2/6 Nesvatá aliance mezi Vatikánem, mafií a CIA

2/6 Nesvatá aliance mezi Vatikánem, mafií a CIA
21.duben 2023

Vatikánská banka, zednářské lóže a maltézští rytíři. Začínáme ve středu 26. dubna od 19:00 na http://www.odysee.com/@radiosvstudiotapinradio

Druhý díl se zaměřuje na temnou stránku historie spolupráce mezi CIA, mafií a Vatikánem. Úvod se věnuje tomu, co bylo v předchozím díle řečeno. Následuje téma pašování drog a černých peněz přes vatikánskou banku, masakry před italskými volbami v roce 1948 a vatikánská eskadra smrti. Následné části pořadu se věnují dalším bankám spojeným s katolickou církví, maltézským rytířům a korsické mafii. Pozornost se dále zaměřuje na tureckou cestu, jihovýchodní asijskou cestu a zpravodajskou subkulturu, strategický Saigon a manipulaci médií falešnými zprávami. Pořad se také zabývá vztahy mezi mafií a Vatikánem, Michele Sindonou, katolickým Gladiem a spojením mezi zednářskými lóžemi a mafií. Dále se hovoří o zmanipulovaných konklávech, zednářské lóži Propaganda Due, konferenci v Apalachinu a zátahu na mafii. V závěru pořadu se mluví o vzestupu Michele Sindony, další nové bance a spojení do Chicaga. Pozornost se zaměřuje na temnou stránku peněz, drog a katolické církve. Pořad končí výrokem o pečeti spojení mezi Vatikánem a mafií. Napříště se posluchači mohou těšit na další tajemné spojenectví, které bude odhalené.

Autor článku:
Vítek
Vítek je moderátor a tvůrce audio obsahu pro svobodný vysílač. Zaměřuje se na historické souvislosti geopolitiky s přesahem do dnes. Kontaktovat ho můžete [email protected].