Hledáme spolupracovníka pro správu těchto stránek

Hledáme spolupracovníka pro správu těchto stránek
2.listopad 2022

Drazí přátelé. Vzhledem k tomu, že v současné době programuji celý web svtv.info, dále točím, režíruji a střihám videa v našem studiu, tak již opravdu nezbývá čas pro administraci stránek.

Bohužel v současné době nezvládám odpovídat na Vaše dotazy a ani nějak výrazně tyto stránky aktualizovat a dokonce ani vytvářet kvalitní textový obsah. Pokud máte čas a jste srdcaři a zároveň máte stejně jako já možnost tyto věci dělat zadarmo, prosím ozvěte se nám na email [email protected]. Stačí když budete ovládat základní práci s počítačem a internetem. Dále hledám spolupracovníka, který by mi pomohl se střihem, ale zde je podmínka jednak nedalekého bydliště od Plzně a také pokročilé  práce s počítačem.

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.