Máme nové logo pro pořad Rozum do hrsti

Máme nové logo pro pořad Rozum do hrsti
8.listopad 2022

Nechali jsme si vyrobit zbrusu nové logo pro projekt Rozum do hrsti. Motivem je hlava s ozubenými kolečky uvnitř.

Logo se skládá z několika prvků a je možné, že se bude ještě trochu měnit. Dominantou je hlava s ozubenými kolečky uvnitř, které bychom v animacích v intru k pořadu roztočili. 

Dále budou součástí animace ruce a text, které už máme také navržené. Postupně budeme jednotlivé prvky integrovat do naší jak webové tak video grafiky.

Nápis Rozum do hrsti

Ruce budou symbolizovat hrst a v rámci animace by měli nějakým způsobem ten  pomyslný rozum sevřít. 

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.