Telegramové zprávy 14.květen 2023

Telegramové zprávy 14.květen 2023
14.květen 2023

Každý den vám exkluzivně přinášíme výběr těch nejdůležitějších zpráv a novinek, které se objevili za posledních 24 hodin na telegramu. Neručíme za pravdivost těchto zpráv a ani neověřujeme zdroje. Berte tedy tyto informace s rezervou.

Zprávy z domova

🇨🇿🇨🇳Hodnoty a strategické cíle Číny nejsou kompatibilní s našimi, prohlásil zásadový český prezident, exkomunista a novopečený prozápadní jestřáb Petr Pavel.Ve svém rozhovoru pro agenturu Reuters prezident České republiky označil Čínu za nekonstruktivního partnera kvůli jejímu postoji vůči konfliktu na Ukrajině, kde Peking odmítá zaujmout prozápadní a antiruské stanovisko. „My vidíme, že jeho strategické cíle ve skutečnosti nejsou kompatibilní s našimi cíli, a hodnoty, na nichž stojí čínská společnost, nejsou a nikdy nebudou našimi hodnotami,” řekl Pavel a dodal, že Česko a Evropa musí postupovat společně se Spojenými státy a formovat jednotné stanovisko vůči Číně oproti bilaterálním vztahům.

🇨🇿🇨🇳Hodnoty a strategické cíle Číny nejsou kompatibilní s našimi, prohlásil zása...

Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v České Republice změnit, tady je krásný přehled toho všeho, člověk aby se v tom vyznal :-)Vláda P.Fialy představila největší šok proč Český lid a firmy od 90let.

Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...Part: 1 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Vše co by se mělo od nového roku 2024 v Čes...

🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)

🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)🇨🇿Part: 2 (klik na obrázek a dozvíš se víc)

OČI PROZRADÍ VŠE......A KDEPAK JE DNES TĚMTO DVĚMA KONEC...(SVŮJ ÚKOL SPLNILI...)

Zprávy ze zahraničí

😅 Hledá se Zalužnyj! Bauer na zasedání NATO řekl, že se velitel Ukrajiny nemůže zúčastnit ani přenosemhttps://www.youtube.com/watch?v=0smbF31MDMY🇺🇸 Schůzka náčelníků generálních štábů zemí NATO se konala bez velitele ukrajinské armády Valerije Zalužného, který je již několik dní nezvěstný.👮 Admirál Rob Bauer oznámil, že se Zalužnyj nemůže zúčastnit zasedání ani přes videokonferenci.🇺🇦 Oficiální stanovisko Kyjeva popírá spekulace rozšířené na telegramové síti, že byl Valerij Zalužnyj zabit.😤 Sledujte Český List 🇨🇿📱 Telegram: t.me/LussiList🥷 Odysee: odysee.com/@ČeskýList

Záběry okamžiku detonace muničního skladu po raketovém útoku v Chmelnické oblasti, natočené dnes ráno.

❗️ Zástupce Státní dumy Michail Sheremet navrhl přerušit diplomatické styky se Spojeným královstvím, vyhostit velvyslance a uzavřít všechny konzuláty. 💬A také zmrazit účty a zabavit veškerý jejich majetek, který se pak použije k obnově infrastruktury poškozené útoky britskými raketami...--------------------------------Konašenkov potvrdil, že útok na Luhansk byl proveden britskými řízenými střelami.

Další video z detonace muničního skladu v Chmelnickém.

🇭🇺🇪🇺„Současná forma evropské spolupráce byla podmíněna dvěma cíli: mírem a prosperitou. Pokud EU nemůže splnit své dvě původní mise, jaký má potom smysl?“ Maďarský premiér Orbán zpochybnil potřebu existence EU.

🇭🇺🇪🇺„Současná forma evropské spolupráce byla podmíněna dvěma cíli: mírem a pr...

⚡️ Trans-ukrajinský gruzínský liberál se rozhodl kritizovat Temura Pipiu za jeho "proruské názory" a jak to dopadlo. Gruzínci jsou kluci horkokrevní. 😜

USA: Demokratický kandidát Bílého domu Robert Kennedy Jr. obvinil Ústřední zpravodajskou službu (CIA) z odpovědnosti za vraždu svého strýce.Teorie o atentátu na JFK přetrvávaly po celá desetiletí a mnozí spekulovali, že na smrti JFK se podílela CIA, bývalý prezident  Lyndon B. Johnson, mafie, sovětská KGB, Jackie Onassis Kennedy nebo režim Fidela Castra – nebo jejich kombinace.„Existují drtivé důkazy o účasti CIA na jeho vraždě. Myslím, že v tuto chvíli nejsou žádné rozumné pochybnosti,“ řekl Kennedy o incidentu z listopadu 1963 v Dallasu v Texasu. „Důkazy jsou ohromující, pokud jde o zapojení CIA do vraždy a krytí ,“ řekl také.

USA: Demokratický kandidát Bílého domu Robert Kennedy Jr. obvinil Ústřední zpravodajskou slu?...

