#4 Zvostra s Janem Sedláčkem ŽIVĚ - Co rok 2023 dal a vzal

#4 Zvostra s Janem Sedláčkem ŽIVĚ - Co rok 2023 dal a vzal
3.leden 2024

!!! ZAČÍNÁME VE ČTVRTEK 4.1.2024 V 19:00 NA PLATFORMĚ YOUTUBE NA KANÁLE ROZUM DO HRSTI!!!

Rok 2023 je za námi a je načase si s humorným nadhledem zrekapitulovat, co nám všechno dal (s Fialovou vládou je nutné doplnit: a co nám všechno vzal).

Živé vysílání s RNDr. Janem Sedláčkem, který si s našimi politiky nebude brát servítky a zábavnou formou mimo jiné okomentuje události minulého roku 2023. Pořad je interaktivní s dotazy diváků, které můžete psát do chatu pod videem. Vysílání bude pravidelné každý čtvrtek od 19:00. Doufejme, že tentokrát nebudou problémy s internetem.

Odkaz na živé vysílání zatím pouze na YOUTUBE je zde:

https://youtube.com/live/4msFrDX57e4?feature=share

Autor článku:
Ing. Petr Kovář
Autor článku je absolventem Fakulty aplikovaný věd Západočeské univerzity v Plzni. Jeho oborem je informatika, softwarové architektury a dále multimediální a hypermediální systémy. Je téměř výhradním autorem seznamovací aplikace iDating a seznamovacích portálů seznamte.se a spoznajmesa.sk. V současné době se zabývá na plný úvazek eliminací cenzurních zásahů zejména v oblasti alternativních politických názorů, a takzvaných dezinformací a konspirací na internetu. V jeho pojetí neexistuje nic jako dezinformace, ale pouze informace. Je iniciátorem, programátorem a tvůrcem obsahu pro projekt Svobodné televize SVTV.INFO. Je také majitelem multimediálního studia "La casa verde", kde vytváří alternativní videa pro politickou a ezoterickou scénu. Mezi jeho zájmy patří kryptoměny, blockchain, duchovno, alternativní politika, pránické léčení, programování a multimédia. V současné době žije se svou manželkou, synem a třemi kočkami na vesnické usedlosti nedaleko Plzně.