Pozvánka na demonstraci před MO ČR dne 10.4. 2024

Pozvánka na demonstraci před MO ČR dne 10.4. 2024
8.duben 2024

Dne 10.4.2024 pořádáme od 14,30 hod. do 16,30 hod. demonstraci proti zatahování České republiky Fialovou vládou a prezidentem Pavlem do války na Ukrajině. Demonstrace začne před Úřadem vlády – nábřeží Edvarda Beneše 4 ve 14,30 hod., kde se zformuje průvod, který pak půjde po trase: U Bruských kasáren – Chotkova – Badeniho – Milady Horákové – Tychonova.

Pozvánka na demonstraci před MO ČR dne 10.4.2024

Dne 10.4.2024 pořádáme od 14,30 hod. do 16,30 hod. demonstraci proti zatahování České republiky Fialovou vládou a prezidentem Pavlem do války na Ukrajině. Demonstrace začne před Úřadem vlády – nábřeží Edvarda Beneše 4 ve 14,30 hod., kde se zformuje průvod, který pak půjde po trase: U Bruských kasáren – Chotkova – Badeniho – Milady Horákové – Tychonova, kde před vstupem do Ministerstva obrany (Tychonova 1) promluví několik řečníků k tématu nepřípustnosti jakýchkoliv snah současné české vlády o vyslání našich vojáků do války na Ukrajině. Přijďte říci naším válkochtíčům: Černochové, Řehkovi, Fialovi, Pavlovi, Lipavskému a dalším naše rozhodné NE pokusům o zatažení naší země do války na Ukrajině!

Autor článku:
ANS

Aliance národních sil

Směr veškerého našeho konání a směřování určuje jediná otázka: „Je to dobré pro naši zemi?“. Řídíme se heslem patrona České země knížete Václava: „Cizí nechceme, svoje nedáme!“ ​Chceme vystoupit z NATO i z EU, zrušit plnění OSN Agendy 2030 a dohodu s OSN z roku 2008 o naší účasti na přesídlovacích programech. ​ANS prosazuje společné jednání vlasteneckých sil napříč politickým spektrem – nehledě na tzv. levici a tzv. pravici. Za hlavní dělící linii současné politické scény (české i evropské) považuje rozdílný vztah jednotlivých subjektů k následujícímu: vlastenectví versus multikulturní globalismus. ​Naší filosofií je spolupráce s každým spolkem, občanskou iniciativou a jednotlivci, pokud jsou jejich názory v souladu s principy soužití, prosperity a míru v naší zemi. Naše motto, vycházející z husitské historie, zní: „Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!“