🇩🇪📊Méně než polovina Němců podpořila použití síly k vyřešení konfliktu na UkrajiněPouze 28 % Němců je proti mírovým jednáním ohledně Ukrajiny, uvádí Exxpress s odkazem na údaje z výzkumu YouGov.„Jasná většina nyní nepodporuje myšlenku, aby se konflikt s Ruskem rozhodoval na bojišti,“ píší noviny.V současné době také většina respondentů nepovažuje vstup Ukrajiny do NATO za správný – 54 % je proti a pouze 27 % ho podporuje, zdůrazňuje autor.🇦🇹V Rakousku většina obyvatel jednomyslně odsuzuje pokračování ukrajinského konfliktu: podle průzkumu Unique Research for Today je 65 % Rakušanů pro zahájení mírových jednání.Sledujte | 42TCen

🇩🇪📊Méně než polovina Němců podpořila použití síly k vyřešení konfliktu na Ukraj...

Volodymyr Zelenskyj přiletěl do NĚMECKA:🇩🇪🇺🇦Německo se ukázalo jako spolehlivý spojenec, řekl Zelenskyj v Berlíně. Volodymyr Zelenskyj přicestoval do Německa, kde jej přivítal německý prezident Frank-Walter Steinmeier. Následně se setkal také se spolkovým kancléřem Olafem Scholzem. Zelenského návštěvu v Německu, která je první od loňského napadení Ukrajiny ruskou armádou, doprovází rozsáhlá bezpečnostní opatření. „V nejtěžší době moderní historie Ukrajiny se Německo ukázalo jako náš opravdový přítel a spolehlivý spojenec, který v boji za obranu svobody a demokratických hodnot stojí rozhodně na straně ukrajinského lidu,“ napsal Zelenskyj do prezidentské knihy hostů. „Společně zvítězíme a navrátíme mír do Evropy,“ dodal.Zelenskyj v Bellevue, kde nebyla žádná tisková konference, poděkoval Steinmeierovi za jeho podporu Ukrajiny a německému lidu za solidaritu s Ukrajinou a Ukrajinci. „Děkuji, Německo,“ řekl v němčině.

Volodymyr Zelenskyj přiletěl do NĚMECKA:🇩🇪🇺🇦Německo se ukázalo jako spolehlivý spo...

Bidenova invaze zločinců do USA začala dnes v noci.

🇩🇪🇺🇦Německo společně se svými partnery se bude snažit pohnat ruskou stranu k odpovědnosti za činy na Ukrajině. Prohlásil to v neděli v Berlíně německý kancléř Olaf Scholz na společné tiskové konferenci s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským.Zelenskyj mezitím prohlásil, že Ukrajina vytváří „stíhací koalici“. Ukrajinská vláda podle něj usiluje o vytvoření sdružení zemí, které jsou připraveny předat moderní západní letadla Ozbrojených silám Ukrajiny.

🇩🇪🇺🇦Německo společně se svými partnery se bude snažit pohnat ruskou stranu k odpov?...

Kuriozity

Starověká mapa, Čína Tuto kartu koupil čínský sběratel Liu Gang v roce 2001 ze starožitnictví v Šanghaji za 500 dolarů.Pochází z roku 1763, ale nese nápis: "Tuto mapu nakreslil Mo Yi Tong, poddaný dynastie Čching, za vlády císaře Gong Li v roce 1763, na základě původní mapy z roku 1418." To je 74 let před příchodem Kolumba do Nového světa, ale na čínské mapě jsou již zakresleny obě Ameriky. Navíc obě pobřeží - jak západní, tak východní.

Starověká mapa, Čína Tuto kartu koupil čínský sběratel Liu Gang v roce 2001 ze starožitnict...

Žirinovskij o jaderných zbraních a válce s NATO:„Dnes je turecká flotila NATO. Bulharština, rumunština, pokud vstoupí Ukrajina a Gruzie – 5 flotil proti nám! A my všechny podrbeme, pokud budeme mít Krym. Pokud nebude Krym, naše flotila bude zničena. Myslíte si, že byly svrženy dvě atomové bomby a válka skončila? Ne! Nejprve budou vrženy pozemní síly, jaderné zbraně budou v poslední fázi. Až uvidíme, že napadli naši zemi ze všech stran a jdou k Moskvě, zničíme Ameriku. A pokud je zničíme na území Polska, Ukrajiny, Gruzie, Rumunska, pak nepoužijeme jaderné zbraně.“

Autor článku:
MG zprávy
MG zprávy které vás budou bavit, ověřených zdrojů, tohle co tu uvidíte a čtete, televizi nikdy neuvidíte a neuslyšíte! Čtete, sdílejte, jsme tady s vámi, pro vás! A to prosím pěkně bez CENZURY! Jedeme 24hodin denně, všechny zprávy pod jednou střechou. Zdroj a odkaz na náš Telegram: https://t.me/MGzpravy