Rozhovor s astrologem Jindřichem Pavlisem

Rozhovor s astrologem Jindřichem Pavlisem
28.duben 2023

V našem multimediálním studiu La casa verde, nás navštívil astrolog a analytik Jindřich Pavlis. Natočili jsme s ním rozhovor jak pro Rozum do hrsti tak Klenoty života. Příští týden připravujeme pořad s vlastencem a vojenským analytikem Rostislavem Lussierem. Nově používáme jako hlavní doménu projektu svobodnatelevize.info, ale doména svtv.info funguje nadále v rámci přesměrování.

Další díl pořadu Rozum do hrsti s Jindřichem Pavlisem

Natáčení s Jindřichem Pavlisem se neslo v přátelském duchu a jeho konceptuální znalosti jsou podle mě pro alternativní scénu velkým přínosem. Vzhledem k tomu, že se podařilo pro Rozum do hrsti natočit poměrně dost kvalitního materiálu, tak bude tento rozhovor rozdělen do dvou částí a první díl bude k dispozici již dnes večer. Také jsme s Jindřichem natočili další díl pořadu Klenoty života o astrologii, který bude k dispozici ke zhlédnutí zhruba do týdne.

Daniel Šváb a Jindřich Pavlis v pořadu Rozum do hrsti

Připravujeme pořad s Rostislavem Lussierem

Dále připravujeme rozhovor s velmi zajímavým a zatím neokoukaným hostem, jímž je Rostislav Lussier. Jedná se o vojenského analytika a tvůrce projektu Český list. Probírat se bude zejména situace na Ukrajině a to jak z vojenského tak politického hlediska.

Změnili jsme hlavní doménu z svtv.info na svobodnatelevize.info

Vzhledem k tomu, že jsme ukončili veškerou spolupráci s Pavlem Hlávkou a jeho projektem Svobodný vysílač, tak bylo také fér přestat používat název SVTV, který vymyslel jako první právě on. Náš projekt přináší dostatek svého vlastního kvalitního obsahu a jediné co nás se Svobodným vysílačem nadále spojuje je Vítkovo Tapin rádio, tak není tedy třeba mást diváky podobným názvem. Zkrácená doména svtv.info je ale naše a tudíž ji budeme nadále využívat jako zkratku v rámci přesměrování, což vám výrazně usnadní čas při zadávání adresy do prohlížeče. 

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.