihu „V b?...🇺🇲🏳️‍🌈Těhotný „trans muž“ Logan Brown představil svou dětskou knihu „V b?...🇺🇲🏳️‍🌈Těhotný „trans muž“ Logan Brown představil svou dětskou knihu „V b?...🇺🇲🏳️‍🌈Těhotný „trans muž“ Logan Brown představil svou dětskou knihu „V b?...

"Tvář, kterou uděláte, když prezident Trump přiveze zpět 650 letadel naplněných americkým zlatem z Vatikánu do Spojených států."...😁👏👏

"Tvář, kterou uděláte, když prezident Trump přiveze zpět 650 letadel naplněných americ...

🇩🇪Šílenství postupuje: transsexuál v Německu konvertoval k islámu.

🇩🇪Šílenství postupuje: transsexuál v Německu konvertoval k islámu.🇩🇪Šílenství postupuje: transsexuál v Německu konvertoval k islámu.🇩🇪Šílenství postupuje: transsexuál v Německu konvertoval k islámu.🇩🇪Šílenství postupuje: transsexuál v Německu konvertoval k islámu.

✨Co je New Earth 5D?Planeta Země již existuje ve dvanácti dimenzionálních úrovních tohoto vesmíru..Dimenze není místo, ale stav bytí nebo stav vědomí, ve kterém se projevuje a vnímá krásnější a pokročilejší vnější fyzická realita.. .Země se neposouvá do páté dimenze, vnímající lidé na Zemi ano.Lidstvo bylo manipulováno zlými bytostmi, aby existovalo v nízkovibrační 3D matici posledních 350 000 let, avšak silné gama světelné vlny přicházející z galaktického jádra v poslední době spouštějí masivní expanzi vědomí mezi lidmi na Zemi...V této době jsou také na zemském povrchu umístěny masy hvězdných semínek, kteří sem přišli s velkým posláním pomoci lidstvu při přechodu z 3D na 5D... Hvězdná semínka Země jsou zde, aby udržela světlo na vysoké vibraci. jejich fyzická těla a ukotvují je ke krystalické mřížce planety Země.Tyto hvězdné bytosti jsou zde, aby držely toto světlo jménem celého lidstva, dokud lidstvo samo nebude schopno světlo udržet.To je důvod, proč jste právě teď tady a čtěte tato slova. Když jen trochu otevřete své srdce a zaposloucháte se, objevíte vše..!! Je to opravdu ten nejúžasnější příběh, jaký byl kdy vyprávěn..příběh VÁS💓

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy