Alexander Dugin - Velké proroctví

Alexander Dugin - Velké proroctví
15.říjen 2023

Text prediktivní analýzy (proroctví) Alexandera Dugina. Vyplní se tyto temné scénáře, nebo v sobě lidstvo najde pud sebezáchovy?

Pokusme se popsat jeden z možných scénářů další eskalace na Blízkém východě.  Palestinské povstání začíná na Západním břehu Jordánu a ve východním Jeruzalémě.  Mahmúd Abbás situaci nezvládne, a když Palestinci viděli, jak Izrael provádí v pásmu Gazy rozsáhlou genocidu, spouští totální vzpouru.  IDF pokračuje v masakrování civilistů v pásmu Gazy.  Po celém světě sílí protesty proti západním proamerickým liberálním elitám, které se jednomyslně staví ve prospěch Izraele.  Zaplete se Hizballáh a davy Arabů z Jordánska prorazí kordony na hranicích.  USA zahajují preventivní údery proti Íránu, který se stále více zapojuje do konfliktu, a Írán vrací úder proti Izraeli.  Sýrie vstupuje do války a útočí na Golanské výšiny.  Dochází k rychlé mobilizaci celého islámského světa.  Proamerické islámské státy – Saúdská Arábie, SAE, Katar atd. – jsou nuceny připojit se ke konfrontaci na straně Palestinců.  K nim se připojují Pákistán, Turecko a Indonésie.  Příběh o tom, jak Taliban posílá vojáky na Blízký východ z falešných zpráv, se stává realitou.  Černé prapory Khorassanu jsou vztyčeny po celém světě.  Problémy mezi salafisty a tradicionalisty, včetně šíitů, ustupují do pozadí.  Velký džihád islámského světa proti Západu a Izraeli začíná.  Rusko zaujímá nejprve neutrální postoj, ale nespěchá s podporou Izraele, protože je ve válce na Ukrajině se Západem, který je zase zcela na straně Izraele. 

V určitém okamžiku povstání ve východním Jeruzalémě Palestinci prohlašují, že je třeba uzavřít mešitu Al-Aksá na ochranu před IDF.  Mešita Al-Aksá byla zmíněna na začátku povstání v pásmu Gazy – povodeň Al-Aksá.  Izrael v průběhu bojů s ozbrojenými palestinskými milicemi a v sebeobraně zahajuje raketový útok na mešitu.  Zhroutí se.  Cesta ke stavbě Třetího chrámu je uvolněna. 

Ale... miliarda muslimů, z nichž 50 milionů (oficiálně) je v Evropě, nyní začíná povstání na samotném Západě.  V Evropě propuká občanská válka.  Někteří Evropané jsou na straně LGBT, Sorosových a atlantických elit a někteří uzavírají spojenectví s muslimy (po vzoru Alaina Sorala) a připojují se k antiliberální revoluci.  USA používají proti Íránu taktické jaderné zbraně.  Rusko zahajuje taktický jaderný úder proti Ukrajině, která se snaží za každou cenu přilnout k Západu a všemožně provokuje Moskvu.  Třetí světová válka propuká s použitím taktických jaderných zbraní.  Rusko se konečně rozhodlo a postavilo se na stranu muslimů.  Američtí dispenzacionalisté si uvědomují, že přišla ta hodina.  Rusko útočí – i když nepřímo – na Izrael.  Gog je tady.  V ruské vizi je Západ pod přímou vládou Antikrista.  Mnoho světových vůdců zemře, objeví se nový s mnohem radikálnějším přesvědčením.  Čína útočí na Tchaj-wan a odvádí pozornost USA a NATO k novému cíli.  Indie se zdržuje přímé podpory, se kterou USA počítají.  Večer dějin přestává být mdlý.  Feministky, gay aktivistky a environmentalisté požadují konec toho všeho, ale nikdo je neposlouchá.  Západ je nucen bojovat proti všem ve jménu nějakého cíle, který už nedokáže formulovat – všechny staré teze o „lidských právech“, „občanské společnosti“ a dalších zaříkáváních zmizely v kruté realitě nadcházející totální smrti.  Elon Musk přiznává, že úplně přestal chápat, co se děje.  Izrael začíná pod údery ze všech stran budovat třetí chrám.  Situaci může zachránit jen Moshiach... Tady text prediktivní analýzy (proroctví) náhle končí.

 — Alexander Dugin

 t.me/Dugin_Aleksandr

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.