Ing. Vladimír Štěpán u nás ve studiu

Ing. Vladimír Štěpán u nás ve studiu
14.listopad 2022

Měli jsme tu čest přivítat u nás ve studiu dalšího experta na energetiku inženýra Vladimíra Štěpána. Myslíme si totiž, že toto téma je v současné době opravdu důležité řešit.

Diskutovalo se o tématech okolo aktuální energetické situaci v České republice. Ptali jsme se zejména na ceny pro domácnosti, aktuální zastropování a jiné možné způsoby řešení. Hrozí hospodářská krize kvůli vysokým cenám elektrické energie a plynu? Proč se vláda nezajímá o to  že energetické společnosti mají největší marže právě u nás? Na tento pořad se můžete těšit ve středu večer.

Ing. Vladimír Štěpán a Daniel Šváb při natáčení dalšího dílu cyklu Rozum do hrsti.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.