Pozvánka na protestní demonstraci proti propuštění ukrajinského vraha na svobodu

Pozvánka na protestní demonstraci proti propuštění ukrajinského vraha na svobodu
28.srpen 2023

Vážení, Holešovská výzva je rozhořčena tím, že byl propuštěn na svobodu ukrajinský vrah, který zabil Roma Nikolase v Brně. Jedná se bezesporu opět o politické ovlivňování kauzy, kde již jsou projevovány snahy v naší justici, překvalifikovat vraždu na jiný trestný čin. Nakonec z toho snad česká justice dokáže udělat přestupek k vyřízení na přestupkovou komisi na Městském úřadu. Proto cítíme potřebu ukázat této vládě, že nejsme jen ovce, které si nechají vše líbit.

Zde si prosím přečtěte článek o událostech u Muzea dne 11.3.2023, kdy nakonec má být snad i stíhám pak Kočí, kterého tam na schodech Muzea policie bila pěstmi.
Neuvěřitelné, kam až policie v této zemi dokáže zajít.    
   
Proto jsme oznámili na 29.8.2023 na 14,00 hod. před Úřadem vlády (Nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha)
naši protestní demonstraci proti skandálnímu propuštění tohoto ukrajinského vraha na svobodu. 
Jen pro srovnání, vzpomínáte si, kolik strávil ve vyšetřovací vazbě MUDr. David Rath kvůli korupční kauze s 8 miliony korun v krabici od vína?
A důvodem pro jeho zadržování ve vazbě bylo, že prý by mohl utéci z republiky.
Vzpomeňte si, kolik jen strávil ve vyšetřovací vazbě nedávno Tomáš Čermák, prakticky za nic,
a zde byl vypuštěn vrah na svobodu pod jeho čestným pionýrským, že už zde vraždit nebude. 
V příloze je pozvánka na tuto akci a budeme vděčni, když pozvete své členy na tuto demonstraci
a ocenili bychom i řečníky, kteří by sdělili, co si myslí o současném stavu české justice a jejího prolínání se
s politickými zájmy v této republice. 
Umístěte prosím tuto pozvánku také na své webové stránky.  
Miroslav Kelnar 

Autor článku:
ANS

Aliance národních sil

Směr veškerého našeho konání a směřování určuje jediná otázka: „Je to dobré pro naši zemi?“. Řídíme se heslem patrona České země knížete Václava: „Cizí nechceme, svoje nedáme!“ ​Chceme vystoupit z NATO i z EU, zrušit plnění OSN Agendy 2030 a dohodu s OSN z roku 2008 o naší účasti na přesídlovacích programech. ​ANS prosazuje společné jednání vlasteneckých sil napříč politickým spektrem – nehledě na tzv. levici a tzv. pravici. Za hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) považuje rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus. ​Naší filosofií je spolupráce s každým spolkem, občanskou iniciativou a jednotlivci, pokud jsou jejich názory v souladu s principy soužití, prosperity a míru v naší zemi. Naše motto, vycházející z husitské historie, zní: „Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!“