Nová doména

Nová doména
2.listopad 2022

Přecházíme z domény SVTV.CZ na SVTV.INFO. Naše svobodná televize se vyhýbá jakékoliv cenzuře jako čert kříže, což je v dnešní době téměř trestné. Rozhodli jsme se tdy přejít na novou adresu.

Podobně jako naše zpřátelené weby aeronet, protiproud, cz24 atd... jme se rozhodli učinit bezpečnostní opatření a zaregistrovali jsme doménu mimo gesci CZ.NIC. Samozřejmě to není samospásné řešení, ale může to cenzorům trohu znepříjemnit jejich satanskou práci. O  cenzuře a jak jí předcházet, budeme ještě v budoucnu psát a točit vide, neboť toto téma je i hlavním tématem našeho projektu Svobodné televize.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.