Debata profesora Petra Druláka a inženýra Václava Vítovce

Debata profesora Petra Druláka a inženýra Václava Vítovce
1.prosinec 2022

Drazí přátelé máme pro Vás skvělé zprávy. Poprvé jsme společně s Danem Švábem a inženýrem Jaroslavem Novákem zorganizovali pořad formou debaty a podařilo se nám pozvat dva velmi, ale opravdu velmi zajímavé hosty, kteří skutečně mají co říci k současnému světovému a domácímu dění.

Dnes v pátek proběhlo v našem studiu La casa verde natáčení materiálu hned pro tři pořady. Prvním bude klasický Rozum do hrsti s profesorem Petrem Drulákem, který je jednak skvělým rétorem, ale také člověkem který má  potenciál přispět ke sjednocení vlastenecké scény. Druhým je společná debata mezi Václavem Vítovcem a zmiňovaným Petrem Drulákem, který moderuje oblíbený Daniel Šváb. No a třetí pořad bude rozhovor se samotným Václavem Vítovcem, ve kterém bude prezentovat Atomové muzeum v Míšově a také se bude zamýšlet nad současnou katastrofální světovou situací.

Profesor Petr Drulák a inženýr Václav Vítovec ve studiu La casa verde.

Inženýr Václav Vítovec je provozovatelem Atomového studia v Míšově v Brdech. Přiznám se, že o Václavovi jsem dříve neslyšel což je obrovská škoda, protože má neskutečný přehled o světové a tuzemské situaci a také je podobně jako Petr Drulák skvělým rétorem. Vzhledem k tomu, že jak Václav Vítovec tak Jaroslav Novák jsou opravdovými odborníky na jaderné technologie, tak jsme hned domluvili další natáčení ve formě debaty, které se bude týkat bezpečnosti atomových elektráren. Bude se probírat rozdíl mezi technologií, která byla použita v Černobylu v porovnání s moderníma technologiem používanýma v novějších elektrárnách jako například náš Temelín. Natáčení je naplánováno zhruba za 14 dní.

Dále dnes bude zveřejněn další díl povídání s Martinem Kollerem, které je podle mě možná dokonce ještě zajímavější než první díl. No a aby toho nebylo málo, tak dnes budu střihat rozhovor mezi inženýrem Vladimírem Štěpánem a inženýrem Jaroslavem Novákem. No prostě pro vás chytáme totální nášup těch nejkvalitnějších informací. To vše zdarma u nás na SVTV.INFO. Vás naše skvělé diváky a příznivce prosíme o sdílení a odběry našeho webu a také našich kanálů na Odysee a Youtube. Děkujeme 

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.