Připravujeme rozhovory s Martinem Kollerem a Janem Sedláčkem

Připravujeme rozhovory s Martinem Kollerem a Janem Sedláčkem
22.listopad 2022

Tento týden by nás ve studiu měli navštívit dva skuteční vlastenci. Prvním je vojenský analytik, člen Národní rady obnovy Ing. Martin Koller a druhým doktor přírodních věd, místopředseda Národní demokracie RNDr. Jan Sedláček.

Probírat se budou opět velmi závažná témata, ale ona je prostě taková doba a naše Svobodná televize nebude mlčet k současnému domácímu a světovému dění. Oba dva hosté jsou oblíbené postavy na naší vlastencké scéně a na natáčení s nimi se opravdu moc těšíme.

S Janem Sedláčkem se budeme bavit zejména o dopadech Green dealu na životní prostředí, ale také jistě nadneseme téma jak spojit vlastenckou opozici, aby příští volby nedopadli takovou katastrofou.

S Martinem Kollerem se samozřejmě nevyhneme tématu vojenského konfliktu na Ukrajině, ale proberme také situaci v Evropě a jeho roli v projektu Národní rady obnovy.

Moderovat bude opět aktivista Daniel Šváb a zůčastní se také náš poradce a mentor Ing. Jaroslav Novák.

Natáčecí sezení s Honzou bude ve středu a s Matinem ve čtvrtek. Na pvní video se budete moci těšit v pátek.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.