Kvalitní videa z nového studia

Kvalitní videa z nového studia
2.listopad 2022

Drazí přátelé, po dlouhýcg dvou letech se mi podařil dokončit velký projekt, jímž není nic jiného než zbrusu nové multimediální studio, v němž lze vytvářet videa vysoké kvality jak obrazu tak zvuku.

Naše studio se nachází nedaleko Plzně a pojmenovali jsme ho La casa verde, neboť je celé lazené do zelené barvy. Také využívám oblíbenou technologii greenscreen, která umožňuje variabilní vzhled. V případě zájmu o spolupráci nás můžete kontaktovat na [email protected].

Fotografie studia si můžete prohlédnout zde:

Studio La casa verde

Studio La casa verde

Studio La casa verde

Studio La casa verde

Studio La casa verde

Studio La casa verde

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.