Natáčení s Ing. Martinem Kollerem

Natáčení s Ing. Martinem Kollerem
27.listopad 2022

V pátek 25.listopadu jsme natáčeli s Martinem Kollerem. Podařilo se nám natočit materiál na dva díly velice výživných informací. Martin si opět nebral servítky a v čase přestávek bavil všechny účastníky natáčení.

Martin Koller přijel společně s Jaroslavem Novákem ve skvělé náladě a neštřil nás veselými historkami z období jeho aktivního působení v politice. Vzhledem k tomu, že v prvním díle udělal upoutávku na manifestaci 26.listopadu, tak se mi podařilo první díl sestřihat v rekordně krátkém čase, aby se to stihlo publikovat ještě před samotnou akcí. Video je zatím velice úspěšné a má za jeden den 12 000 zhlédnutí.

Martin Koller 12tis zhlednuti na youtube za jediny den.

Odkaz na video

Druhý díl bude delší a podle mého mínění ještě výživnější. Video plánuju publikovat do konce tohoto týdne. Dále plánujeme další rozhovor s Jiřím Havlem, aby se vyjádřil k obvinění bývalého kolegy Ladislava Vrábela a popsal celou situaci z jeho pohledu. Dále je v jednání natáčení s politologem Jiřím Drulákem, které by mělo proběhnout ve středu a moderovat ho pravděpodobně bude poprvé Ing. Jaroslav Novák, kterého vidíte na fotce dole. Myslím, že se opět máte na co těšit. Prosíme o sdílení a odběry všude kde můžete. Za svobodu se vyplatí bojovat!

Martin Koller u nás ve studiu La casa verde.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.