Petice za zachování letiště Líně a zastavení plánované výstavby průmyslové zóny v této lokalitě

Petice za zachování letiště Líně a zastavení plánované výstavby průmyslové zóny v této lokalitě
15.prosinec 2022

Prosíme diváky SVTV.INFO o vytištění petice přiložené v pdf souboru a sebrání co největšího počtu podpisů. Pro sběr petičních archů nás kontaktujte na telefonním čísle +420608064064 do 31. 3. 2023.

Petice je ke stažení v PDF formátu zde.

Důvody pro podepsání petice

1. Letiště Líně je jediným strategickým leteckým dopravním uzlem v Plzeňském kraji

2. Je součástí integrovaného záchranného systému i s nočním provozem, nejedná se pouze o záchrannou službu, ale též o vyhledávání pohřešovaných či naopak hledaných osob

3. Nechceme další průmyslové zóny nejen v této lokalitě

4. Nepotřebujeme vytváření dalších pracovních míst pro agenturní zaměstnance

5. Plochy kolem letiště můžeme využít pro blaho a zájmy občanů plzeňského kraje a turistů, kteří plzeňský kraj navštíví

Také můžete petici podepsat elektronicky na ePetice, na portálu veřejné správy www.gov.cz.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.